SafeGroup
Kaspersky Internet Security / PURE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Kaspersky Internet Security / PURE (/thread-794.html)



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 21.02.2014

gregor1213 napisał(a):Witam

Kupiłem licke do Kasperskiego Internet Security 2014 , po włączeniu komputera nie chce się włączyć zabezpieczenia w Windows 7 64x dopiero po restarcie się włącza jął , ty ktoś miał taki problem


Spróbuj tego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jacepaw - 25.02.2014

byku81 napisał(a):Bo to jest taki ograniczony pakiet u mnie się włączał po 3 minutach od startu systemu,potem sam siebie i pare innych procesów systemowych wrzucił do niezaufanych co skutkowało blokadą systemu.

Wg.mnie ten pakiet powinien się nazywać "problem"


W pełni się z Toba zgadzam. Kaspra użytkuję od 8 lat i jest to ostatni rok. W kwietniu stracą 44 licencje: 4 moje prywatne (użytkowane w domu) i 40 służbowych (użytkowane w pracy). Jest to zgodna opinia wszystkich osób dotychczas korzystających z kasperskiego.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - djvista123 - 25.02.2014

Mam pytanko jak pobrać te patche mam obecnie patch b a w update się nie pokazują kolejne?


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 28.02.2014

djvista123 napisał(a):Mam pytanko jak pobrać te patche mam obecnie patch b a w update się nie pokazują kolejne?


Pobierają się automatycznie podczas update baz. Warunek, samemu zrobić potem restart Smile Jak trzymasz kompa dniami/tygodniami/miesiącami to musisz ręcznie restart - nie zadziała wyłączenie i włączenie programu tylko)


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - DobrzeMogeSieTutajZa - 04.03.2014

Działa wam VirtualKeyboard + SecureKeyboard na Polskiej wersji językowej Firefoxa 27.1 ?

Ściągnąłem angielską wersje instalatora Firefoxa 27.1 i nawet czeską i w obu działa wirtualna klawiatura w oknach do logowania, tylko nie w polskiej...

Próbowałem nawet Firefoxa 26 PL i to samo. W wersji eng i czeskiej normalnie wszystko działa.

Niedawno (2tyg temu) ukazał się właśnie patch który poprawiał zgodność dodatków KIS''a w Firefoxie 27, no wszystko kurcze działa ale na wersji eng albo czeskiej, jak żyć ? Sad

KIS 14.0.0.4651(e)


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 04.03.2014

Pierwsza wersja zapowiada się v15.0.0.195, można pobierać Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 04.03.2014

Linki są już aktywne Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - marconnetti - 04.03.2014

Już jest

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 04.03.2014

Nie ma przełącznika advanced jak obiecywali, nie ma powiększenia okna kwarantanny, nie ma starej wersji raportów (jak w 2013); pewnie dopiero będą dopracowywać szczegóły, na razie to rozwiniecie wersji 2014, przynajmniej z wyglądu.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Miquell - 04.03.2014

Może pakiet trochę schudnie Cool


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Konto usunięte - 04.03.2014

Który to już rok mamy takie nadzieje? Grin
Hm... wierzyć mi się nie chce, że będzie lżejszy. No ale może mnie mile zaskocza, kto wie.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Miquell - 05.03.2014

Co można zarzucić wersji 2014 to można, ale jednak jest zauważalnie lżejsza od poprzednich.
No a jako, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to nie zaszkodzi by w kolejnych wydaniach było jeszcze lżej Grin


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 11.03.2014

Nowy build wersji 2015, oznaczony jako 15.0.0.284 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


... changelogu brak...


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - bladel - 11.03.2014

czemu wersja beta nie chce pobierać nic przez update? Pierwsza aktualizacja idzie do końca na 100%, później za kilka godzin mimo ściągnięcia jakichś danych przez update wyświetla komunikat że jestnieaktualny. Trzymałem przez dwa dni i ciągle brak nowych definicji...


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 12.03.2014

bladel napisał(a):czemu wersja beta nie chce pobierać nic przez update? Pierwsza aktualizacja idzie do końca na 100%, później za kilka godzin mimo ściągnięcia jakichś danych przez update wyświetla komunikat że jestnieaktualny. Trzymałem przez dwa dni i ciągle brak nowych definicji...


Bo to wersja Beta.
Po rozmiarze ten nowej już widzę, że nie zawiera pewnie podstawowych baz.
A zrobiłeś restart PC po aktualizacji baz?

Wersje Beta u Kasperskiego mają starsze bazy niż w Finalnych produktach.
Wersje Beta przeważnie mają domyślnie włączone Traces - śledzenie, debugowanie; spowalnia to PC
Być może nawet wyłączyli w tym Buildzie, nie wiem, nie instalowałem jeszcze.

P.S. Zainstalowałem KIS15.0.0.284. Crash na samym początku, strasznie zamula system, nie pobiera baz. Niedługo będzie nowa wersja Wink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Miquell - 12.03.2014

Po wrzuceniu tej bety, na myśl o wspomnianej wcześniej lekkości nowego wydania, do głowy przychodzą mi tylko słowa piosenki "All I have to do is dream" Wink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 12.03.2014

Na razie nie ma co oceniać Smile Pierwsze bety Kaspra zawsze są strasznie zbugowane.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Miquell - 12.03.2014

W sumie racja, zobaczymy jak beta będzie się rozwijać Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 15.03.2014

Kolejna beta - 15.0.0.298 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - bladel - 17.03.2014

Nowa beta zainstaluje się sama przez update czy trza samemu zainstalować? Pytam bo klikam update i nic się nie zasysa.

Jeśli program nie będzie chciał pobierać aktualizacji wystarczy zmienić adres serwera w opcjach np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub skorzystać z listy serwerów na stronie producenta.

Cytat: Wersje Beta przeważnie mają domyślnie włączone Traces - śledzenie, debugowanie; spowalnia to PC


Potwierdzam, tylko prze dwa dni kaspersky zabrał mi z dysku 17 Gb, oczywiście w katalogu znajduje się same pliki tekstowe po kilka Gb każdy.