SafeGroup
Promocja Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Promocja Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy (/thread-8825.html)

Strony: 1 2


Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 10.11.2014

Witam

BitDefender Internet Security 2015 na 9 miesięcy, proszę tylko pamiętać ze masz 30 dni na aktywacje po otrzymaniu klucza.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Pozdrawiam

Jacenty


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Eugeniusz - 10.11.2014

Promocja kaputt, nicht funktioniert Craze, albo ja ślepy jestem... a szkoda, mam ochotę na BitDefendera...


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 10.11.2014

Eugeniusz napisał(a):Promocja kaputt, nicht funktioniert Craze, albo ja ślepy jestem... a szkoda, mam ochotę na BitDefendera...

Nie możliwe , właśnie dostałem klucz Smile


Edit: Właśnie podałem innego maila i tez dostałem Smile
Klucze wysyłane są na pocztę.
Pozdrawiam

Jacenty


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Tibu 11 - 11.11.2014

oj promo się skończyło ....


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 11.11.2014

Geniusz napisał(a):oj promo się skończyło ....

Witam,

wcale się nie skończyło, trwa nadal. Właśnie próbowałem i dostałem nowy klucz. Jeśli ktoś ma problemy a chce licencje piszcie na PW podając maila na jaki ma przyjść klucz.

Pozdrawiam

Jacenty


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Tibu 11 - 11.11.2014

ajć , gdzie na stronie podaje się @ ??


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - dolar444 - 11.11.2014

Podejrzewam, ze polskie maile nie przechodzą, lub z polskiego ip też nie da rady.

Jacenty z racji ze mieszka w Niemczech, i promocja jest niemiecka, to może być problemem.


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 11.11.2014

@dolar444

witam,

możliwe ze na polskie mail nie przychodzą i z polskiego IP się nie da, ale na stronie nie widziałem żeby były jakieś ograniczenia. Mozna spróbować z ,malia gdzie końcówka jest np. com a nie pl. Do przeglądarki można dodać np. zenmate i tez powinno pójść.

Pozdrawiam

Jacenty


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - hivonzooo - 11.11.2014

Niestety, ja również nie mam pojęcia gdzie wpisać adres email. Po kliknięciu w Twój link odsyła mnie na bitdefender.de. Próbowałem skorzystać z niemieckiego proxy, ale dalej to samo. Jakbyś mógł to zrobić to bardzo bym prosił o kluczyk. Z góry dziękuję.


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 11.11.2014

@hivonzoo sprawdź proszę PWSmile


A tak powinna wyglądać ta stronka

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



zaznaczyłem gdzie wpisać mail.Smile

Pozdrawiam

Jacenty


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - hivonzooo - 11.11.2014

Wielkie dzięki, mnie niestety przenosi wciąż na główną stronę. Mieszkasz w Niemczech? Możliwe że filtrują użytkowników po IP i stąd takie problemy.


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - juh - 11.11.2014

Jak ktoś ma problem z otrzymaniem klucza to pisać do mnie w treści podając e-mail na jaki adres ma zostać wysłany klucz. Chętnie pomogę.


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - juh - 11.11.2014

Niestety ale promocja wygasła. Łączę się z niemieckiego proxy i przenosi na główną stronę.


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 11.11.2014

juh napisał(a):Niestety ale promocja wygasła. Łączę się z niemieckiego proxy i przenosi na główną stronę.

@juh

promocja jest cały czas aktualna, jeżeli nie może ktoś wejść na stronkę to proszę podać na PW mail na jaki ma zostać wysłany klucz. Możliwe ze naprawdę potrzebne jest niemieckie IP. Chętnie pomogę Smile

Pozdrawiam

Jacenty


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - juh - 11.11.2014

Kurcze pierwszy raz spotykam się z tym, że mając adres niemiecki przez Proxy nie widzę promocji. Ostatni raz kupwoałem CyberGhost :/


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 11.11.2014

juh napisał(a):Kurcze pierwszy raz spotykam się z tym, że mając adres niemiecki przez Proxy nie widzę promocji. Ostatni raz kupwoałem CyberGhost :/

dodaj do Firefox Zenmate:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Edit: Faktycznie po zmianie IP w ZenMate na angielskie przekierowało mnie na stronę główną Bidefender. Jak już wcześniej pisałem jak ktoś chce klucz to proszę o info na PW z mailem wtedy chętnie pomogę. Smile

Pozdrawiam

Jacenty


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - juh - 11.11.2014

ZenMate umożliwia mi wejście na stronę promocji ale klucz jest niemożliwy do uzyskania - wykrywa nieprawidłowe IP. Chyba wzięli się za krętaczy. Jeszce nie tak dawno w podobnej promocji udało mnie się obdzielić całą rodzinę kluczami Smile


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 11.11.2014

juh napisał(a):ZenMate umożliwia mi wejście na stronę promocji ale klucz jest niemożliwy do uzyskania. Wykrywa nieprawidłowe IP. Chyba wzięli się za krętaczy. Jeszce nie tak dawno w podobnej promocji udało mnie się obdzielić całą rodzinę kluczami Smile

A chcesz klucz ?


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - juh - 11.11.2014

Nie dziękuję, mam z poprzedniej promocji Smile Niech inni z niej skorzystają, pozdrawiam.


Re: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy - Jacenty - 11.11.2014

juh napisał(a):Nie dziękuję, mam z poprzedniej promocji Smile Niech inni z niej skorzystają, pozdrawiam.

Jakby co służę uprzejmie i pozdrawiam Smile



Jacenty