SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 26.12.2012

Nie ma takiej możliwości aby Comodo dopasowywał poprawną wersję sam w zależności od tego ile godzin minęło. Zawsze to będzie godzin(y).


Re: Comodo Internet Security - ktośtam - 26.12.2012

Ale z tym przesunięciem napisu w pionie chyba da się coś zrobić?


Re: Comodo Internet Security - Flash999 - 26.12.2012

ktośtam napisał(a):Ale z tym przesunięciem napisu w pionie chyba da się coś zrobić?

Chyba nie, ponieważ prawdopodobnie w oryginalnej wersji językowej jest tylko jedna linijka (niestety, w języku polskim wyrazy są długie) i tak to jest w pliku do tłumaczenia.


Re: Comodo Internet Security - ichito - 27.12.2012

A nie wystarczyło użyć skrótu " godz. "?


Re: Comodo Internet Security - szczyputek - 27.12.2012

Jak do tej pory działa bez większych problemów. Mam pytanie. O co chodzi ze współdzieloną przestrzenią?


Re: Comodo Internet Security - ktośtam - 27.12.2012

ichito napisał(a):A nie wystarczyło użyć skrótu " godz. "?

No właśnie Grin


Dodano: 27 gru 2012, 9:07

szczyputek napisał(a):Jak do tej pory działa bez większych problemów. Mam pytanie. O co chodzi ze współdzieloną przestrzenią?

Jest to folder w którym mogą zostać umieszczone pliki do wymiany pomiędzy systemem operacyjnym a przestrzenią wirtualną CIS.


Re: Comodo Internet Security - Barti18 - 27.12.2012

Czy ma ktoś spolszczenie? Poproszę o link do niego Beer


Re: Comodo Internet Security - ktośtam - 27.12.2012

Barti18 napisał(a):Czy ma ktoś spolszczenie? Poproszę o link do niego Beer

Z forum Comodo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - Barti18 - 27.12.2012

ktośtam Dziękuje Smile


Re: Comodo Internet Security - Eryk42 - 27.12.2012

Jeżeli ktoś używa SandboxIE i ma zamiar instalować CIS6 to radze się wstrzymać na chwilę. Gryzą się. (Programy w SandboxIE nie chodzą jak powinny) Mam nadzieję, że któraś ze stron to naprawi.


Re: Comodo Internet Security - jacabad - 28.12.2012

Witam zainstalowałem najnowsza wersje Comodo a przesiadłem sie z Kasperskiego , czy w Comodo samemu trzeba go skonfigurować czy może wystarcza ustawienia domyśle bo jak na razie ładnie mi chodzi nawet spolszenie też ladnie sie zainstalowało tylko nie wiem co z tymi ustawieniami może mi ktoś ewnetulanie podpowiedziec co najlepiej porobić mam i gdzie .


Re: Comodo Internet Security - Lukasz_root - 28.12.2012

Przestaw profil "Internet Security" na "Proactive Security". Lepsza ochrona.Smile


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 28.12.2012

ichito napisał(a):A nie wystarczyło użyć skrótu " godz. "?


Dzięki - ten pomysł okazał się bardzo dobry Wink.


Re: Comodo Internet Security - Ambient - 28.12.2012

Przy testowaniu pewnej próbki trojana w piaskownicy Comodo, zmienił swój atrubut na ukryty na rzeczywistym dysku. Nie wiem czy to tak ma być, ale według mnie procesy uruchomione w wirtualnej przestrzeni nie powinny mieć żadnego wpływu na te rzeczywiste.


Re: Comodo Internet Security - jacabad - 29.12.2012

Panowie włączyłem "Proactive Security" gdzie mam wejść i utworzyć regułe dla utorrent żeby mi nie blokował na stałe nie znam sie na tym pakiecie jeszcze , ale wyglada na całkiem przyjemny


Re: Comodo Internet Security - k1ub2a - 29.12.2012

U mnie na win 8 64 bit CIS 6 nieustannie powodował BSODy. Poczekam na aktualizację. Mam nadzieję, że dopracują to.


Re: Comodo Internet Security - dirge91 - 29.12.2012

Niekoniecznie wina leży po stronie CIS, u mnie na win 8 32 bit niema żadnych BSOD''ów


Re: Comodo Internet Security - TeGEZ - 29.12.2012

Znajomy ma ten sam problem. Na laptopie wersja x86, która działa bez problemu, natomiast wersja x64 na stacjonarce wywala BSODy.
Pewnie na dniach pokaże się update programu.


Re: Comodo Internet Security - danor - 29.12.2012

Czy COMODO w najnowszej wersji wymaga jakiś dodatkowych bibliotek zainstalowanych w systemie? Mi podczas instalacji na Win 8 x64 wyskakiwał błąd "Runtime ...", który mimo wszystko nie przerywał instalacji. Po zainstalowaniu nie raczył się nawet uruchomić, choć internet odciął...

Tak wygląda błąd podczas instalacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - jacabad - 29.12.2012

U mnie w laptopie mam Windows 7 x64 pobrałem z ich strony Comodo 6 i po zainstalowaniu wszystko pięknie śmiga nie wiem skąd macie takie problemy, do tego doinstalowałem spolszenie i gra żadnych błędów i z tego co widzę o wiele mniej obciąża system niż Kasperski.