SafeGroup
Dobor Firewalla - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Dobór zestawu zabezpieczającego (https://safegroup.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Dobor Firewalla (/thread-8829.html)



Dobor Firewalla - Rob - 11.11.2014

System operacyjny:
Windows 7 x64


Zastosowanie:
Witam obecnie korzystam z następującego zestawu.
Sandboxie wersja free: Przegladarka
Antywirus: Avast
Zapora Brak. Poszukuje czegos prostego. Tutaj glownie zalezy mi na zrozumieniu dzialania zapory. Jestem osoba ktora nie instaluje co chwile nowych aplikacji dlatego chcialbym w odpowiedni sposo zarzadzac ruchem sieciowym.

Mam takze do was pytanie czy avast + mbam w wersji premium (ochrona aktywna) nie beda sie gryzc.


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
CPU: Celeron g530
GPU: Radeon HD7770
RAM: 4GB DDR3
MOTHERBOARD: Asrock B75 PRO3

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam Rob.


Re: Dobor Firewalla - Tibu 11 - 11.11.2014

Z czystym sumieniem mogę polecić Ci zapore od pc toolsów jest po prostu lecitka dla systemu
,,dlatego chcialbym w odpowiedni sposo zarzadzac ruchem sieciowym.,, ta zapora umożliwi Ci.


Mam takze do was pytanie czy avast + mbam w wersji premium (ochrona aktywna) nie beda sie gryzc. ?? - raczej nie

Dodaj w avascie mbam do wykluczeń i tak samo w mbam


Re: Dobor Firewalla - Rob - 11.11.2014

Dziekuje za odpowiedz. Zapore mam juz z glowy chyba ze padnie inna propozycja. Wroce do MBAM mam dodac avast w zakladce "wykluczenia malware " ?. MBAM obecnie ma wlaczona ochrone przeciw malware i szkodliwymi stronami.


Re: Dobor Firewalla - Tibu 11 - 11.11.2014

możesz sobie ja zainstalować jak by Ci np nie spodobała to sobie ja odinstalujesz


Re: Dobor Firewalla - Rob - 11.11.2014

Dobrze tak zrobie. Wykluczenia dodane mam nadzieje ze dobrze.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Dobor Firewalla - Quassar - 11.11.2014

OA by sie nadał.


Re: Dobor Firewalla - Tibu 11 - 11.11.2014

Rob napisał(a):Dobrze tak zrobie. Wykluczenia dodane mam nadzieje ze dobrze.

zrobiłeś błęda w mbam dodałes folder mbam a miałes dać avasta Grin
------------
od administratora:
usunięto obrazki z cytatu


Re: Dobor Firewalla - Rob - 11.11.2014

dzieki, juz poprawione.


Re: Dobor Firewalla - ichito - 12.11.2014

Drogie koleżeństwo...proszę nie cytować obrazków i proszę bardziej dbać o zasady pisowni...kłania się ortografia i zasady pisania nazw własnych Wink


Re: Dobor Firewalla - Tibu 11 - 12.11.2014

Jeżeli mamy się upominać co do pisowni naszego języka to zejdziemy z tematu dotyczącej tej strony. (jeżeli chodzi o miales itp)
Nie widziałem żeby ktoś zrobił błąd np Krakuw - tu by była podstawa żeby zwrócić uwagę.

Zrobiłem te śmieszne błędy w wyniku pośpiechu. (to nie były jakieś wielkie z wyjątkiem nazwy) Zastanawiam się czemu nikt nie zwraca uwagi osobie co piszą np : kaspersky.
W dziale ,,Malware Lab,, każdy cytuje poprzednie wpisy , mogę i ja też cytować ? Bo nie chcę dostać -1 jeżeli chodzi reputację.

Nie poczułem się urażony - ale jeżeli zwracamy uwagę towszystkim (bez wyjątku)