SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - Apocalypse - 09.07.2012

Ręce opadają jak się to czyta.
Używam Comodo od wersji 3 i nigdy, powtarzam nigdy nie miałem z nim problemów.
Mało tego - instaluje zawsze znajomym i też nikt się nigdy nie skarżył. Może nie jest to program idealny (a są takie?), ale jedziecie po nim strasznie a prawda jest taka, że bardzo dobrze chroni i za darmo (polecam testy Andrzeja).
A co do błędów to polecam instalować program na zdrowym systemie i nie będzie wtedy problemów.
Który program nie ma czegoś niedopracowanego? U mnie np. Kasper jak się wyłączyło komputer w trakcie aktualizacji to nie ruszył po ponownym uruchomieniu systemu. I to jest soft, za który trzeba płacić?

Ambient a napisz mi jeszcze co Ci konkretnie w CISIe nie pasuje? I co jest wg. Ciebie lepsze i ma bardziej kompleksową ochronę?


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 14.07.2012

szczyputek napisał(a):Wiadomo już coś więcej na temat CIS''a 6?


Coś tam niby wiadomo...Grin


2 skany jednocześnie? Hmm?


Re: Comodo Internet Security - preter - 14.07.2012

morphiusz napisał(a):
szczyputek napisał(a):Wiadomo już coś więcej na temat CIS''a 6?


Coś tam niby wiadomo...Grin


2 skany jednocześnie? Hmm?

Nowy wygląd Comodo IS? Prezentuje się bardzo dobrze, lubię ciemną kolorystykę Smile


Re: Comodo Internet Security - facecik - 14.07.2012

Spore zmiany będą w CIS 6 , czekamy na więcej ss.


Re: Comodo Internet Security - ktośtam - 14.07.2012

Oby nie poszli w kierunku metro-podobnych aplikacji. Zapowiada się ciekawie i po wydaniu wersji finalnej na pewno zagości na chwilę u mnie Wink


Re: Comodo Internet Security - rafikrafiki - 14.07.2012

Już nie mogę się doczekać nowej wersji mojego ulubieńca Smile


Re: Comodo Internet Security - Eugeniusz - 14.07.2012

Comodo Internet Security powinien dostać nagrodę w kategorii "najczęściej zmieniany wygląd programu". Praktycznie co wersja zmieniana jest koncepcja interfejsu. To już nawet Norton względnie trzyma się swojej kolorystyki i układu kontrolek (a podobno to taka choinka...).
Widocznie Comodo Internet Security jest tak świetnie dopracowanym programem, że można spocząć na laurach i zabawiać użytkowników nowymi kolorkami.
No ale przecież dziennik zmian trzeba czymś zapełnić...
Smutne, ale do niektórych nie dotrzeNone


Re: Comodo Internet Security - PascalHP - 14.07.2012

Czekam na nową wersję z niecierpliwością i mam nadzieję sporych zmian na lepsze. Smile


Re: Comodo Internet Security - Ambient - 14.07.2012

Podobno interfejs nie jest ważny, to taka błachostka, a widzę, że już wszyscy się rzucają jak na balerony w latach PRL-u. Bedzie wsistko to samo tylko w innej zaprawie, mydlenie oczu. Architektura D+, FW się nie zmieni, ale wszystkie braki "sałata" ją BB, czy inne tam bla bla bla i 100% w amatorskich filmach będzie, a prezesowi klubu "Tęcza" zaśpiewają, łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu, to śpiewałem ja, ambient to nie ludzie to wilki!


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 14.07.2012

Gieniu, rownowaga w entuzjazmie musi byc. Grin


Re: Comodo Internet Security - PascalHP - 14.07.2012

Wiadomo na kiedy planowana jest premiera?


Re: Comodo Internet Security - marcin94r - 14.07.2012

Panowie czy wiadomo cos o beta comodo 6?


Re: Comodo Internet Security - kolon22 - 15.07.2012

podobno beta testy mają być już w sierpniu tego roku


Re: Comodo Internet Security - Ambient - 15.07.2012

Na zrzutach na pasku jest premium 2013, podejrzewam październik. Pierwsza beta v5 jako 2011 pojawiła się w sierpniu, a skończyła jakoś w październiku.


Re: Comodo Internet Security - rafikrafiki - 18.07.2012

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czasem podczas kliknięcia aktualizacji pojawia się, że wszystko jest aktualne, a tak nie jest. Po kliku próbach program zaczyna w końcu pobierać aktualizację.


Re: Comodo Internet Security - Apocalypse - 19.07.2012

Ambient napisał(a):Podobno interfejs nie jest ważny, to taka błachostka, a widzę, że już wszyscy się rzucają jak na balerony w latach PRL-u. Bedzie wsistko to samo tylko w innej zaprawie, mydlenie oczu. Architektura D+, FW się nie zmieni, ale wszystkie braki "sałata" ją BB, czy inne tam bla bla bla i 100% w amatorskich filmach będzie, a prezesowi klubu "Tęcza" zaśpiewają, łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu, to śpiewałem ja, ambient to nie ludzie to wilki!


Pisałem do Ciebie poprzednio?
Co Ci się w CIS nie podoba? Wygląd to raczej kwestia gustu.

Jest jakiś link do tematu Comodo Forum dotycząca nowej wersji?


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 19.07.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - Apocalypse - 19.07.2012

Nie mogę znaleźć jakiś ciekawych screenów. Jest coś więcej niż to co pokazałeś? Jak tak to dałbyś obrazki...


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 20.07.2012

3 screeny...

Mi wyglądana duży wpływ kasperka i trochę nortona Cool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - McAlex - 20.07.2012

Nowy interfejs prezentuje się świetnie.