SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - ichito - 06.05.2011

slawsi5 napisał(a):Każdy używa tego co uważa dla nie go za najlepsze - nie którzy używają rozwiązań darmowych bo ich sytuacja do tego zmusza a inni używają bezpłatnych bo uważają że nie ma po co płacić gdyż niektóre darmowe rozwiązania oferują znacznie lepszą ochronę niż komercyjne.

Święte słowa Slawsi, choć nie mam na myśli ComodoSuspicious


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

Testy Andrzeja pokazują chyba każdy wie coGrin


Re: Comodo Internet Security - Meir - 06.05.2011

@morphiusz obrósł w piórka Tongue zapka jest świetna (jak ktoś ogarnia komunikaty HIPS-a) antyvirek przeciętny,całość niezła.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 06.05.2011

Comasz na myśli?
Ja już się w tym temacie nie udzielam, bo ktoś wkroczył do akcji, coś bym napisał, ale znowu strzeli focha Grin


Re: Comodo Internet Security - ichito - 06.05.2011

morphiusz napisał(a):Comasz na myśli?
Ja już się w tym temacie nie udzielam, bo ktoś wkroczył do akcji, coś bym napisał, ale znowu strzeli focha Grin


No dobra...dzisiaj się wam upiecze

powiedział ogórek do ziemniaczków
Grin


Re: Comodo Internet Security - marsellus - 06.05.2011

Cytat: Comodo Internet Security Pro 1 year trial includes 24 x 7 remote support that comprises PC support for first 60 days and Comodo Internet Security software support only for the remainder of the trial. Malware removal service and Protection Plan are excluded from Comodo Internet Security 1 year trial

morphiusza co z tym? Bo na forum C też jakoś nie widziałem żeby się kwapili do odpowiedz na twoje pytanie Smile


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 06.05.2011

Z tego co można przeczytać na forum i facebooku to jest to chyba na rok...


Re: Comodo Internet Security - Konto usunięte - 06.05.2011

Meir napisał(a):@morphiusz obrósł w piórka Grin to już prawie jak drugie forum Comodo


Po prostu informuje o nowościach w oprogramowaniu z którego sam korzysta i chwała mu za to Smile
Zobacz też na niewątpliwą zaletę - jeżeli masz problem z Comodo, możesz liczyć właśnie dzięki morphiusz''owi na pomoc, nawet na łamach SG. Tu się nie liczą już przekonania / niechęć do jednej czy innej firmy, ale samo podejście do innych, świadczenie pomocy za darmo. To taka dygresja lekka i nieco offtopowa.


Re: Comodo Internet Security - polak900 - 06.05.2011

lukasamd napisał(a):
Meir napisał(a):@morphiusz obrósł w piórka Grin to już prawie jak drugie forum Comodo


Po prostu informuje o nowościach w oprogramowaniu z którego sam korzysta i chwała mu za to Smile
Zobacz też na niewątpliwą zaletę - jeżeli masz problem z Comodo, możesz liczyć właśnie dzięki morphiusz''owi na pomoc, nawet na łamach SG. Tu się nie liczą już przekonania / niechęć do jednej czy innej firmy, ale samo podejście do innych, świadczenie pomocy za darmo. To taka dygresja lekka i nieco offtopowa.

dokładnie odwala dobrą robotę


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

Zord- napisz co moje testy(on-demand) pokazują, dokończ myśl , Ichtio -
ichito napisał(a):Cytat ten jednak potwierdza wcale powszechną opinię, że tylko HIPS...też ułomny...ratuje możliwości pakietu. Bez niego produkt nie oferuje niczego specjalnego...więcej nawet - jest bardzo przeciętny, a wiele zapór (nawet darmowych) przewyższa go swoimi możliwościami.


Napisz co używasz bo mnie zacytowałeś, stwierdzimy co jest bardziej ułomne.( może ułomny jest Comodo, ale nie kaleki, jak niektóre pakiety, znajdziesz podobny za darmo o takiej skuteczności z piaskiem , av, HIPS, zaporą- 4 in 1 , to napisz, chętnie poczytam).


Re: Comodo Internet Security - Eugeniusz - 06.05.2011

Razem stwierdzimy, razem Wink
Zordowi chodzi pewnie o wysyłanie plików. Ja tego nie komentuję, mogę nawet stwierdzić że po prostu taką taktykę ma Comodo.
Comodo Internet Security nie jest pełnym pakietem Internet Security. Dobry pakiet Internet Security powinien mieć poza firewallem i antywirusem jeszcze przynajmniej antyspam.* Ochrona tożsamości też jest mile widziana. Jeśli Comodo uważa że ich IS jest innym ISem, to niech nie nazywają go Internet Security tylko np. Comodo Proactive Protection czy coś w tym stylu.

*jeżeli ktoś tego nie widzi, to pewnie nie dostaje spamu. Ja dostaję i bardzo cenię pakiety z antyspamem. Szkoda że nie mam już licencji na więcej komputerów na NISa Sad, poszukam jakiegoś triala.


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

Skorzystałem z Geek Buddy i jestem zadowolony, bo technik zmienił mi adres DNS na adres DNS Comodo, bo przy instalowaniu CIS PRO 2011 nie zmienia ich, i przeczyścił komputer ze zbędnych śmieci, wszystko jest wporządku, chodzi sprawnie.Super sprawa z tej usługi, i nie bałem się, że zdalnie grzebie mi na moim sprzęcie, bo i po co, za chwilę będzie robił coś w 200 innych kompach, zresztą strach ma zawsze wielkie oczy - pytam tylko, po co się bać?


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

w Geek Buddy pomoc jest po polsku bo jeśli nie to jest do d ?


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 06.05.2011

Zord, tak, jest do d Sad
a na pocieszenie:
Cytat: Ver 4 of our GeekBuddy product will have multi platform capability. With that we want to start introducing different language support as well.

thanks!

melih



Re: Comodo Internet Security - Eugeniusz - 06.05.2011

Ciekawe czy po niemiecku można ich zagadać.


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

andrzej76 udostępnisz mi pulpit zdalny też sobie pogrzebie nie ma co się baćCool


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

A wiesz jak to zrobić? Jak tak , to nie ma sprawy, co Ty trzymasz na kompie, że tak się boisz? Bo ja, co cenne na dysku przenośnym, a nie na fizycznym, pomyśl nad takim, zrób backup w razie czego, lub kopie swojego systemu na płytkach DVD.Widziałem, co robi technik, zmieniał ustawienia w karcie połączenia bezprzewodowego, nigdzie więcej nie wchodził, i zakończył sesję.

Edit; nie wiem, czy zdalnie wrzucił mi parę trojanów, czy rootkita, tak dla checy, muszę sprawdzić, oglądasz się na ulicy co 2 minuty czy ktoś za Tobą idzie? Niesądzę, nie lamętuj jak dziecko, że Cię śledzi ktoś lub coś na okrągło.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 06.05.2011

W każdej chwili można przerwać połączenie, więc Zord, gdy coś uznasz za podejrzane walisz "stop connection" lub od razu modem z buta, żeby mieć pewność Smile.


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

a jesteście na 100% pewni że przez Geek Buddy nie łącza się baz waszej wiedzy ?


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 06.05.2011

Niczego w życiu nie można być na 100% pewnymCool
Pewnie po kryjomu wygrywają jakieś spyware i trojany..