SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

pół biedy jak by coś wgrywali gorzej jak coś pobierają ale zaraz zaraz oni cały czas coś pobierają z dysków użytkownikówCool


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

Sprawdzałeś to? Z których dysków? Analizowałeś przepływ łączenia się CIS''a z siecią i przesył ilości danych - jakimkolwiek programem? Raczej nie - sądząc po Twoich wypowiedziach, może to sprawdzisz?

To jest adres Comodo i popatrz dobrze co, gdzie, ile wysłał, od groma gigabajtów w sieć poszło, daj już spokój z tym szpiegowaniem, i lewym wysyłaniem z dysków bo nie warto, bo mam to czarno na białym, Ty zapewne nie, i dlatego tak piszesz.( analyzer jest darmowy i bardzo dobry, móstwo opcji).


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

czyli comodo nic nie wysyła twoim zdaniem ?


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

Patrz u góry!!


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

no i widze że coś jednak wysłane zostało pod ten adres zreszta po co dajesz jakieś screeny jak comodo informuje że wysyła pliki te niby nie znane a tu nagle taka rewelacja jednak nie wysyła


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 06.05.2011

Trudno, żeby nie było żadnego ruchu.. cis robi wiele rzeczy online.. sprawdza dostawcę, białą listę, czarną listę...


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

No i widzisz, zaskoczyłem Cię - 3,3 Mb danych, zobacz, opierałem się na Twoim poście, że całe dyski analizują, a to bzdury, to garstka danych, mogę sprawdzićwszystko na kompie, skąd, dokąd, kiedy, ile , o której, i wiem , że tak nie jest jak piszesz o CIS, bo to sprawdziłem nie jeden raz, więc? Zapewniam Cie, że inne av, wysyłają 50 razy tyle, dopiero byś się zdziwił, ale po co, nie robię zamętu na forum, niech każdy używa według swojej woli.


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

jest tak mało bo zapewne program krótko działa a CIS to nie program p2p i nie wysyła bez przerwy zresztą andrzej76 używasz CIS juz bardzo długo i co program miał wysłać to już dawno wysłał


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

Od momentu jak go używam, mam też analyzer i Tu Cię zdziwię, jest tak zawsze, więc wiem co, ile i kiedy wysłał, analizer chodzi od momentu włączenia kompa, nie prawdą jest, że wysyła stosy danych i tyle, i nie wmówisz mi, że jest inaczej, mam to na tacy podane w kompie. Teraz piszesz, że to nie p2p i krótko działa dlatego mało danych wysłał? A przed chwilą pożerał dane z dysków? Zastanów się, bo się gubisz, udowodniłem Ci, że jest inaczej, i nie strasz tym szpiegowaniem innych , bo to wymysł.Dać Ci jeszcze parę screenów? Chetnie to zrobię, żeby inni zobaczyli, że ze szpiegowaniem CIS ma tyle wspólnego, co kot z wężem.


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

w ciągu 13 minut wysłał ponad 2 mega danych tyle zajmuje książka w formacie elektronicznymGrin


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

Mam małą radę dla Ciebie - Zamuruj okna solidnie, zabij drzwi dobrze, usiąć na środku pokoju na fotelu i obserwuj czy ktoś nie wchodzi Ci na chatę, ale przed tym jeszcze zwiąż kompa stalową liną i wypnij z prądu, bo a nóż ktoś Ci coś z niego buchnie przez sieć, śmieszysz mnie już Zord, Ty masz manię prześladowczą, czy co? Jaki program av używasz? To sprawdzimy ten super cichy , nic nie presyłający przez sieć program, pochwal sie! I pokmentujemy wtedy trochę na jego temat, masz odwagę napisać jaki to? Gwarantuję, sprawdzę go solidnie, od a do z , bajt po bajcie, zapewne takich książek elektronicznych wysyła w sieć z 30.


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

tak mam odwagę ten program to Windows Defender


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

Dzięki, dostaniesz screeny, zabiorę się za niego w wolnym czasie, przez 13 minut będę go monitorował, żeby było sprawiedliwie.Tylko bez ściemy, że co innego używasz, a piszesz że tego.


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 06.05.2011

Ta aplikacja jest uboższa od sapera, więc wątpię, że coś tam znajdziesz. Tongue


Re: Comodo Internet Security - Meir - 06.05.2011

lukasamd napisał(a):
Meir napisał(a):@morphiusz obrósł w piórka Grin to już prawie jak drugie forum Comodo

Po prostu informuje o nowościach w oprogramowaniu z którego sam korzysta i chwała mu za to Smile
Zobacz też na niewątpliwą zaletę - jeżeli masz problem z Comodo, możesz liczyć właśnie dzięki morphiusz''owi na pomoc, nawet na łamach SG. Tu się nie liczą już przekonania / niechęć do jednej czy innej firmy, ale samo podejście do innych, świadczenie pomocy za darmo. To taka dygresja lekka i nieco offtopowa.

Ty @Lukas powinieneś już założyć rodzinę...strasznie ostatnio dojrzałeś i sama mądrość mówi przez Ciebie Grin
andrzej76 napisał(a):Mam małą radę dla Ciebie - Zamuruj okna solidnie, zabij drzwi dobrze, usiąć na środku pokoju na fotelu i obserwuj czy ktoś nie wchodzi Ci na chatę, ale przed tym jeszcze zwiąż kompa stalową liną i wypnij z prądu, bo a nóż ktoś Ci coś z niego buchnie przez sieć, śmieszysz mnie już Zord, Ty masz manię prześladowczą, czy co? Jaki program av używasz? To sprawdzimy ten super cichy , nic nie presyłający przez sieć program, pochwal sie!

Nie spinaj się @Andrzejek...@zord jest ostatnią osobą na tym forum której potrzebny jest antyvirek Smile


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

No to dobrze -jak Zord nie używa antywirka, to po co pisze te bzdety o CIS? Dla zamętu i popłochu, bo nie rozumiem, jaki w tym cel? Wie coś o nim, czy tak dla zasady pisze te duperele.Najpierw trzeba coś sprawdzić, a potem pisać to i owo, to dyski zżera, to szpieguje, to przesyła bez wiedzy, same niczym poparte tezy, to krótko włączony, to nie p2p, a na końcu już książka elektroniczna - co ona mnie obchodzi pytam, konkrety, panowie , konkrety.
Gdzie się pojawi info o Comodo, tam wkółko teamat szpiegowania - nuda, prostota, paplanina bo tak trzeba zawsze- dajcie spokój z tym, czas na zmiany.


Re: Comodo Internet Security - zord - 06.05.2011

miałem CIS i co nie uruchomiłem to bach do piaskownicy albo komunikat coś tam bla bla bla może być niebezpieczny i wszystko to miał zaznaczone do wysłania


Re: Comodo Internet Security - morphiusz - 06.05.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zord, może to już czytałeś, może nie, ale tu było tłumaczone jak to działa.


Re: Comodo Internet Security - andrzej76 - 06.05.2011

Trudno się mówi, jak tak miałeś, u mnie jest wszystko wporządku, nie wiem czym to u Ciebie było spowodowane, ja zaznaczam kiedy chcę, ufam plikom które znam, komp czysty, zero czegokolwiek, online skanuje też i wszystko gra.
Tobie Comodo się nie podoba, nie ufasz im, więc trudno, masz do tego prawo, Twój wybór, ja nie zmienię tego, jesteś Panem swojego kompa i tyle, co tu dużo gadać.


Re: Comodo Internet Security - Kolos28 - 06.05.2011

dokładnie Andrzej... ale co tu dużo gadać...Wink