SafeGroup
Adguard do internet explorer 11? - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Dobór zestawu zabezpieczającego (https://safegroup.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Adguard do internet explorer 11? (/thread-8517.html)



Adguard do internet explorer 11? - dre4merOn - 31.07.2014

System operacyjny:
Windows 8.1 Update 1.

Zastosowanie:
Internet, filmy, gry


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Intel Mobile Core 2 Duo T 5500 ,Ati Mobility Radeon hd 2600xt, 2gb ramu ddr2.

Czy mogę dorzucić adgurd do internet explorer? I co sądzicie aktualnie o tej przeglądarce, można używać?
Czy mogę pobrać i zainstalować Adguard z tej strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Adguard do internet explorer 11? - Miszel03 - 31.07.2014

Przeglądarkę Internet Explorer ci odradzam, lubi mocna przymulić,
polecam ci jednak przeglądarkę Google chrome sam korzystam i nie widzę jakich kolwiek problemów,
przeglądarka sama w sobie jest lekka i wydajna jeżeli chodzi o bezpieczeństwo chrome posiada coś na styl real-time protection (Blokuje złośliwe strony i phising)
która naprawdę działa bez większych zarzutów.
Adguarda możesz zainstalować również(jeżeli zdecydujesz się na Chrome):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Adguard do internet explorer 11? - dre4merOn - 31.07.2014

Czyli nadal IE ma nie zbyt dobrą opinię? A co myślisz o Firefox? On podobno najmniej szpieguje i jest najbardziej konfigurowalny i najłatwiej dostosować go pod siebie?


Re: Adguard do internet explorer 11? - Miszel03 - 31.07.2014

IE nie ma zbyt dobrej opinia oczywiście znajdą się osoby które mają inne zdanie o IE.
FireFox to dobra przeglądarka internetowanie muli jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to też w jakimś stopniu blokuje złośliwe witryny, ale ze wszystkichto polecam ci Google Chrome, tak jak pisałem wyżej.


Re: Adguard do internet explorer 11? - dre4merOn - 31.07.2014

A jakie dodatki do chrome byś polecił jeśli chodzi o bezpieczeństwo? Ewentualnie jakie ustawienia?


Re: Adguard do internet explorer 11? - Miszel03 - 31.07.2014

Z dodatków to: Adblock , AdGuard, BitDefneder TrafficLight.
EDIT: Dodatki też trzeba porównać z zestawem zabezpieczającym mógłbyś podać aktualny zestaw ?


Re: Adguard do internet explorer 11? - zord - 31.07.2014

Na laptopa Chrome nie jest zalecane, obciąża system i drenuje baterie pod tym względem IE wypada o wiele lepiej
Co do adguarda to z IE działa tylko pełna płatna wersja nie ma bezpłatnego dodatku tak jak w innych przeglądarkach.


Re: Adguard do internet explorer 11? - Miszel03 - 31.07.2014

Mam chrome na laptopie i nie ma żadnych problemów...
Bit nic nie pisał że przeglądarka ma być na laptopa.... także nie wiem o co ci chodzi zordzie?


Re: Adguard do internet explorer 11? - dolar444 - 31.07.2014

Chodzi mu o to ze przeglądarka Chrome lubi zabierać zasoby, Przestaszewskim na laptopie.
Zresztą autor wspomniał zę ma byc to na Laptopa, gdyż napisał podzespoły bazowe, które wskazują że jest to właśnie Laptop.
Ja osobiście też nie przepadam za chrome ze względu na to ze płatał mi figle z Flashem i przerywał filmiki na youtube, za co wywaliłem ją z komputera.


Re: Adguard do internet explorer 11? - nikita - 31.07.2014

Miszel03 napisał(a):Bit nic nie pisał że przeglądarka ma być na laptopa.... także nie wiem o co ci chodzi zordzie?
bit napisał(a):Ati Mobility Radeon hd 2600xt

EDIT: Może Opera? Co prawda bebechy Chrome, ale można na niej zainstalować zarówno Adguard, jak i inne dodatki wspomagające blokowanie reklam.


Re: Adguard do internet explorer 11? - dre4merOn - 31.07.2014

Spokojnie @Miszel03 Smile Moja bateria może wytrzyma z 15, 20 minut i tyle.
Jeśli chodzi o moje zabezpieczenia to mam tylko Eset Smart Security.


Re: Adguard do internet explorer 11? - Toruniak - 31.07.2014

zord napisał(a):Co do adguarda to z IE działa tylko pełna płatna wersja nie ma bezpłatnego dodatku tak jak w innych przeglądarkach.

Jest działające promo. Adguard Web Filter: 6 miesięcy za darmo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Adguard do internet explorer 11? - Miszel03 - 31.07.2014

No zord zwracam honor,ale moje zdanie co do chrome się niezmienni,
@Bit jak masz Eset Smart Security to adblock i adguard free spokojnie wystarczy


Re: Adguard do internet explorer 11? - dre4merOn - 31.07.2014

@Toruniak Hmm tylko tam jest nie po polsku, czy dodatek będzie w tej samej wersji językowej?
Hmm Opera czemu nie po testuje.


Re: Adguard do internet explorer 11? - dolar444 - 31.07.2014

jak masz Eseta, to można by jeszcze pomyśleć tak, Hitman Pro Alert z CyproGuard i jak mnie pamięć nie zawodzi program AdFender do blokowania reklam który instaluje sie na kompie, i działa na większości przeglądarek, możesz coś takiego sobie przetestować.


Re: Adguard do internet explorer 11? - Toruniak - 31.07.2014

@bit po angielsku, nie pamiętam czy jeszcze jakieś inne. Polskiego nie ma.
Temat na forum:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Adguard do internet explorer 11? - Konto usunięte - 31.07.2014

Eeee.. czytam i normalnie nóż się w kieszeni otwiera.. nie ma to jak ktoś, kto nie ma pojęcia co pisze, ma "zasłyszane opinie" i wprowadza w błąd innych.
Internet Explorer 11 to bardzo szybka przeglądarka, która korzysta aktywnie z akceleracji sprzętowej. Jest zintegrowana z systemem i najlepiej wypada w czasie pracy na baterii i obciążeniu procesora.

Chrome niestety ma negatywny wpływ na działanie, ja podam argumenty, proszę o lekturę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


IE ma swój (naprawdę dobry) filtr szkodliwych witryn i plików - SmartScreen. Pozwala ponadto na korzystanie z list prywatności:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Można również zainstalować AdBlocka, który od jakiegoś czasu jest dostępny także dla Internet Explorera.

Co do AdGuarda, pełna, płatna wersja skanuje cały ruch, jest niezależna od przeglądarki.


@Miszel03: upominam, że nie życzymy sobie na forum opinii wyciągniętych z kapelusza typu "gdzieś usłyszałem coś to powtarzam dalej...".
Chcesz krytykować jakiś soft? Ok, ale masz podawać twarde dowody na to, że jest zły. W przeciwnym razie zarobisz warna.


Re: Adguard do internet explorer 11? - Krixos - 01.08.2014

Instalujesz albo Adguard albo Adblock... Nie ma najmniejszego sensu mieć te dwa rozszerzenia. Zgadzam się również że IE jest szybką przeglądarką, ale mi po prostu nie leży i używam naprzemian ff@chrome.