SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - czullo - 19.11.2009

venoma nie ma juz dawno na tym forum nie ma do kogo pisac.


Re: Comodo Internet Security - Jurek - 19.11.2009

LikwidatoR napisał(a):link wygasł więc się już nich nie doczekasz chyba,że na Pw napiszesz do Venoma i je wygrzebie jakośSmile


Wielu ludzi na naszym i innych forach pisało o przepuszczaniu wirów przez D+. Także ostatni test 0-Day Threats - Anti-Malware.ru pokazuje, że to zawodny HIPS. Każdy rozsądny user, który dużo testował hipsy na wirusach wie, że tylko GW, DW i ewentualnie Program Guard są na prawdę godne zaufania.
Czullo, to kolejny niedoświadczony fanatyk, nie mający pojęcia o czym pisze i szukający zaczepki Tongue


Re: Comodo Internet Security - czullo - 19.11.2009

@Jurek

czekam na te wirusy tutaj na forum lub na PW Grin


Re: Comodo Internet Security - Jurek - 19.11.2009

czullo napisał(a):@Jurek

czekam na te wirusy tutaj na forum lub na PW Grin


Postaw whisky chłopcze to się doczekasz! Za darmo, to możesz dostać w papę Grin


Re: Comodo Internet Security - czullo - 19.11.2009

Wplac chłopcze na moje konto 100 000zł to znajde ci wirusy ktorych DW nie lapie. Za darmo moge cie tylko pojechan na internecie. Bo w pape to bys musial ladnie poprosic zeby dostac.


Re: Comodo Internet Security - Jurek - 19.11.2009

czullo napisał(a):Wplac chłopcze na moje konto 100 000zł to znajde ci wirusy ktorych DW nie lapie. Za darmo moge cie tylko pojechan na internecie. Bo w pape to bys musial ladnie poprosic zeby dostac.


Szkoda, że nie możemy się spotkać osobiście. Przydała by ci się mała lekcja wychowania. Za pewne byłeś wychowywany bezstresowo i ojciec nigdy ci nie sprawił porządnego lania.


Re: Comodo Internet Security - czullo - 19.11.2009

Zapraszam do Radomia jak tak bardzo chcesz się spotkać osobiście. Bedziesz mi mogl udzielic swoich rad osobiscie. Przyjedziesz czy znowu rzniesz glupa na internecie a jak przychodzi co do czego to chowasz glowe w piasek ? Rozumiem jestes typem mitomana Grin


Re: Comodo Internet Security - ichito - 19.11.2009

No w mordę...Was to chyba dziś pogięło z tymi pyskówkami. Naprawdę brak Wam przyjemniejszych wrażeń ponad te wzajemne podk....ie się?


Re: Comodo Internet Security - ichito - 20.11.2009

Nowa wersja oznaczona jako 3.13.120417.573 ale jakoś dziwnie z tymi samymi usprawnieniami, co poprzednia...której zresztą na stronie producenta nie ma Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - czullo - 20.11.2009

ta wersja naprawia blad ktory powodowal u czesci userow BSOD


Re: Comodo Internet Security - ichito - 20.11.2009

Wciąż bluescreeny w Comodo? Kiedy oni z tego wyrosną? Smile


Re: Comodo Internet Security - martini - 20.11.2009

Comodo ma jeden zasadniczy problem.. strasznie spowalnia wszystko co możliwe Smile internet 8 Mb chodzi wolniej niż 4 Mb przy Nis-ie..
mam wersje pro (co prawie niczym nie różni się od free oprócz obsługi wifi) i powiem szczerze że rozważam zmianę tylko nie wiem na co.. Smile


Re: Comodo Internet Security - Jurek - 20.11.2009

ichito napisał(a):Nowa wersja oznaczona jako 3.13.120417.573 ale jakoś dziwnie z tymi samymi usprawnieniami, co poprzednia...której zresztą na stronie producenta nie ma Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Już jest:

Comodo Internet Security 3.13.120417.573 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - ichito - 20.11.2009

Jurek...wiemy, że jest i ja też wiem Smile


Re: Comodo Internet Security - Konto usunięte - 20.11.2009

ichito napisał(a):Wciąż bluescreeny w Comodo? Kiedy oni z tego wyrosną? Smile


Ja się z tym nie spotkałem, a instalowałem CISa w przeciągu ostatniego roku na wielu komputerach. No ale u kogoś coś mogło robić problemy.

martini napisał(a):Comodo ma jeden zasadniczy problem.. strasznie spowalnia wszystko co możliwe Smile internet 8 Mb chodzi wolniej niż 4 Mb przy Nis-ie..
mam wersje pro (co prawie niczym nie różni się od free oprócz obsługi wifi) i powiem szczerze że rozważam zmianę tylko nie wiem na co.. Smile


Z tym również się nie spotkałem. Na pewno masz go dobrze skonfigurowanego? Znajomy ma 20 Mbit z sieci osiedlowej i przy Comodo nie ma żadnych problemów, leci ile trzeba, no chyba że host kijowy.


Re: Comodo Internet Security - Dozamet1 - 20.11.2009

również takich problemów nigdy nie miałem


Re: Comodo Internet Security - martini - 20.11.2009

lukasamd napisał(a):Z tym również się nie spotkałem. Na pewno masz go dobrze skonfigurowanego? Znajomy ma 20 Mbit z sieci osiedlowej i przy Comodo nie ma żadnych problemów, leci ile trzeba, no chyba że host kijowy.


wiesz, co do konfiguracji to jest tak jak ma być..
Ja zaczynałem przygodę z comodo gdy był w fazie beta testów i występował tylko jako fw.. więc bardzo dawno temu i konfiguracja jest jak najbardziej ok..

co do net-u to mam aster z prywatnym ip..

problemy cis-em są i szersze zmiany będą dopiero w kolejnej wersji czyli 4..


Re: Comodo Internet Security - Jurek - 20.11.2009

Dozamet1 napisał(a):również takich problemów nigdy nie miałem


Nigdy używając Comodo nie miałem bluescreena i nie występowało także spowalnianie prędkości internetu. Szybkość może być niższa w przypadku zaznaczenia w "Ustawieniach wykrywania ataków" opcji "Weryfikuj sumę kontrolną pakietów".


Re: Comodo Internet Security - roofman - 25.11.2009

Whats New in 3.13.121240.574:

IMPROVED! AV engine now includes more advanced detection techniques
IMPROVED! Windows XP 64 registry protection has been hardened
FIXED! Defense+ does not handle object names properly while handling section names(Reported by our forum member wj32)
FIXED! Defense+ does not protect against registry key ACL modifications(Reported by our forum member wj32)

* This release fixes a bug in build 572 that causes cmdagent.exe to crash under some circumstances. *
* This release fixes another bug in build 573/572/560 that might cause BSOD in Windows 7 under certain circumstances *

32 Bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


64 Bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - asg - 18.12.2009

Witajcie!
Właśnie odzyskałem panowanie nad komputerem po tym, jak zaizolowałem sobie system w Comodo na Defense+ Grin- jak nic myślałem już o Virucie