SafeGroup
Panda Cloud Antivirus - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Panda Cloud Antivirus (/thread-835.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Panda Cloud Antivirus - KaMiL - 09.05.2014

Jak przywrócą tę osłonę danych, to może być ładny programik, fajnie, że mam jeszcze licencję na wersję pro Smile

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka


Re: Panda Cloud Antivirus - buri - 10.05.2014

Chcesz powiedziesz @lukasamd, że lżejsza od Defendera w Win8? Mi tam nie jest potrzebna ochrona plików tylko lekki i skuteczny AV.


Re: Panda Cloud Antivirus - Konto usunięte - 10.05.2014

Tak, lżejsza, nie tylko od niego, ale również od BitDefendera Free czy 360 Internet Security. Spowolnienia żadnego również nie odczułem, ani przy uruchamianiu aplikacji, ani przy korzystaniu z internetu.

Wysłane z telefonu


Re: Panda Cloud Antivirus - buri - 10.05.2014

Hehe gdybym kopi nie robił w czwartek to bym się załamał. Rozwaliła mi system, gdy uruchomiłem kompa ponownie odpalił się tylko pulpit, a reszta się zawiesiła. Musiałem nawet ręcznie zresetować kompa, bo nie szło systemowo. Nawet menadżera zadań nie mogłem odpalić, co chwila coś mieliło.

Jakoś mam pecha do Pandy, podoba mi się ten produkt, ale zawsze coś mi się wysypie przez niego.


Re: Panda Cloud Antivirus - hivonzooo - 13.05.2014

Używam od niedawna i muszę przyznać, że jak do tej pory obok Webroota jest to najlżejszy program antywirusowy który zagościł na moim laptopie. Na plus należy zaliczyć lekkość i wysoką wykrywalność. Jedynym minusem, choć nie wiem czy jest to spowodowane instalacją Pandy, to fakt że przy starcie systemu pasek zadań jest na 2 sekundy zamrożony i nie można z niego korzystać. Ma ktoś może podobny problem? Niby drobnostka ale strasznie denerwuje.


Re: Panda Cloud Antivirus - zord - 14.05.2014

Ta panda taka wcale lekka nie jest, komputer działa jakieś 2 godziny i zajęty czas procesora przez pandę to już 10 minut dla porównania explorer i dwm zajęły po około półtora minuty, vuze który odpaliłem zaraz po starcie systemu 3 minuty 30 sekund.


Re: Panda Cloud Antivirus - facecik - 14.05.2014

U mnie niestety spowodowała jakiś konflikt , zablokowała dostęp do sieci, i zawieszała kompletnie system, deinstalacja pomogła.
Nie wnikałem co i dlaczego, bo nie chce mi się walczyć z problematycznym softem.


Re: Panda Cloud Antivirus - Konto usunięte - 14.05.2014

@zord: Może to kwestia analizy aplikacji? Z tego co zauważyłem, to po pierwszy ich start trwa długo, potem jest już ok.
U mnie teraz Panda niecała minuta, dwm ponad 4 a explorer nieco ponad 1.


Re: Panda Cloud Antivirus - zord - 14.05.2014

Wczoraj instalowałem była analiza potem nawet przeskanowałem system wiec dzisiaj powinno teoretycznie być lżej a nie jest.


Re: Panda Cloud Antivirus - witek21 - 24.05.2014

A dla mnie najlżejszy av na rynku, a do tego mega wykrywalność (lepsza od bitdefendera bo ten ma często falseposityvyyy), mam na kilku komputerach i jestem mega zadowolony!!! (używam wersji free 3.0 i systemowego Firewalla)


Re: Panda Cloud Antivirus - Patrick Bateman - 24.05.2014

witek21 napisał(a):A dla mnie najlżejszy av na rynku, a do tego mega wykrywalność (lepsza od bitdefendera bo ten ma często falseposityvyyy),

Mocne słowa, ale skoro tak piszesz, to tak musi być...


Re: Panda Cloud Antivirus - witek21 - 25.05.2014

Patrick Bateman napisał(a):
witek21 napisał(a):A dla mnie najlżejszy av na rynku, a do tego mega wykrywalność (lepsza od bitdefendera bo ten ma często falseposityvyyy),

Mocne słowa, ale skoro tak piszesz, to tak musi być...

Sarkazm? taka jest moja opinia, testy potwierdzają - więc tak musi być!!!

a teraz tak na poważnie, jedyne co w pandzie jest do kitu to to ze potrafi zawiesić kompa podczas uruchamiania, ale resecik i ponownie nic takiego nie ma miejsca. Jak bardziej dopracują swój program to jak na darmowe rozwiązanie to jest rewelacja!!!


Re: Panda Cloud Antivirus - buri - 13.06.2014

Jest już wersja 3.0.1, ale nie wiem czy Panda się zaktualizuje czy jednak trzeba to robić ręcznie?


Re: Panda Cloud Antivirus - ludendorf - 13.06.2014

Mi się sama zaktualizowała


Re: Panda Cloud Antivirus - buri - 13.06.2014

ludendorf napisał(a):Mi się sama zaktualizowała
Mówimy o wersji Free czy Pro?

Znowu przy instalacji miałem problemy, jednak trza instalować z wersji offline.


Re: Panda Cloud Antivirus - ludendorf - 14.06.2014

Wersja free


Re: Panda Cloud Antivirus - witek21 - 15.07.2014

Mi się wersja Free nie chciała sama zaktualizować do 3.0.1


Re: Panda Cloud Antivirus - UnitedHardcore91 - 19.07.2014

Czy u was też Panda nie skanuje pliku przy wypakowaniu? Zrobiłem test wypakowałem i 0 reakcji dopiero przy przeskanowaniu albo uruchomieniu wykrywa.
Wszystkie opcje w ustawieniach dotyczące ochrony mam na ON


Re: Panda Cloud Antivirus - Miquell - 20.07.2014

Sam nie wiem, ale u mnie jakoś Panda, mimo dobrych wyników, jakie osiąga w testach, nie sprawowała się najlepiej.
Niby wszystko było ok, zapas mocy (CPU i RAM) mam w zupełności wystarczający, ale miałem nieodparte wrażenie, że zwyczajnie z Misiem na pokładzie jest jakoś zbyt ciężko...


Re: Panda Cloud Antivirus - Miquell - 14.08.2014

Po kilku tygodniach przyznaję, że Misiek sprawował się całkiem nieźle.
Zaczął działać płynniej, nie przeszkadzał niczemu w systemie, moje ogólne wrażenia są zatem pozytywne.
Średnio podoba mi się pandowski toolbar, no ale, to już inna i czysto subiektywna historia.