SafeGroup
Panda Cloud Antivirus - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Panda Cloud Antivirus (/thread-835.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Panda Cloud Antivirus - buri - 17.07.2012

Jakim cudem macie wersję 2.0? Zainstalowałem z podanego linku wersję pl i zawsze mam wydanie 1.5.2. Może ja coś źle robię? - niech mnie ktoś oświeci. Chciałem sprawdzić, a nawet bardzie po testować i za nic nie mogę zmusić tego instalatora do zainstalowania nowszej wersji.


Re: Panda Cloud Antivirus - Borzuck - 17.07.2012

kamil10506 napisał(a):Borzuck, spróbuj przeinstalować Firefoxa.


Pomogło, dzięki ;-)


Re: Panda Cloud Antivirus - bardok206 - 17.07.2012

buri napisał(a):Jakim cudem macie wersję 2.0? Zainstalowałem z podanego linku wersję pl i zawsze mam wydanie 1.5.2. Może ja coś źle robię? - niech mnie ktoś oświeci. Chciałem sprawdzić, a nawet bardzie po testować i za nic nie mogę zmusić tego instalatora do zainstalowania nowszej wersji.
ściągnij z download com (sama panda daje linka na głównej do pobierania). najważniejsze aby instalator miał ponad 900 kb a nie 600.


Re: Panda Cloud Antivirus - Konto usunięte - 17.07.2012

BTW. U mnie filtrowanie stron nie działa (w Chrome sprawdzałem na URLu z poprzedniej strony).
Wrzuciłem McAfee Site Advisora i ten blokuje, więc albo Panda szwankuje, albo się nie wrzuciła.


Re: Panda Cloud Antivirus - buri - 17.07.2012

bardok206 napisał(a):ściągnij z download com (sama panda daje linka na głównej do pobierania). najważniejsze aby instalator miał ponad 900 kb a nie 600.

Takiej informacji potrzebowałemSmile


Re: Panda Cloud Antivirus - McAlex - 17.07.2012

lukasamd napisał(a):BTW. U mnie filtrowanie stron nie działa (w Chrome sprawdzałem na URLu z poprzedniej strony).
Wrzuciłem McAfee Site Advisora i ten blokuje, więc albo Panda szwankuje, albo się nie wrzuciła.
Ten url to oszustwo internetowe. Panda ich nie blokuje, z dodatków robi to tylko Mcafee .


Re: Panda Cloud Antivirus - Miquell - 17.07.2012

Panowie, blokowanie stron działa tylko w opcji z zainstalowanym toolbarem?


Re: Panda Cloud Antivirus - ktośtam - 17.07.2012

Miquell napisał(a):Panowie, blokowanie stron działa tylko w opcji z zainstalowanym toolbarem?

Kiedyś było tak, że toolbar można było odinstalować a ochrona WWW działała, więc myślę, że w nowej wersji powinno być tak samo.


Re: Panda Cloud Antivirus - Miquell - 17.07.2012

ok, dzięki za info Smile


Re: Panda Cloud Antivirus - McAlex - 17.07.2012

Toolbar w becie służył czyszczeniu innych toolbarów i usuwaniu danych przeglądarki oraz pokazywaniu pogody. Ochrona stron www tworzyła osobny proces w systemie i działała nawet na przeglądarkach bez toolb.


Re: Panda Cloud Antivirus - Flash999 - 17.07.2012

Toolbar wystarczy odinstalować poprzez "Dodaj/usuń programy"?


Re: Panda Cloud Antivirus - Ambient - 17.07.2012

Muszę powiedzieć, że Panda powala lekkością nie widzę praktycznie żadnego spowolnienia, szok Wow


Re: Panda Cloud Antivirus - Street - 17.07.2012

Ile bierze ramu po obyciu się z kompem?


Re: Panda Cloud Antivirus - JURCZ91 - 17.07.2012

Nie wiem teraz czy TrustPorta zmieniać na tę Pandę :E


Re: Panda Cloud Antivirus - Borzuck - 17.07.2012

Mi pobiera aktualnie 17mb ramu po ok. 5h działania laptopa.


Re: Panda Cloud Antivirus - Street - 17.07.2012

To spoko poprawili względem wcześniejszej wersji


Re: Panda Cloud Antivirus - Exploits - 17.07.2012

dawletiarow napisał(a):Nie wiem teraz czy TrustPorta zmieniać na tę Pandę :E


rozumiem,mam to samo :crazy:! Zobaczymy jak się będzie dalej sprawował. Zawsze można zamienić. Panda nie jest tak rozbudowana ale jak na mój laptop całkiem wystarczająca.


Re: Panda Cloud Antivirus - JURCZ91 - 17.07.2012

Trust na moim komputerze w ogóle nie muli, ale pobiera ponad 200 mb ram co w porównaniu z Pandą jest o wiele więcej z tego co widzę. Tu kolega piszę o 17 mb.


Re: Panda Cloud Antivirus - McAlex - 17.07.2012

Panda jest leciutka, ale ma tylko 1 silnik w chmurze, w wersji pro firewalla i tyle. Nawet nie można tego porównać z trustport , który silników ma 3, do tego Firewall na kilku poziomach, kontrola aplikacji, kontrola rodzicielska itd.Smile No , ale z drugiej strony panda powinna wystarczyć do zwykłego użytku komputera , więc jeśli trust zacząłby obciążać zastanowiłbym się nad zmianą. Natomiast gdyby był lekki, to raczej nie:-).


Re: Panda Cloud Antivirus - Ambient - 18.07.2012

Słuchajcie na czym polega skanowanie w tle po synchronizacji cache w opcjach zaawansowanych?