SafeGroup
Bitdefender Free Antivirus - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Bitdefender Free Antivirus (/thread-827.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: Bitdefender Free Antivirus - Patrick Bateman - 08.01.2014

Dzisiaj odinstalowałem Bitdefender Internet Security 2014 PL, żeby zainstalować inny z promocji (rocznik 2013), potem też go wywaliłem i zainstalowałem wersję free - zero problemów.


Re: Bitdefender Free Antivirus - roofman - 08.01.2014

Poszło wreszcie. Pomogło odinstalowanie polecanym softem Smile
Przy okazji "sam z się" wyleciał mi dodatek Bitdefender TrafficLight z FF. Grin

Pochodzę trochę na BD Free, potestuję. Okienka do rejestracji jednak wyskakują ni z gruchy ni z pietruchy.
Wpisałem dane z wcześniej założonego konta i spokój. Jednak znajomy miał rację...coś wyskakuje. Ale założenie konta kończy sprawę.


Re: Bitdefender Free Antivirus - nikita - 08.01.2014

roofman napisał(a):Pochodzę trochę na BD Free, potestuję

Pełne skanowanie strzel Smile


Re: Bitdefender Free Antivirus - roofman - 08.01.2014

Szczeliłem Wink
Leci sobie powolutku... ale nie sądzę aby cokolwiek znalazł. Smile


Re: Bitdefender Free Antivirus - nikita - 08.01.2014

roofman napisał(a):Szczeliłem Wink
Leci sobie powolutku... ale nie sądzę aby cokolwiek znalazł. Smile

Nie chodzi o to żeby coś znalazł Smile


Re: Bitdefender Free Antivirus - roofman - 08.01.2014

Wiem, wiem. Dla spokoju sumienia. Wink
Zakończył, znalazł jedynie zagrożenie w pliku koparki bitcoinów.
Ale to i Baidu krzyczał,tam folder dodałem do wykluczeń.


Re: Bitdefender Free Antivirus - Patrick Bateman - 08.01.2014

Nie tyle dla spokoju sumienia (w sumie to też ważne), ale żeby program miał wszystko "przejrzane" i szybciej działał.


Re: Bitdefender Free Antivirus - buri - 09.02.2014

Mam ten problem co trochę ludzi opisuje, że program znika z zasobnika, działa jako usługa w systemie dalej ale czy na pewno chroni jak powinien?

Nie no teraz jak zacząłem więcej robić to pada co chwila, dla mnie na obecnym poziomie nie nadaje się do użytku. Trza poczekać na jakieś poprawki, bo inaczej to nie ma sensu.


Re: Bitdefender Free Antivirus - Konto usunięte - 09.02.2014

U mnie nic takiego nie występuje.
Po czasie pracy cpu widzę, że na pewno nie znikał.


Re: Bitdefender Free Antivirus - Patrick Bateman - 09.02.2014

U mnie nigdy nie znikał. Był problem ze 2 razy z przyciskiem "logs", ale poza tym działa lekko i skutecznie.


Re: Bitdefender Free Antivirus - witek21 - 10.02.2014

buri napisał(a):Mam ten problem co trochę ludzi opisuje, że program znika z zasobnika, działa jako usługa w systemie dalej ale czy na pewno chroni jak powinien?

Nie no teraz jak zacząłem więcej robić to pada co chwila, dla mnie na obecnym poziomie nie nadaje się do użytku. Trza poczekać na jakieś poprawki, bo inaczej to nie ma sensu.

miałem ten sam problem a nawet dalej go mam. Włączając grę PES 2014 wyskakuje okienko w sprawie bitdefendera: program przestał działać choć w procesach jest widoczny jeden od bitka, czy ochrona w tym czasie działa to też nie wiem i trochę to mnie denerwuje.

Patrick Bateman napisał(a):U mnie nigdy nie znikał. Był problem ze 2 razy z przyciskiem "logs", ale poza tym działa lekko i skutecznie.
na jednym z komputerów u kolegi przycisk logs wogóle nie działa jakby go nie było naciskasz i nic!!!!

niech lepiej pracują nad nową "poprawioną" wersją bo na pewno stracą chętnych na ich soft!!! ja powoli się wykruszam, czekam jeszcze na następną wersję. PS. wiadomo kiedy i jak coś wyjdzie?


Re: Bitdefender Free Antivirus - Konto usunięte - 10.02.2014

Mi się raz zdarzyło info ze przestał działać, ale co było powodem to już nie pamiętam. Na pewno też coś wtedy uruchamialem.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka


Re: Bitdefender Free Antivirus - buri - 10.02.2014

Mi chciał wywalić systemowy plik odpowiedzialny za jedno uruchomienie w czacie startu systemu - runonce czy jakoś tak. Dlatego wracam do Defendera i czekam na poprawki, bo podoba mi się skanowanie linków na cały komp, a do tego chodziło to lepiej niż sam dodatek.


Re: Bitdefender Free Antivirus - nikita - 17.02.2014

Ja się bardzo cieszę, że jest darmowa wersja i nie ukrywam, że aktualnie się przymierzam do jej instalacji na Win 8.1 Pro, ale coś mi się wydaje, że "lista" zgłoszonych błędów i propozycji jest stosunkowo długa, a ostatnia wersja pojawiła się de facto końcem października 2013. Znaczy to, że od niemalże czterech miesięcy produkt nie wymaga poprawek? Hm...


Re: Bitdefender Free Antivirus - Patrick Bateman - 17.02.2014

Mam go na stacjonarnym (Win 7) i Laptopie (Win XP) i jest wszystko OK.


Re: Bitdefender Free Antivirus - Eugeniusz - 17.02.2014

Prosty do bólu, ale spełnia swoje zadanie.

Sent from my RM-914_eu_poland_302 using Tapatalk


Re: Bitdefender Free Antivirus - nikita - 17.02.2014

Patrick Bateman napisał(a):Mam go na stacjonarnym (Win 7) i Laptopie (Win XP) i jest wszystko OK.

Eugeniusz napisał(a):Prosty do bólu, ale spełnia swoje zadanie.

Ja nie twierdzę, że nie spalenia swojego zadania albo że coś z nim jest nie tak - u mnie. Jest zainstalowany na Win 8.1 Pro x86 na stacjonarnym i nie uważam, że coś dzieje się nie źle. Może czasami GIU jest mało responsywne. Idea darmowego, okrojonego produktu jest ok, ale to produkt zabezpieczający i uważam, że w tak młodym stadium rozwoju programu powinniśmy częściej widzieć aktualizacje. Skoro już sam fakt dodania nowych funkcjonalności kuleje (nie wiem na przykład, czy dodano możliwość wykluczenia folderów z ochrony, tudzież jakiekolwiek opcje skanowania). I nie zrozumcie mnie źle, bo dalej traktuje ten niewielki program jako bardzo dobry produkt, który sprawdzi się na pewno u wielu użytkowników Smile


Re: Bitdefender Free Antivirus - Konto usunięte - 17.02.2014

Ja sam nie jestem pewien czy to wina BitDefendera, ale miałem dzisiaj 3 razy sytuację gdzie na jakieś 10-15 minut komputera nie dało się używać, jakby zmrożony.
Nie był obciążony, a jednak nie reagował na wiele rzeczy... może to wina tego, że miałem obok siebie Chrome beta i Chromium (z którego notabene korzystam teraz). No nie jestem pewien, na razie BD wywaliłem i będę obserwował czy to się powtórzy. Wcześniej takie akcje nie miały miejsca, no ale sam się proszę o problemy używając update 1 do Win8.1 czy Chromium 34 (buildy niby stabilne, ale to w zasadzie wydania nocne).


Dodano: 17 lut 2014, 23:33

To jednak nie była wina BD <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Bitdefender Free Antivirus - Konto usunięte - 22.02.2014

Wczoraj miałem sytuację gdy BD Free się wysypał.
Wystarczyło uruchomić JA2: Wildfire... no i tyle.


Re: Bitdefender Free Antivirus - Miquell - 22.02.2014

Hm... Nie wiem czy to wina BD, ale coś go wyraźnie spowalnia przy korzystaniu z udostępnionej sieci komórkowej (smartfon ustawiony jako router WiFi).