SafeGroup
Panda Cloud Antivirus - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Panda Cloud Antivirus (/thread-835.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Panda Cloud Antivirus - nikita - 04.06.2012

PascalHP napisał(a):Takie produkty istniały dawniej, producenci zrezygnowali z tego typu aplikacji z powodu małego zainteresowania, a co za tym idzie niskimi przychodami.

Może i były, nie było ich chyba wiele. W tym przypadku głównym celem nie miałyby być przychody, a popularność firmy Wink To oczywiście moje założenie, a temat poruszyłem bo tak jak napisałem wyżej: brakuje mi rozwiązań cząstkowych (samodzielnych).


Re: Panda Cloud Antivirus - Street - 04.06.2012

nikitagorbaczow napisał(a):Fajnie byłoby gdyby producenci oprogramowania zabezpieczającego oferowali więcej "mini produktów" w postaci firewalli. Nie musiałaby to być wydzielona zapora dostępna w pakietach IS (NIS, KIS, itd.), ale osobny program korzystający z własnych rozwiązań producenta. W mojej opinii takich w pełni funkcjonalnych darmowych (bez reklam) narzędzi jest stanowczo za mało. Nie ukrywam, że brakuje mi tego typu softu rozwijanego przez liczące się firmy. Świetnie wyglądałyby nazwa taki jak:
Prawda!!! W zasadzie z rozwijanych darmowych najlepiej reklamuje się comodo


Re: Panda Cloud Antivirus - McAlex - 03.07.2012

Jak w nim działa chmura? On sobie "podejrzane pliki" na serwerze zapisuje? Pytam , bo bez neta też trochę wykrywa, wcale nie jest całkowicie bezużyteczny.
Podejrzane pliki dostają w końcu jakąś normalną definicje?


Re: Panda Cloud Antivirus - KaMiL - 03.07.2012

Ogólnie to bez połączenia z internetem, program ma nadal lokalne, "zcachowane" połączenie z Kolektywną inteligencją.
Do tego dochodzą sygnatury generyczne, statystyczna heurystyka z emulacją , analiza i bloker behawioralny.
Więc nie jest źle Smile


Re: Panda Cloud Antivirus - Marek63 - 10.07.2012

Mam Pandę Cloud, ale nie wiem, bo nie instalowałem - czy web filter [security toolbar]zauważalnie odczuję na netbooku?
czy ten dodatek do Pandy tworzy dodatkowy pasek w firefox, czyli zabierze mi część ekranu?
warto to instalować?


Re: Panda Cloud Antivirus - KaMiL - 10.07.2012

Sam toolbar jest lekki i skuteczny, ale... jest poważne ale; nie jest regularnie aktualizowany, przez co nie działa z nowymi wersjami Firefoxa i nie wiem, czy w tym momencie ochrona WWW działa...


Re: Panda Cloud Antivirus - Borzuck - 10.07.2012

Powiem tak... mam FF i zainstalowany toolbar. Co prawda włączając go, pokazuje się dodatkowa pusta belka pod zakładkami, lecz ochrona www dalej działa Smile Także instalować, ukrywać i po sprawie.


Re: Panda Cloud Antivirus - Marek63 - 10.07.2012

Borzuck napisał(a):Powiem tak... mam FF i zainstalowany toolbar. Co prawda włączając go, pokazuje się dodatkowa pusta belka pod zakładkami, lecz ochrona www dalej działa Smile Także instalować, ukrywać i po sprawie.

nie wiem, czy dobrze zrozumiałem - po każdorazowym włączeniu FF widzisz pustą belkę toolbaru i ją ukrywasz jakimś przyciskiem, kiedy chcesz?


Re: Panda Cloud Antivirus - McAlex - 10.07.2012

Ochrona www tworzy osobny proces w pamięci , a toolbar to tylko takie bajery. Powinno działac:-)


Re: Panda Cloud Antivirus - Borzuck - 10.07.2012

Marek63 napisał(a):
Borzuck napisał(a):Powiem tak... mam FF i zainstalowany toolbar. Co prawda włączając go, pokazuje się dodatkowa pusta belka pod zakładkami, lecz ochrona www dalej działa Smile Także instalować, ukrywać i po sprawie.

nie wiem, czy dobrze zrozumiałem - po każdorazowym włączeniu FF widzisz pustą belkę toolbaru i ją ukrywasz jakimś przyciskiem, kiedy chcesz?


nie, tylko po instalacji. jak go schowasz to go nie ma


Re: Panda Cloud Antivirus - KaMiL - 10.07.2012

Klikasz na to puste miejsce prawym przyciskiem myszy i tam bedziesz mial zaznaczona opcje "pokaz pasek..." Wystarczy to odznaczyc


Re: Panda Cloud Antivirus - Marek63 - 10.07.2012

ok, dzięki, ale powiedzcie, po kiego ten toolbar, skoro jest pusty?
nie ma reklamki, etc?


Re: Panda Cloud Antivirus - KaMiL - 10.07.2012

Toolbar jest pusty, bo nie jest kompatybilny z nowa wersja Firefoxa. Normalnie tam jest pasek wyszukiwania, pogoda i cos tam jeszcze Smile


Panda Cloud Antivirus 2.0 - ktośtam - 16.07.2012

Światło dzienne ujrzała długo wyczekiwana, nowa odsłona Panda Cloud Antivirus.
Nowości w wersji 2.0:

Cytat:
Community-based firewall (pro edition only).
New cloud-based disinfection engine.
New behavioral analysis engine in the free edition.
Improved offline protection.
Process monitor allows seeing Internet connections on a per process basis.
Improved performance and 50% faster scans.
New advanced configuration options such as asking for confirmation before neutralizing.
Compatibility with Windows 8.
New interface.
Ability to manage different licenses.


Nowy interface:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nieco więcej zrzutów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Więcej informacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Panda Cloud Antivirus - KaMiL - 16.07.2012

Yes, yes, yes! W końcu... Dzięki za info!
Leżakująca przez pół roku, nieaktywowana licka na rok na wersję PRO czeka Grin


Re: Panda Cloud Antivirus - Flash999 - 16.07.2012

No więc instalujemy Smile.
Dzięki ktosiu za info Grin.


Re: Panda Cloud Antivirus - McAlex - 16.07.2012

Świetnie!


Re: Panda Cloud Antivirus - Miquell - 16.07.2012

No to jedziemy z tym koksem Grin
Jeśli zachowa cechy z bety i nie będzie tak mielić prockiem, jak potrafiła wersja 1.5.2, to już będzie bardzo dobrze Smile


Re: Panda Cloud Antivirus - lukmaciej - 16.07.2012

ciekawe jak wyjdzie z zasobnością Wink


Re: Panda Cloud Antivirus - ktośtam - 16.07.2012

No to zajrzyjcie jeszcze tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]