SafeGroup
Kaspersky Internet Security / PURE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Kaspersky Internet Security / PURE (/thread-794.html)



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 28.09.2012

Wczoraj wyszedł patch " b "

Kod:
Some fixed bugs:

1. This patch only change driver klif and made some internal improvements.



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - royter - 28.09.2012

Witam.
Postanowiłem kolejny raz zainstalować KAV 2013 i okazuje się że proces avp.exe kaspersky jest,ale nie ma ikonki kaspra w trayu oraz nie można go otworzyć za pomocą ikony programu tak jak pisałem wcześniej.To wszystko musi być spowodowane pathem "a".Wydaje mi się że jest to identyczna sytuacja jak opisywał @jacepaw.Niestety support nie odpowiedział mi do tej pory mimo ponowienia zgłoszenia co już mnie trochę denerwuje.
Macie może jakiś pomysł na rozwiązanie problemu.
Może koledze @jacepaw udało się poradzić sobie z problemem.Jeśli tak to prosił bym o podzielenie się informacją.
Pozdro.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jacepaw - 02.10.2012

royter napisał(a):Witam.
Postanowiłem kolejny raz zainstalować KAV 2013 i okazuje się że proces avp.exe kaspersky jest,ale nie ma ikonki kaspra w trayu oraz nie można go otworzyć za pomocą ikony programu tak jak pisałem wcześniej.To wszystko musi być spowodowane pathem "a".Wydaje mi się że jest to identyczna sytuacja jak opisywał @jacepaw.Niestety support nie odpowiedział mi do tej pory mimo ponowienia zgłoszenia co już mnie trochę denerwuje.
Macie może jakiś pomysł na rozwiązanie problemu.
Może koledze @jacepaw udało się poradzić sobie z problemem.Jeśli tak to prosił bym o podzielenie się informacją.
Pozdro.


Niestety cały czas mam ten "problem" - brak ikonki w trayu. W uruchomionych procesach kis się pojawia a ikonki w trayu jak nie było tak nie ma. Jak juz pisałem, trochę to dziwne bo na vista jest ok a na siódemce takie cosik.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - ktośtam - 02.10.2012

Pobierz, rozpakuj i wykonaj jako Administrator plik wsadowy z załącznika a następnie wykonaj restart systemu.
Daj znać czy pomogło.
[attachment=0] <!-- ia0 -->ObszPow.rar<!-- ia0 -->[/attachment]

Hasło do archiwum
sg


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 02.10.2012

jacepaw napisał(a):
royter napisał(a):Witam.
Postanowiłem kolejny raz zainstalować KAV 2013 i okazuje się że proces avp.exe kaspersky jest,ale nie ma ikonki kaspra w trayu oraz nie można go otworzyć za pomocą ikony programu tak jak pisałem wcześniej.To wszystko musi być spowodowane pathem "a".Wydaje mi się że jest to identyczna sytuacja jak opisywał @jacepaw.Niestety support nie odpowiedział mi do tej pory mimo ponowienia zgłoszenia co już mnie trochę denerwuje.
Macie może jakiś pomysł na rozwiązanie problemu.
Może koledze @jacepaw udało się poradzić sobie z problemem.Jeśli tak to prosił bym o podzielenie się informacją.
Pozdro.


Niestety cały czas mam ten "problem" - brak ikonki w trayu. W uruchomionych procesach kis się pojawia a ikonki w trayu jak nie było tak nie ma. Jak juz pisałem, trochę to dziwne bo na vista jest ok a na siódemce takie cosik.


Jakie macie wersje KAV/KIS? EN? PL? Jak EN, zmienili instalator na nowszy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(17.09.2012)
Jest już patch "B"
Tu jest wątek o patchu "B" i niestartowaniu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Może zróbcie czysta instalkę; w czasie update wrzuci się od razu patch "B"

Kod:
Uninstall, reboot.
Run the kavremover, reboot.
Download a fresh installer from www.
Update, reboot.



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - royter - 02.10.2012

@tommy504
Ja mam wersję PL. Piszesz :"EN, zmienili instalator na nowszy" czyli rozumiem że posiadając Polską wersję trzeba jeszcze cierpliwie poczekać na nowy instalator Tak?.
Czy path "b" zainstaluje się także w wersji PL czy wyszedł tylko dla EN.
Zdziwił mnie support Kaspersky ponieważ do dziś nie raczył mi odpowiedziećco ich trochę dyskwalifikuje w moich oczach.
Pozdro.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 02.10.2012

Patche, patch "B" jest dla wszystkich wersji językowych.

W tym nowszym instalatorze EN nie dorzucali żadnego patcha, ale mnóstwo plików jest zmienionych + dodane 4MB baz (uaktualnili bazy)


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - royter - 02.10.2012

Dzięki w takim razie spróbuje jeszcze raz zainstalować Beer

Dodano: 02 paź 2012, 12:47

Niestety nie wiem czy się zaktualizował do patha "b" bo sytuacja jest taka jak wcześniej,po pobraniu aktualizacji i restarcie ten sam problem.
Wracam do 2012 mam licencję do grudnia,może wtedy spróbuje a jak nic nie zrobią zainstaluje inny pakiet.Szkoda nerwów.
Pozdro.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - PascalHP - 06.10.2012

Wstawi ktoś jak wygląda zużycie procesora podczas pobierania (przy najnowszym patchu) np.
Kod:
http://download.services.openoffice.org/files/localized/pl/3.2.1/OOo_3.2.1_Win_x86_install-wJRE_pl.exe



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - F4z - 06.10.2012

Takie coś starczy?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - PascalHP - 06.10.2012

W końcu! Wcześniej pobierał 10-30%.Może dam mu jeszcze szansę. Bo to był największy mankament u niego dla mnie.


Dodano: 06 paź 2012, 17:02

Dobra, pięknie zużywa 2-5% podczas pobierania, jest w porządku... Ale fakt, że mielił tym plikiem, gdy był na 100% przez 2,5 minuty to gruba przesada.Wall


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - BudbarareHell - 06.10.2012

In my humble opinion this is a very good package but equally good computers with different hardware configuration this may end up jamming computer


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - bladel - 07.10.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



po uruchomieniu systemu kaspersky przywitał mnie miłym komunikatem, widać nie tylko norton pośpieszył się z wersją stabilnąLol


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - royter - 08.10.2012

Witam.
Problem z Kasperskym ROZWIĄZANY!!
Postaram się jak najdokładniej opisać co zrobić.
Na początku dzięki @tommy504 za link do forum gdzie pisano o w/w problemie ,jak się okazuje sporo osób miało ten sam problem co ja.
Robimy tak:
Wchodzimy na forum Kaspersky z naszej aplikacji lub z linku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i zakładamy konto,czekamy na wiadomość i potwierdzamy rejestrację podając
ID użytkownika oraz
Validation Key które to przyszły do nas w wiadomości.
Logujemy się na swoje konto i wchodzimy w wątek
Hotfix "B" released* 1234 Kaspersky 2013 (13.0.1.4190), następnie wchodzimy na 3 stronę tego wątku i poście na samym dole jest wklejony link dofix_windows_setup_state.zip ( 340bytes ),pobieramy go,rozpakowujemy.
Są to klucze,klikamy na nie i dodajemy do rejestru.
Restart komputera i naszym oczom ukazuje się w pełni działający Kaspersky.
Jeśli ktoś nie potrzebuję zakładać konta na forum Kaspra to mogę przesłać plik na maila jeśli poda mi go na privie.
Chyba że któryś z kolegów mógł by wrzucić plik na nasze forum by osoby które go potrzebują mogły swobodnie go pobrać.
Pozdrawiam.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jacabad - 09.10.2012

Witam posiadam laptopa Samsung i mam zainstalowany pakiet Kaspersky Internet Security 2013 i gdy uruchamiam laptopa i system sie zaladuje to Kaspersky uruchamia sie dopiero po jakim czasie od zaladowania systemu choć mam w ustawieniach zaznaczone uruchamiaj wraz z systemem a w usługach zaznaczone uruchamianie automatyczne, czy mozna gdzieś ustawić zeby Kaspersky szybciej sie uruchamiał wraz z systemem prosze o podpowiedz dziekuje z gory.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - McAlex - 09.10.2012

U mnie potrafił startować nawet kilka minut po innych usługach.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jacabad - 09.10.2012

No właśnie dlaczego Kaspersky odpala sie przy starcie systemu po innych usługach bo na moje powinien startować jako pierwszy przed innymi usługami żeby chronić sytem przy samym starcie tak powinno być a nie załącza sie po jakiejś chwili może ktos to wyjaśnić i przy okazji pomóc jak go ustawić żeby uruchamiał sie przd innymi usługami.


Dodano: 09 paź 2012, 13:01

Musze sobie sam odpowiedzieć na zadanie przeze mnie pytanie dzwoniłem przed chwilka na pomoc techniczna Kasperskiego , powiedzieli żeby sie nie martwić Kaspersky uruchamia sie wraz ze startem systemu chroniąc go od samego początku, a sam interfejs graficzny kasperskiego uruchamia sie po chwili od załadowania systemu to usłyszałem w słuchawce telefonu z pomocy technicznej.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 09.10.2012

No właśnie miałem napisać, ale jakas przerwa techniczna na forum była...

To że ikonka w trayu i GUI w 2013 pojawia się później nie oznacza, że jest on późno o ładowany. Wszystkie usługi/sterowniki kaspra są ładowane na samym początku windowsa najwcześniej jak to to tylko możliweSmile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 18.10.2012

Wyszedł nowy Kaspersky PURE 2.0 CF2 (version 12.0.2.733)

Zdecydowano się dać wsparcie w tym CF2 dla Windows 8, gdyż PURE 3.0 będzie dopiero w nowym roku, czyli grubo po premierze Win8.

Kod:
On October 5, 2012 Kaspersky Lab released Critical Fix 2 for Kaspersky PURE 2.0. Full version number: 12.0.2.733.


Cytat: What''s new in Kaspersky PURE 2.0 (version 12.0.2.733):

Improved stability on supported operating systems.
MS Windows 8 has been added to the list of supported operating systems.
Scenario of upgrading to Windows 8 has been added.
Support of new versions of web browsers (Mozilla Firefox 9-15, Google Chrome 17-21) by application modules has been added.
Anti-Phishing has been improved.
Cloud-enabled protection has been enhanced considerably. The cloud technology in combination with conventional signature-based methods provides a high level of security for computers, whether or not they have a permanent Internet connection.
Update process has been improved. Update process concedes access priority to hard disk to other applications.
Configuration of the Backup and Restore, Parental Control, Home Network Control and Data Encryption components has been simplified to provide ease of use for people with different levels of computer literacy.
Password Manager has been improved and upgraded.


Więcej informacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie, wersja CF2 EN (wkrótce PL):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jacepaw - 18.10.2012

Dlaczego KIS aktualizuje mi tylko bazy danych, a nie nowe wersje programu. Czytam tutaj, że wyszedł patch "b" a ja mam cały czas wersje "a" programuSad
Wychodzą też jakieś poprawki np "Hotfix "B", dlaczego to wszystko się nie aktualizuje samo tylko trzeba ręcznie to instalowaćQuestion