SafeGroup
Comodo Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Comodo Internet Security (/thread-81.html)



Re: Comodo Internet Security - zbyszek - 13.05.2009

A ja nic nie ściągam. Tylko siedzę na naszym forum i słucham sobie radia. I ciągle 0 włamań


Re: Comodo Internet Security - Dozamet1 - 13.05.2009

Co wam tak brak tych włamań? he


Re: Comodo Internet Security - zbyszek - 13.05.2009

Dozamet1 napisał(a):Co wam tak brak tych włamań? he


W poprzedniej wersji jak miałem przed Oupostem to miałem zawsze włamania Smile


Re: Comodo Internet Security - Dozamet1 - 13.05.2009

Mi też pisze 0 ale jak naciskam na to 0 to pokazują mi się 2 zablokowane pliki.Tylko że sam je zablokowałem bo wiem że to viry


Re: Comodo Internet Security - ELWIS1 - 13.05.2009

Nic nie sciagam, nic nie udostepniam.


Re: Comodo Internet Security - czullo - 13.05.2009

zbyszek napisał(a):Najważniejsze że internet nie zanika Smile


Takie rzeczy to tylko w Outposcie


Re: Comodo Internet Security - czullo - 13.05.2009

Plati napisał(a):widzę teraż wiekszość userów tego forum posiada CIS Smile


Dobry produkt sam sie obroni Grin


Re: Comodo Internet Security - zbyszek - 13.05.2009

Podoba mi się to COMODO. Tylko mam problem z aktualizacją baz wirusowych w COMODO. od 15 minut staje na 30% i nic. Też tak macie ?


Re: Comodo Internet Security - czullo - 13.05.2009

jak probowalem zaktualizowac CIS z 3.8 na 3.9 to wywalalo blad polaczenia, wiec pewnie maja mega przeciazaone serwery za pare godzin powinno byc juz ok.


Re: Comodo Internet Security - zbyszek - 13.05.2009

Już się zaktualizowało Smile


Re: Comodo Internet Security - zbyszek - 13.05.2009

czullo napisał(a):
zbyszek napisał(a):Najważniejsze że internet nie zanika Smile


Takie rzeczy to tylko w Outposcie


Takie rzeczy to tylko w Erze Wink


Re: Comodo Internet Security - zord - 13.05.2009

no i kicha za wczesne były moje zachwyty najpierw zablokował neta nawet wyłączenie nie pomagało zrestartowałem kilka razy kompa i raz net był raz nie było przy którymś restarcie commodo zawiesiło system i teraz każde włączenie kompa kończy się zwiechą trzeba będzie odinstalowywać w trybie awaryjnym dobrze że mam kilka systemów :/


Re: Comodo Internet Security - zbyszek - 13.05.2009

U mnie wszystko pięknie ładnie śmiga.


Re: Comodo Internet Security - marcinloboda - 13.05.2009

zord napisał(a):no i kicha za wczesne były moje zachwyty najpierw zablokował neta nawet wyłączenie nie pomagało zrestartowałem kilka razy kompa i raz net był raz nie było przy którymś restarcie commodo zawiesiło system i teraz każde włączenie kompa kończy się zwiechą trzeba będzie odinstalowywać w trybie awaryjnym dobrze że mam kilka systemów :/


ja odinstalowałem poprzednią wersje (ccleaner wyczyścił rejestr) i instalowałem na czysto.. u mnie nie ma żadnych problemów..

Tu masz jak skonfigurować CIS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Comodo Internet Security - adam_993 - 13.05.2009

Uuu serwery przeciążone jak w czasie premiery Firefoksa 3...
10KB/s


Re: Comodo Internet Security - Dozamet1 - 14.05.2009

U mnie działa tak jakby go nie było.Pyta tylko w tedy jak coś instaluję a tak cisza!I nikt już nie powie że jest upierdliwy<teraz chyba tylko użytkownik>


Re: Comodo Internet Security - Apocalypse - 14.05.2009

Witam. Żeby CIS działał prawidłowo i pokazywał liczbę włamań należy ustawić w stealth port wizard w zakładce firewall - opcje stealth my all ports. Niestety nie wiem jak to się teraz po polsku nazywa ale tam jest coś takiego - ukryj mój komputer przed wszywsktimi w sieci (ostatnia opcja - block all incoming connections). Naciskamy ok i już cieszymy się pierwszymi liczonymi włamaniami.

Pozdrawiam.


Re: Comodo Internet Security - Pablosss - 14.05.2009

Aby tam się dostać należy kliknąć kolejno na: Firewall --> Podstawowe zadania --> Kreator ukrywania portów --> zakropkować ostatnią pozycję --> Zakończ.


Re: Comodo Internet Security - Jurek - 14.05.2009

czullo napisał(a):
zbyszek napisał(a):Najważniejsze że internet nie zanika Smile


Takie rzeczy to tylko w Outposcie


Czy na pewno?

zord napisał(a):no i kicha za wczesne były moje zachwyty najpierw zablokował neta nawet wyłączenie nie pomagało zrestartowałem kilka razy kompa i raz net był raz nie było przy którymś restarcie commodo zawiesiło system i teraz każde włączenie kompa kończy się zwiechą trzeba będzie odinstalowywać w trybie awaryjnym dobrze że mam kilka systemów :/



Re: Comodo Internet Security - czullo - 14.05.2009

Jurek napisał(a):
czullo napisał(a):
zbyszek napisał(a):Najważniejsze że internet nie zanika Smile


Takie rzeczy to tylko w Outposcie


Czy na pewno?

zord napisał(a):no i kicha za wczesne były moje zachwyty najpierw zablokował neta nawet wyłączenie nie pomagało zrestartowałem kilka razy kompa i raz net był raz nie było przy którymś restarcie commodo zawiesiło system i teraz każde włączenie kompa kończy się zwiechą trzeba będzie odinstalowywać w trybie awaryjnym dobrze że mam kilka systemów :/


Jedna jaskółka wiosny nie czyni, natomiast dziesiątki, albo i setki wpisów na oficjalnym forum outposta (+kolejne dziesiątki na innych forach związanych z tematem bezpieczeństwa chodź by tutaj lub na wildersach) jak najbardziej.