SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - shinjiru - 14.02.2011

ej ej ej wypraszam no sobie :< nie jestem ''mózgiem'' od dp [patrzy na swój wcześniejszy post]cholera; kiedyś Komoda mi się nie chciała aktualizować,ale po ponownej instalce systemu [''koniecznej'']wszystko chula i mimo tego nie wymieniłbym jej Tongue


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 14.02.2011

lukasamd napisał(a):Ja mu dzisiaj podziękowałem na dłuższy czas: zainstalowałem, wszystko pięknie, mile zaskoczony skanem, tym że nie pyta itp.
Działał kilka godzin, po czym po jednym z rebootów dosłownie się rozleciał: w żaden sposób nie dało się go odpalić.
Po usunięciu brak neta (widział siedzi nie łączył się), data cofnięta do 1980 roku...
Pomogło jakimś cudem nie wyłączone przywracanie + ręczne kopanie po katalogach i usuwanie jego resztek.

Jeżeli go wrzucę, to na pewno nie u siebie.


Tu aż zadziałał jak trojan Grin
Sory, ale sytuacja przez cokolwiek spowodowana udała się komicznie Smile


zord napisał(a):napisz to na dobrychprogramach zobaczysz jak bojówki comodo zwyzywają cię od troli i powiedzą że kłamieszGrin


A tu nie świruj bo bojówka anty-comodo zakłada tematy na polskim forum i też trolluje, nie jest lepsza
A moje informacje są potwierdzone, ludzie anty często posiadają argumenty z pupy, lub maniakalnie powtarzają to samo


Re: Comodo Internet Security - Konto usunięte - 14.02.2011

Co do społeczności - to jest darmowy IS, wiadomo że będzie miał zarówno fanów-fanatyków, jak i walczącą z nim "inkwizycję" Smile


Re: Comodo Internet Security - Eugeniusz - 14.02.2011

morphiusz napisał(a):A tu nie świruj bo bojówka anty-comodo zakłada tematy na polskim forum i też trolluje, nie jest lepsza
A moje informacje są potwierdzone, ludzie anty często posiadają argumenty z pupy, lub maniakalnie powtarzają to samo

Co znaczy tu ? Zord jest tutaj chyba od zawsze, a Tobie się chyba pomyliły fora, bo to nie jest polski dział Comodo. PC Format to też nie jest, gdzie z przyjemnością pocisnę jakiemuś "Komodowcowi". Gdzie potwierdzone? U Meliha czy niejakiego Egemena?
Tak, jestem anty i nie wstydzę się tego. Ostatnia dobra wersja Comodo to była jeszcze 3.5 (znałeś ją?), a 3.x to była wyjechana w kosmos. Potem to już pokazali na co ich stać.

Darmowym suitem jest też Outpost Free, który razem z Sandboxie jest o niebo lepszy i pewniejszy. Dlatego wolę ograniczonego Outposta niż niepewne Comodo, któremu nie ufam.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 14.02.2011

Naprawdę szanuje to, że Zord jest tutaj od zawsze (gratki).
''Tu" w kontekście "tym postem" - czyli bez nerwów Wink.

Napisz główne minusy (jestem świadomy, ze są) ale gdy dołoży jest większa liczba ludzi może uda się coś z tym zrobić.
Jesteś anty i się nie wstydzisz, fajnie, powód do dumy i poklasku.
HIPS Outposta est troszku biedniejszy i mniej szczelny o czym miałem okazję sięprzekonać.
Cytat:
"PC Format to też nie jest, gdzie z przyjemnością pocisnę jakiemuś "Komodowcowi"


Nie rozumiem też za bardzo tej wypowiedzi. Jak byś czerpał żywą radość z "jechania" użytkownikom programu.
Pomijając poziom i kulturę.


Re: Comodo Internet Security - Eru - 14.02.2011

A w związku z DP pragnę przypomnieć że jest tam wielu dziwnych ludzi o bardzo dziwnych niekiedy poglądach Wink


Re: Comodo Internet Security - Plati - 14.02.2011

na przykład? Ja nie widziałem bardzo kontrowersyjnych komentarzy, nie widziałem też tam w komentarzach żadnego screena mówiącego o tym, że Comodo coś wysyła.


Re: Comodo Internet Security - asg - 14.02.2011

shinjiru napisał(a)::O tak samo można powiedzieć,że nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji
- i tu prawie trafiłeś, bo cyrk (latający) to się zaczyna jak zapakujesz Comodo do firmy. I wcale nie chodzi mi o wysyłkę czegokolwiek. Wszystko co działa na chmurze czy kolektywie coś se tam wysyła. Cyrk (i tu Monty Python wymięka) to jest jak musisz zapłacić podatek od zainstalowania darmowego programu. Polska to nie jest kraj dla normalnych ludzi.


Re: Comodo Internet Security - Plati - 14.02.2011

lukasamd napisał(a):Co do społeczności - to jest darmowy IS, wiadomo że będzie miał zarówno fanów-fanatyków, jak i walczącą z nim "inkwizycję" Smile


nie mam czasu walczyć o jakichś program. Może inni mają Grin


Re: Comodo Internet Security - Konto usunięte - 14.02.2011

Eru napisał(a):A w związku z DP pragnę przypomnieć że jest tam wielu dziwnych ludzi o bardzo dziwnych niekiedy poglądach


Również nie rozumiem tej wypowiedzi, tym bardziej, że miałem okazję spotkać się z wieloma użytkownikami w realu na HotZlocie i jakoś nie widziałem tam "maksymalnych odchyleń".
To jest ogromny portal, nic dziwnego w tym, że spotka się tam grupy osób o podobnych poglądach.

A wracając do Comodo, ciekawe co u mnie go rozsypało... skonfigurowany był w pełni standardowo. Po tym co się stało zrobiłem full-skana kilkoma skanerami i nic, bo myślałem, że to już coś tego rodzaju.


Re: Comodo Internet Security - Eru - 14.02.2011

lukasamd napisał(a):
Eru napisał(a):A w związku z DP pragnę przypomnieć że jest tam wielu dziwnych ludzi o bardzo dziwnych niekiedy poglądach


Również nie rozumiem tej wypowiedzi, tym bardziej, że miałem okazję spotkać się z wieloma użytkownikami w realu na HotZlocie i jakoś nie widziałem tam "maksymalnych odchyleń".


Ale ja nie miałem na myśli normalnych użytkowników tylko trolli których coraz tam więcej Wink


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 15.02.2011

A ja pisząc o użytkownikach vortalu DP.pl - "mózgi", miałem to samo na myśli co Eru-trolli tam coraz więcej,człowiek czytając niektóre komentarze dostaje nerwicy, bo to co oni tam wypisują to jakaś zbiorowa paranoja.(nie piszę, że wszyscy są nieogarnięci,ale większość.)


Re: Comodo Internet Security - Plati - 15.02.2011

Najlepiej nie zwracać uwagi na nich.


Re: Comodo Internet Security - Konto usunięte - 15.02.2011

A mam takie pytanie, bo tego w Comodo nie zdążyłem sprawdzić: czy heurystyką nadal wykrywa on niemal wszystko co ma podwójne rozszerzenie jako coś podejrzanego?


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 15.02.2011

A dużo masz takich plików, że dla Ciebie był to problem?Wink
Mało normalnych aplikacji ma coś takiego, bo po co.
Dużo wirusów próbuje ukryć swoje .exe pod .jpg czy .avi lub innych cudach.

takiego pliczku nie wyrył:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Comodo Intenet Security 2011- nowa wersja - andrzej76 - 28.02.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dzisiaj weszła nowa aktualizacja Pakietu CIS 2011.


Re: Comodo Internet Security - jasiekkidawa - 28.02.2011

Ano, tylko nie ma jeszcze changelogu Sad


Re: Comodo Internet Security - Piotrex44 - 28.02.2011

u mnie przy aktualizacji CIS pisze że posiadam najnowszą wersję programu więc na DP to może tylko instalator zawiera nowszą bazę sygnatur.


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 28.02.2011

Piotrek, wejdź w Cis--więcej-informacje i sprawdź swoją wersję,u mnie instalator pokazywał,że mam najnowszą, jednak po sprawdzeniu numerków, była stara, także odinstalowałem starą,pobrałem z DP.pl nowszą i pokazuje teraz wersję z DP.pl,czyli dzisiejszą i jeszcze po chwili Comodo pobrał aktualkę.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 28.02.2011

Cytat: Hello everyone,

We would like to announce that Comodo Internet Security/Antivirus/Firewall5.3.181415.1237 has just been updated!

This is not a critical update but a precaution. There has been a malware of size 23 MB in the wild which was not detected by CIS unless it is executed. So just for the convenience, we have modified the defaults slightly.

What''s new in 5.3.181415.1237?

CHANGED! Default maximum file size to be scanned has been changed from 20 MB to 40 MB

Download Locations:

CIS Premium:

64 Bit Operating Systems:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Size: 36M ( 37477704 )


32 Bit Operating Systems:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Size: 34M ( 35188552 )



Egemen


Wow, ale szał Smile