SafeGroup
Kaspersky Internet Security / PURE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Kaspersky Internet Security / PURE (/thread-794.html)



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - gjoo1 - 10.07.2012

pojawiła sie wersja : kis13.0.1.4067en.exe
na :http://dnl-test.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2013/13.0.1.4067/en/


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 10.07.2012

Duży skok w numeracji... Jak ktoś zainstalował, to niech da znać jak sprawuje się ta wersja Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - gjoo1 - 10.07.2012

Mam nadzieję,że przy płatnościach online nie będzie rozwalać połączenia tak jak to było w poprzednich wersjach


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 10.07.2012

Poszukałem i najnowsza wersja to wersja z wbudowanym patchem Ai podobno w końcu wspiera Win8 Tongue

Cytat: A new build has been released from Maintenance Pack 1-beta branch
13.0.1.4067 MP1 integrates patch A from 11.0.0.3370 (MP0) and adds support for Win8 plus some other changes. MP1 is set to release simultaneously or shortly after Win8 is released. MP0 won''t support Win8.



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 19.07.2012

Dzisiaj wyszła nowa beta - 13.0.1.4088 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Changelogu BRAK Sad


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 21.07.2012

kamil10506 napisał(a):Duży skok w numeracji... Jak ktoś zainstalował, to niech da znać jak sprawuje się ta wersja Smile


kis13.0. 1 .4067en.exe - ta jedynka oznacza MP1 (Maintenance Pack 1) co w tym przypadku będzie oznaczało, że produkt będzie wspierał nadchodzący Windows 8.

Zarówno wersja 13.0.0.xxxx jak i 13.0.1.xxxx są równocześnie rozwijane, ta MP1 wyjdzie jak tylko wyjdzie Windows 8, czyli po 26 października 2012.


------------------------------------------
Wersja 13.0.0.3370 RC instaluje teraz automatycznie patcha (a) co oznacza, że 3370 będzie finalna (chyba że coś pozmieniają Smile)

a wtyczki już PL? Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - McAlex - 21.07.2012

tommy więc mam prośbę. Czy mógłbyś zmierzyć procesexplorerem obciążenie systemu?


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 21.07.2012

alex1155 napisał(a):tommy więc mam prośbę. Czy mógłbyś zmierzyć procesexplorerem obciążenie systemu?

Tylko się nie przeraź Grin

A tak na serio, to jedną z niewielu rzeczy, jaka mi się naprawdę nie podoba w Kasperskym, to ilość dodatków instalowanych w przeglądarce :/


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 21.07.2012

alex1155 napisał(a):tommy więc mam prośbę. Czy mógłbyś zmierzyć procesexplorerem obciążenie systemu?


A masz jakiś pomysł jak to zrobić, jakieś kryteria? Co chcesz konkretnie wiedzieć?

Dodano: 21 lip 2012, 14:29

kamil10506 napisał(a):A tak na serio, to jedną z niewielu rzeczy, jaka mi się naprawdę nie podoba w Kasperskym, to ilość dodatków instalowanych w przeglądarce :/


Przecież możesz wszystkie wyłączyć.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - McAlex - 21.07.2012

Włączasz programik procesexplorer i wszystkie procesy podliczasz:-) zużycie ramu po prostu chciałbym znać.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 21.07.2012

No ale jeśli wyłączę Kaspersky URL Advisor, to ochrona WWW nadal będzie mi działać?
Tak samo z Safemoney...

Zuzycie RAM-u to pikuś, tu chodzi i procesor, w wersji 2012 u mnie strasznie nim szarpał.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 21.07.2012

kamil10506 napisał(a):No ale jeśli wyłączę Kaspersky URL Advisor, to ochrona WWW nadal będzie mi działać?
Tak samo z Safemoney...


Kaspersky URL Advisor to tylko pokazywanie w wyszukiwarce kolorowych znaczków przy linkach (czerwony-niebezpieczny, szary-niezbadany, zielony-zaufany)

Safemoney to nie wiem, ale ochrona www działa dalej: na wersji 2012(i) która nie ma wtyczek do FF13, 14 teraz sprawdziłem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Za chwilę wrzucę ochronę www z v13.0.0.3370(a):

tym razem z IE9 też działa dalej ochrona www po wyłączeniu wtyczek (wcześniej wyskoczył filtr SmartScreen którego zignorowałem):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oczywiście wykrywa kasper adresy jak je ma w bazieWink

Safemoney nie mam jak sprawdzić.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - PascalHP - 21.07.2012

Procesor i dysk, bo jednym i drugim 2012 potrafi poszarpać.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - zbir - 21.07.2012

A piaskownica jest?Ktoś pisał, że ma nie być. A wirtualizacja przeglądarki?


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 21.07.2012

zbir napisał(a):A piaskownica jest?Ktoś pisał, że ma nie być. A wirtualizacja przeglądarki?


Nie ma (KIS v13.0.0.3370(a) system 32bit):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - zbir - 21.07.2012

Dla mnie niezrozumiałe.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 21.07.2012

Dlaczego? A może wszystko jest wirtualizowane od momentu zainstalowania kaspra?Wink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - zbir - 21.07.2012

Hahahah, taaaa, Kasper też jest zwirtualizowany heheh


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - ktośtam - 21.07.2012

zbir napisał(a):Hahahah, taaaa, Kasper też jest zwirtualizowany heheh

Kto wie... w końcu zasobów zasysa jak maszyna wirtualna Cool


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Ratatui - 21.07.2012

kamil10506 napisał(a):No ale jeśli wyłączę Kaspersky URL Advisor, to ochrona WWW nadal będzie mi działać?
Tak samo z Safemoney...

Zuzycie RAM-u to pikuś, tu chodzi i procesor, w wersji 2012 u mnie strasznie nim szarpał.


Pamiętam jak pisałem, że Kaspersky spowalnia komputer to wszyscy mówili, że nie mam racji Tongue Dla przypomnienia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]