SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - polak900 - 08.09.2012

Wiesz tak sobie włączyłem
Wiem, że to nie jest potrzebne, ale nic mi rodzinka nie zgłasza więc jest jak jest


Re: Comodo Internet Security - PascalHP - 08.09.2012

Wygląda naprawdę imponująco, mam nadzieję, że poprawią obciążenie procesora i będzie świetny pakiet!Grin


Re: Comodo Internet Security - OPEN - 08.09.2012

Z niecierpliwością czekam na Finalną wersję bo wygląda bardzo zachęcająco jak na darmowy pakiet IS Wink


Re: Comodo Internet Security - Eryk42 - 08.09.2012

Teraz ten interfejs jakoś wygląda. Nie to co w v5. Więcej nie ma jak ocenić.Wink


Re: Comodo Internet Security - Apocalypse - 08.09.2012

Wygląda na to, że w trayu też będzie inna ikonka.


Re: Comodo Internet Security - Snajpiq - 08.09.2012

Naprawdę ciekawie się prezentuje, ale jaki będzie okaże się w "praniu".


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 08.09.2012

languy99 w akcji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - jasiekkidawa - 09.09.2012

Prezentuje się SUPER Smile


Re: Comodo Internet Security - OPEN - 09.09.2012

Ja troszkę napisze to co myślę Wink

Okno Wyświetlania Logów z tego co widać to niewiele zmienione.. by mogli się bardziej postarać Tongue

Wygląd instalacji również by mogli minimalnie uaktualnić do nowej wersji , tak jak na filmiku [07:30 min]- chodzi mi o to kółeczko zielone, tyle że podczas instalacji kółeczko czerwone a w środku pokazana ilość % wykonanej instalacji..

Zresztą nieważny jest wygląd tylko charakter Grin


Re: Comodo Internet Security - ktośtam - 09.09.2012

Faktycznie wygląd podglądu logów pasuje do reszty jak pięść do nosa.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 09.09.2012

Nowa wersja wydaje się być ajna i tylko taka...trochę usprawnień jeśli chodzi o wydajność, kilka nowości, kilka spełnionych życzeń...brakuje najbardziej oczekiwanego ficzera czyli zwirtualizowanej automatycznej piaskownicy. Egemen pisał, że muszą to jeszcze przetestować itd... ogólnie to szkoda.

Dupy mi nie urywa:/


Re: Comodo Internet Security - Eryk42 - 09.09.2012

morphiusz napisał(a):brakuje najbardziej oczekiwanego ficzera czyli zwirtualizowanej automatycznej piaskownicy. Egemen pisał, że muszą to jeszcze przetestować itd... ogólnie to szkoda.

Dupy mi nie urywa:/


Z jednej strony szkoda, że tego nie dodali a z drugiej dobrze, że nie władowali czegoś niesprawdzonego.


Re: Comodo Internet Security - Ambient - 09.09.2012

Czyli poza rewoltą związaną z interfejsem reszta to "stare śmieci"


Re: Comodo Internet Security - Snajpiq - 09.09.2012

Ambient napisał(a):Czyli poza rewoltą związaną z interfejsem reszta to "stare śmieci"

Pamiętaj, że dochodzi Virtual Kiosk.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 09.09.2012

Ambient napisał(a):Czyli poza rewoltą związaną z interfejsem reszta to "stare śmieci"


Jest sporo niewidocznych zmian....tylko musisz poczekać na changelog.


Re: Comodo Internet Security - facecik - 09.09.2012

Ja będę zadowolony jak poprawią wydajność silnika AV na tyle, że będzie on odczuwalny na poziomie Nortona.
No i jakieś szybsze i mniej odczuwalne aktualizacje.


Re: Comodo Internet Security - Snajpiq - 09.09.2012

facecik napisał(a):Ja będę zadowolony jak poprawią wydajność silnika AV na tyle, że będzie on odczuwalny na poziomie Nortona.
No i jakieś szybsze i mniej odczuwalne aktualizacje.

Masz rację, ale jak dla mnie to mogliby jeszcze umożliwić skanowanie plików skompresowanych przy pobieraniu bo z tego co pamiętam to AV ich wtedy nie skanuje.


Re: Comodo Internet Security - Konto usunięte - 09.09.2012

facecik napisał(a):Ja będę zadowolony jak poprawią wydajność silnika AV na tyle, że będzie on odczuwalny na poziomie Nortona.


+1
Jak poprawią wydajność AV, to będzie dla bardziej zaawansowanych pakiet-marzenie.
Ktoś zechce, to piasek będzie się zajmował, a ktoś inny postanowi odpowiadać na alerty z D+, AV to tutaj tylko "dodatek", więc najlepiej aby był jak najlżejszy.


Re: Comodo Internet Security - Apocalypse - 09.09.2012

Nie wiem na jakich sprzętach używacie Comodo ale na moim jest nieodczuwalny.
Nie mniej jednak przydałaby się poprawa wydajności przy aktualizacji.
Brak zautomatyzowanej piaskownicy też mi nie bardzo przeszkadza. Ta która jest jednak dobrze spełnia swoje zadanie.


Re: Comodo Internet Security - facecik - 09.09.2012

Apocalypse napisał(a):Nie wiem na jakich sprzętach używacie Comodo ale na moim jest nieodczuwalny.
Nie mniej jednak przydałaby się poprawa wydajności przy aktualizacji.
Brak zautomatyzowanej piaskownicy też mi nie bardzo przeszkadza. Ta która jest jednak dobrze spełnia swoje zadanie.


i7(4 rdzeniowy) 2 generacji, 6Gb ram ,i jest odczuwalny .Poczytaj w temacie Comodo , a dowiesz się, w jakich sytuacja występuje dość wyraźne obciążenie procesora.