SafeGroup
Panda Cloud Antivirus - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Panda Cloud Antivirus (/thread-835.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Panda Cloud Antivirus - KaMiL - 18.07.2012

A, już wiem. To monitorowanie URL w zakładce Procesy służy monitorowaniu procesów pod względem łączenia się z witrynami, więc nie ma to nic wspólnego z ochroną WWW.


Re: Panda Cloud Antivirus - Ambient - 18.07.2012

Eru napisał(a):Proszę bardzo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dzięki Smile


Re: Panda Cloud Antivirus - Flash999 - 18.07.2012

fantom napisał(a):A nie odinstalowałeś ręcznie? Bo ja przy instalacji odznaczając toolbar nie mam modułu Panda Security URL Filtering.

Odinstalowałem ręcznie - chciałem udowodnić, że toolbar nie jest wymagany do ochrony WWW. Niestety, aby go uruchomić przy instalacji trzeba zaznaczyć instalację paska.


Re: Panda Cloud Antivirus - fantom - 18.07.2012

Flash999 napisał(a):
fantom napisał(a):A nie odinstalowałeś ręcznie? Bo ja przy instalacji odznaczając toolbar nie mam modułu Panda Security URL Filtering.

Odinstalowałem ręcznie - chciałem udowodnić, że toolbar nie jest wymagany do ochrony WWW. Niestety, aby go uruchomić przy instalacji trzeba zaznaczyć instalację paska.

Dokładnie o to mi chodziło właśnie None2.


Re: Panda Cloud Antivirus - Flash999 - 18.07.2012

Właśnie, to jest bez sensu. Może pomyśleli, że nikt nie będzie używać ich paska to zintegrowali go z ochroną None. Swoją drogą przy becie 1.9 pojawiła się ankieta. Była też tam opcja integracji ochrony WWW z menu programu (było dopisane, że toolbar nie byłby wymagany), zajęło to wysokie miejsce, jednak jak zawsze czegoś zabrakło, by wprowadzić to w życie. Tak samo jak sandbox, który zajął pierwsze miejsce - nic nie zostało wprowadzone, a szkoda.


Re: Panda Cloud Antivirus - KaMiL - 18.07.2012

Dokładnie, te wszystkie głosowania to pic na wodę, i tak przeważnie producent zrobi, co będzie chciał, nie licząc się z użytkownikami. Polega to tylko na pozornym kontakcie z klientami...


Re: Panda Cloud Antivirus - Exploits - 18.07.2012

Instalacja toolbara wymusza ustawienia domyślnie googlowskich wyszukiwarek itp. .....chyba wiadomo kto dorzucił się do chociażby ostatniej promocji.Ja zainstalowałem bez toolbara i ochrony www nie miałem, może szkoda bo chmurka jest sprytna.W tej chwili mam TrustPort Total Protection z DP i jestem zaskoczony lekkością tego pakietu. Wszystko działa ok ! a jak się sprawdzi jako stróż? ...no cóż ...czas pokaże.


Re: Panda Cloud Antivirus - Flash999 - 18.07.2012

kamil10506 napisał(a):Dokładnie, te wszystkie głosowania to pic na wodę, i tak przeważnie producent zrobi, co będzie chciał, nie licząc się z użytkownikami. Polega to tylko na pozornym kontakcie z klientami...

Niestety, tak jest, mam takie samo wrażenie. Ankiety są bezsensowne, kto wie - czy w ogóle producent spojrzy na te wyniki?

Exploits napisał(a):Instalacja toolbara wymusza ustawienia domyślnie googlowskich wyszukiwarek itp. .....chyba wiadomo kto dorzucił się do chociażby ostatniej promocji.Ja zainstalowałem bez toolbara i ochrony www nie miałem, może szkoda bo chmurka jest sprytna.W tej chwili mam TrustPort Total Protection z DP i jestem zaskoczony lekkością tego pakietu. Wszystko działa ok ! a jak się sprawdzi jako stróż? ...no cóż ...czas pokaże.


Niestety, mam tak samo, bez toolbara nie ma ochrony.


Re: Panda Cloud Antivirus - Eru - 18.07.2012

Czyli nawet nie wiadomo po co dali możliwość włączenia modułu URL skoro i tak trzeba toolbar... Śmiesznie postąpili...


Re: Panda Cloud Antivirus - ktośtam - 18.07.2012

A byłby, któryś z kolegów tak miły i pokazał zrzut z Centrum Akcji W7?
Ciekawi mnie, czy FW w PCAV jest wykrywany jako oddzielny moduł.
Z góry dziękuję.


Re: Panda Cloud Antivirus - Konto usunięte - 18.07.2012

Tak, jest wykrywany (ale zrzutu nie dam Tongue), z tym, że u mnie pokazywało tylko na sieciach prywatnych tj. na publicznych nadal warował Windows FW. Z tym, że żadna sieć u mnie nie jest publiczna obecnie no i może nie przełączył bo nic nie miał przy auto-wykrywaniu sieci.
Problem jest za to w Windows 8 - widzi PCAV do ponownego uruchomienia... po nim centrum akcji krzyczy, że nie ma ani fw, ani antywira, ani antispyware...
Coś ta kompatybilność chyba jednak leży.


Re: Panda Cloud Antivirus - ktośtam - 18.07.2012

Albo ten W8 jakiś kulawy Wink


Re: Panda Cloud Antivirus - buri - 20.07.2012

Mam pytanie odnośnie reguł fabrycznych w firewall - ustawione są one głównie dla "Miejsce publiczne". Moje pytanie brzmi czy można je edytować? czy jednak trzeba przestawić firewall w tryb "miejsce publiczne"? Biedny niby ten firewall ale na upartego można go jakoś ustawić Grin


Re: Panda Cloud Antivirus - Arkovianin - 22.07.2012

Powiem tak: Nie lubię Pandy, jest to według mnie najgorszy antywirus z chmurką, zainstalowałem 2 dni pochodziła i wyinstalowałem. Zaskoczyła mnie szybkością działania, jest lepsza pod tym względem niż starsza wersja.


Re: Panda Cloud Antivirus - kapitan zawada - 22.07.2012

Najgorszy antywirus z chmurką powiadasz...

andrzej76 napisał(a): PandaCloud AV - 299/311 (96,1%)



Re: Panda Cloud Antivirus - AdamS - 22.07.2012

W dniu promo Pandy pobrałem i zainstalowałem,czyli aktywowałem kod.Dwa dni później trafiłem na Trust Port i przy nim pozostałem.Więc jak kogoś zainteresuje to kod do Pandy Pro Cloud mogę oddać ( powinien zadziałać),bo dwóch softów się nie godzi i nie należy instalowaćWow ,a szkoda żeby leżał.To jest naprawdę dobry , lekki program.


Re: Panda Cloud Antivirus - andrzej76 - 22.07.2012

AdamS napisał(a):Pandy Pro Cloud mogę oddać ( powinien zadziałać),


Może być problem , ja zainstalowałem raz , odinstalowałem soft , zainstalowałem drugi i chciałem aktywować tym samym kodem - lipa , u mnie nie dało rady już. Wink
Użyłem drugiego i soft aktywował się. Myślę że to jest ten chwyt promocyjnych kluczy, bo z zakupionym nie ma takich tematów.


Re: Panda Cloud Antivirus - buri - 22.07.2012

andrzej76 napisał(a):Może być problem , ja zainstalowałem raz , odinstalowałem soft , zainstalowałem drugi i chciałem aktywować tym samym kodem - lipa , u mnie nie dało rady już.
Użyłem drugiego i soft aktywował się. Myślę że to jest ten chwyt promocyjnych kluczy, bo z zakupionym nie ma takich tematów.

Ten sam komputer? Ja tak robiłem bo nie mogłem zainstalować wersji 2.0 (zły instalator łapałem ciągle) i jakoś nie było problemów.


Re: Panda Cloud Antivirus - andrzej76 - 22.07.2012

Tak ten sam komputer , ale chyba jak dobrze pamiętam - trzy razy chciałem instalować nie dwa , i wywalało że nieprawidłowy kod.
Zresztą Adam oddaje to warto spróbować.


Re: Panda Cloud Antivirus - AdamS - 22.07.2012

andrzej76 napisał(a):
AdamS napisał(a):Pandy Pro Cloud mogę oddać ( powinien zadziałać),


Może być problem , ja zainstalowałem raz , odinstalowałem soft , zainstalowałem drugi i chciałem aktywować tym samym kodem - lipa , u mnie nie dało rady już. Wink
Użyłem drugiego i soft aktywował się. Myślę że to jest ten chwyt promocyjnych kluczy, bo z zakupionym nie ma takich tematów.


Z ciekawości pobrałem ponownie Pandę.Ale jaja.:/ze strony Hiszpanów .Z pewnością wielu osobom,które pobrały kod przytrafi się reinstalacja całego systemu bądźkoniecznośc deinstalacji tylko samego programu.A potem ....kicha.Nie działa.Inne proma są bardziej uczciwe.