SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 29.06.2012

No i dobrze że się z tym uporałeś. Dobrze że go używałem. Wink


Re: Comodo Internet Security - rafikrafiki - 29.06.2012

andrzej76 napisał(a):No i dobrze że się z tym uporałeś. Dobrze że go używałem. Wink


Zgadza się. Dzięki Tobie mogę teraz robić coś innego niż patrzeć na usuwanie zagrożeńSmile


Re: Comodo Internet Security - rafikrafiki - 30.06.2012

No i kolejny problem. Znika mi ikonka z zasobnika i nie widzę jej na pasku, dodatkowo teraz po ponownym uruchomieniu komputera, mój comodo postanowił przejść na język angielski i nie wiem co jest grane ?


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 30.06.2012

Zmień język na polski i sprawdź czy to się powtórzy. Ikonka w jakich okolicznościach znika z zasbonika?


Re: Comodo Internet Security - rafikrafiki - 30.06.2012

morphiusz napisał(a):Zmień język na polski i sprawdź czy to się powtórzy. Ikonka w jakich okolicznościach znika z zasbonika?


Ikonka przeważnie nie pojawia się przy starcie systemu, ale czasem zdarza się że sama znika. Co do polskiego to znikł z ustawień i jest tylko angielski. Może te zniknięcie polskiego ma jakiś związek z instalacją, a potem odinstalowaniem comodo Icedragon?


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 01.07.2012

Instalacja jest uszkodzona. Uruchom diagnostykę.


Re: Comodo Internet Security - rafikrafiki - 01.07.2012

morphiusz napisał(a):Instalacja jest uszkodzona. Uruchom diagnostykę.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W te obie opcje nie da się wejść:/

PS:Reinstalacja pomogła.


Re: Comodo Internet Security - PascalHP - 01.07.2012

Wydaje mi się czy Comodo działa dużo, dużo lepiej i dużo, dużo szybciej? Już nie obciąża tak procesora.


Re: Comodo Internet Security - facecik - 01.07.2012

Bo działa całkiem sprawnie,chodź w pewnych kwestiach wcześniej juz poruszanych nadal nie ma poprawy.U mnie np jest problem ze sterownikiem od touch pada,i pomimo wykluczenia go ze skanowania i dodania reguł w d+ ,nadal blokuje mi pisanie na klawiaturze,a podczas aktualizacji szarpie nawet 300 i wiecej MB ramu, no i pierwsze wejście w panel dodaj/usuń programy nadal niemiłosiernie zamula pierwsze wczytywanie listy programów.


Re: Comodo Internet Security - PascalHP - 01.07.2012

Jak już raz zeskanuje listę, to potem nic się nie odzywa. Ogólnie jestem pod wrażeniem poprawy. Smile


Re: Comodo Internet Security - facecik - 01.07.2012

Tak, tylko przy pierwszym wejściu występuje ten problem.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 01.07.2012

facecik napisał(a):problem ze sterownikiem od touch pada,


Próbowałeś kiedykolwiek dodać sterownik do wykluczeń ochrony przed przepełnieniem bufora?Grin


Re: Comodo Internet Security - facecik - 01.07.2012

Morphiusz, już kiedyś Ci o tym wspominałem, a teraz mi to mowisz Wink No ale dzięki za info.
Sprawdzę to może pomoże, bo jestem w stanie przeboleć te aktualizacje ciężki,bo ochrona jakdla mnie NR.1

edit: chyba pomogło to wykluczenie , nie chcę zapeszać Wink , tak czy siak dzięki za pomoc Morphiusz
edit 2 :ojjjjj, jednak własnie w momencie pisania postu znowu zgrzyt, i sterownik touch pada jedzie po procku na 20%, i lagi totalne mam podczas wpisywania tekstu Sad

Tu dodałem wykluczenie, a tak to wygląda, skoki jak pisałem do 20% nawet na procesorze i tak przez cały czas , aż zamknę przeglądarkę.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 01.07.2012

Łee.. szkoda. Może dodaj cały folder sterownika (jakaś biblioteka czy inny plikpowoduje problem).


Re: Comodo Internet Security - facecik - 01.07.2012

Ok , spróbuje dodać cały folder do wykluczeń.


Re: Comodo Internet Security - szczyputek - 04.07.2012

Wiadomo już coś więcej na temat CIS''a 6?


Re: Comodo Internet Security - lesiu1989 - 05.07.2012

Ktoś skasował posty?


Re: Comodo Internet Security - Konto usunięte - 05.07.2012

Posty zostały wydzielone do innego tematu, bo wątek zaczął się zamieniać w wybór zestawu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - Ratatui - 08.07.2012

Uruchomiłem dzisiaj normalnie komputer i pojawiła się taka informacja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Po kliknięciu na "Tak" aby utworzyć raport diagnostyczny nic się nie dzieje. Zbugowana jest ta wersja :/ Poza tym błędem już 3 razy wystąpił błąd aplikacji cfp.exe.


Re: Comodo Internet Security - Ambient - 08.07.2012

Najlepsze komentarze można spotkać na DP, niejaki dzikiwieprz opisuje swoje pozytywne doświadczenia z CF cytuję: "Zapora jest super działa bardzo dobrze, tylko ostatnio mam z nią problemy ciągle wywali mi że defense+ nie funkcjonuje prawidłowo nawet jak to wyłączam i nic nie pomaga wiec mi zostaje tylko format" - mistrzostwo Wall
Dochodzę do wniosku, że działanie Comodo przypomina w większości przypadków problemy związane z malware.