SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 09.01.2011

Ale oni są źli!
Jakśmieli Smile
Nic nie straciłeś Wink


Re: Comodo Internet Security - prz3m3k - 09.01.2011

Zależało mi tylko na TrustConnect Craze


Re: Comodo Internet Security - ktośtam - 09.01.2011

Ja mam kluczyk do CIS Complete na 3 kompy, którego nie używam. Jak jesteś zainteresowany, to pisz PW, może się dogadamy.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 10.01.2011

prz3m3k napisał(a):Zależało mi tylko na TrustConnect Craze


TrustConnect jest praktycznie za darmo..... Melih to udostępnia.

Wystarczy podać swoje dane tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I już. Powinieneś dostać login i hasło.

BTW. Tam są reklamy.
EDIT2 : Albo jednak nie ma, musisz sprawdzić Wink.


Re: Comodo Internet Security - ugedej77 - 10.01.2011

No dobra , Panowie tu sobie gadu-gadu , ale moje pytanie ciągle pozostaje bez odpowiedzi. Rozumiem , że licencji na Complete nie opłaca się kupować bo wersja free jest i tak niezła. Natomiast ja juz mam licencję na wersję Comodo Internet Security Complete 2011 i po prostu nie jestem pewien czy warto ją zainstalować. Będzie to chodziło , nie muliło i chroniło komputer Question


Re: Comodo Internet Security - Port - 10.01.2011

Comodo to aplikacja wymagająca 8 stron A-4 ,żeby opisać jej wady i zalety,dlatego odsyłam Cię do najlepszej całościowej analizy CIS jakiej dokonał Neil J. Rubenkingna stronie(

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,wpisz w Google to nazwisko ,żeby ocenić kim jest ten Pan).Nieważne ,że jest to analiza sprzed 6 miesięcy,wszak między wersją 4 i 5 jest tylko różnica kosmetyczna.
Od siebie dodam jedynie ,na podstawie własnych obserwacji,iż prawdopodobieństwo,że zrobi Ci z kompa "jesień średniowiecza"
jest tak pewne ,jak śpiewanie hymnu przez Kaczyńskiego w dniu dzisiejszym pod Pałacem Prezydenckim
Alternatywa:Outpost Security Suite Free,dużo lepiej dopracowany i o zdrowej reputacji.


Re: Comodo Internet Security - Apocalypse - 11.01.2011

Jest już update z wersji 5.0 na 5.3 - przynajmniej u mnie (wersja Complete).


Re: Comodo Internet Security - ugedej77 - 11.01.2011

Jeśli chodzi o mnie to sytuacja z Comodo już się wyjaśniła - bynajmniej nie chodzi o CIS , który uważam wbrew pozorom za całkiem niezły pakiet zabezpieczający. Jak już wcześniej pisałem mam lickę do CIS Complete 2011 a wcześniej przez jakiś czas testowałem wersję Free.
No to stwierdziłem , że trzeba się dowiedzieć u źródła - czyli na forum Comodo. A że znam angielski - to na forum orginalnym. Trafiłem tam na jakąś wojnę , bo pierw zaproponowali swoim forumowiczom lickę do CIS Complete , ale że ich spamowali i botowali - to zaniechali tego. I jest tam teraz straszny syf - o co nie zapytasz - to już jest problem a do tego hasło przewodnie brzmi : proszę nie denerwować Meliha. A jak zapytasz np. co dalej z tą sytuacją darmowych licencji - to od razu wyzywają Cię od najgorszych. I do tego cały czas : proszę nie denerwować Meliha , proszę nie nadużywać gościnności Meliha (sic!) , proszę nie pisać do Meliha , prosze w ogóle nic nie robić , żeby Melih musiał ruszyć ręka albo nogą.
Kur .. mać - a kto to do kuja jest??? Bóg czy tylko właściciel - czy tam prezes zarządu. Toż to żenada , tam większośc tych forumowiczów włazi mu non stop w tyłek i to bez wazeliny. Czy spotkaliście się gdzieś z sytuacją , że prezes Kasperskiego , Symanteca czy chociażby Avasta jest traktowany jak jakiś faraon. Ja bynajmniej nie - ale jeśli tak jest to chcę o tym wiedzieć , bo może wtedy łatwiej będzie mi to zrozumieć. Póki co - stwierdzam , że częśc tych ludzi z Comodo na czele z ich Melihem to jakaś sekta.
Jestem naprawdę wyrozumiały - ale żeby tak się wspólnie nakręcać jak oni robią to na Comodo forum - to nie wiem - śmiać się czy płakać.
W każdym razie CIS Complete 2011 może sobie zainstaluję i sam po prostu sprawdzę , czy jest dobry i co oznaczają te niby nic nie znaczące różnice pomiędzy Complete a wersją Free.
Ale Comodo forum - Dobry Boże uchowaj ...


Re: Comodo Internet Security - Eru - 11.01.2011

Daje im darmowe licki to go czczą Tongue
Pisać możesz o lickę - nigdzie nie jest to zakazane Tongue


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 11.01.2011

ugedej77 napisał(a):Jeśli chodzi o mnie to sytuacja z Comodo już się wyjaśniła - bynajmniej nie chodzi o CIS , który uważam wbrew pozorom za całkiem niezły pakiet zabezpieczający. Jak już wcześniej pisałem mam lickę do CIS Complete 2011 a wcześniej przez jakiś czas testowałem wersję Free.
No to stwierdziłem , że trzeba się dowiedzieć u źródła - czyli na forum Comodo. A że znam angielski - to na forum orginalnym. Trafiłem tam na jakąś wojnę , bo pierw zaproponowali swoim forumowiczom lickę do CIS Complete , ale że ich spamowali i botowali - to zaniechali tego. I jest tam teraz straszny syf - o co nie zapytasz - to już jest problem a do tego hasło przewodnie brzmi : proszę nie denerwować Meliha. A jak zapytasz np. co dalej z tą sytuacją darmowych licencji - to od razu wyzywają Cię od najgorszych. I do tego cały czas : proszę nie denerwować Meliha , proszę nie nadużywać gościnności Meliha (sic!) , proszę nie pisać do Meliha , prosze w ogóle nic nie robić , żeby Melih musiał ruszyć ręka albo nogą.
Kur .. mać - a kto to do kuja jest??? Bóg czy tylko właściciel - czy tam prezes zarządu. Toż to żenada , tam większośc tych forumowiczów włazi mu non stop w tyłek i to bez wazeliny. Czy spotkaliście się gdzieś z sytuacją , że prezes Kasperskiego , Symanteca czy chociażby Avasta jest traktowany jak jakiś faraon. Ja bynajmniej nie - ale jeśli tak jest to chcę o tym wiedzieć , bo może wtedy łatwiej będzie mi to zrozumieć. Póki co - stwierdzam , że częśc tych ludzi z Comodo na czele z ich Melihem to jakaś sekta.
Jestem naprawdę wyrozumiały - ale żeby tak się wspólnie nakręcać jak oni robią to na Comodo forum - to nie wiem - śmiać się czy płakać.
W każdym razie CIS Complete 2011 może sobie zainstaluję i sam po prostu sprawdzę , czy jest dobry i co oznaczają te niby nic nie znaczące różnice pomiędzy Complete a wersją Free.
Ale Comodo forum - Dobry Boże uchowaj ...



A widziałeś aby prezes tych firm uczestniczył w dyskusji na forum?
Rozdawał płatne licencje na swój soft przez kilka lat bez niczego?
Był pomysłodawcą i twórcą nowych rozwiązań?
Cały czasz udostępnia swój płatny soft za free..Trustonnect jest już za darmo, LPCSUPP na 60 dni.
DACS to też niby Melih wymyślił, tylko Ciekawe ile osób mu pomogło.
Człowiek za darmo (wydając pieniądze zdobyte ze sprzedaży certyfikatów itd.) tworzy programy, właśnie darmowe. Mógłby zabrać to dla siebie, ale tego nie robi.
Może to brzmi jak odda do Meliha, ale jestem przeciwny traktowaniu osób jak świętych, ba, jak Boga.
To tylko takie małe fakty dotyczące tej osoby.

Peace


Re: Comodo Internet Security - jasiekkidawa - 11.01.2011

Przed chwilką zaktualizował mi się CIS z wer. 5.3.174622.1216 do 5.3.175888.1227 Smile

Whats New in 5.3.175888.1227 ?

FIXED! CIS causes unnecessary DNS queries and update checks
FIXED! AV does not properly validate the revocation status of the SOME certificates
FIXED! AV scanning freezes if rootkit scanning is enabled
FIXED! FW shows too many listening connections
FIXED! AV scanning crashes on some compressed files


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 11.01.2011

Zdaje mi się,że poprawili wydajność AV.
Mam tylko 1 GB RAMu na Sevenie a mogę normalnie pracować, bez żadnych przeszkód.
Pobiera ok 60-82 MbRAMu u mnie podczas full scanu.

EDIT: Torturuje mojego Athlona 3800 + aniłej Grin


Re: Comodo Internet Security - shinjiru - 11.01.2011

a mi się nie chce zaktualizować Wink


Re: Comodo Internet Security - ichito - 12.01.2011

morphiusz napisał(a):A widziałeś aby prezes tych firm uczestniczył w dyskusji na forum?
Rozdawał płatne licencje na swój soft przez kilka lat bez niczego?
Był pomysłodawcą i twórcą nowych rozwiązań?
Cały czasz udostępnia swój płatny soft za free..Trustonnect jest już za darmo, LPCSUPP na 60 dni.
DACS to też niby Melih wymyślił, tylko Ciekawe ile osób mu pomogło.
Człowiek za darmo (wydając pieniądze zdobyte ze sprzedaży certyfikatów itd.) tworzy programy, właśnie darmowe. Mógłby zabrać to dla siebie, ale tego nie robi.
Może to brzmi jak odda do Meliha, ale jestem przeciwny traktowaniu osób jak świętych, ba, jak Boga.
To tylko takie małe fakty dotyczące tej osoby.

No mam niestety wrażenie, że traktujesz go jak wyrocznię...guru...może boga to nie. Skoro zadajesz pytania retoryczne, rozumiem, że był na forum niemal stale i dyskutował...że te softy dawał gratis na piękne oczy...że w takim razie ludzi mieli z nim normalny kontakt. Rozumiem, że teraz może być zmęczony, nie mieć czasu, mieć inne obowiązki...ale właśnie do jasnej cholery, jak się nie chce być więcej niepokojonym, to mówi się wprost - "pan taki-to-a-taki niestety nie jest obecny na forum z powodu to takiego-to-a-takiego". Przyzwyczaił ludzi, że jest dobrym wujkiem, to skąd pretensje, że wciąż się do niego dobijają?
Kultura i dystans...przede wszystkim Smile


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 12.01.2011

Bywał? Bywa. Nawet codziennie Wink
Nie traktuję go jak guru, tylko jak dobrego człowieka Wink.
Czasem mu cholernie odbija i jest chamski.W ostatecznym rozrachunku jest spoko.
Kiedyś to do niego pisałem po kilka PW z pytaniami o program. Nigdy mnie nie zbywał, to też może świadczyć o jego kulturze. Wink


Re: Comodo Internet Security - martinez2006 - 16.01.2011

Używałem różnych pakietów IS w ostatnim czasie. Bitdefender IS 2011, Panda IS 2011, AVG IS 2011. Ale pakiet COMODO IS 2011 jest wg mnie najlżejszym darmowym pakietem. Wykrywalność na dobrym poziomie. Polecam Smile


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 16.01.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zgroza
Głupotki Wink


Re: Comodo Internet Security - polak900 - 16.01.2011

jakaś specjalistka, sporo się napisała Wall


Re: Comodo Internet Security - ugedej77 - 17.01.2011

To Melih płaci za te artykuły na forum wyborczej , czy to tak za friko - z zamiłowania do cudownego Comodo ...:/


Re: Comodo Internet Security - jasiekkidawa - 17.01.2011

Tak na pewno to był artykuł sponsorowany przez Meliha i jego całą klikę... Macki COMODO dosięgły wyborczej.plGrin