SafeGroup
BitDefender Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: BitDefender Internet Security (/thread-889.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Re: BitDefender Internet Security - TeGEZ - 14.01.2013

ja używam wersji Total Security 2013 PL i żadna aktualizacja bulidu nie nastąpiła, tzn cały czas program pokazuje 16.23.0.1637


Re: BitDefender Internet Security - yaslaw - 14.01.2013

Hmm....

mam pytanie jako że ten build miał poprawić blokowanie przez Bitdefendera odtwarzania filmów na niektórych stronach.
Mam właśnie takie problem i nie wiem czy to wina tego programu czy coś z przeglądarką.
Czy któryś z użytkowników BD (szczególnie pod Win8x64) mógłby spróbować i zobaczyć czy np, ten film pod Chromem się urucchamia?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

U mnie nie da się kliknąć w przycisk "play" na środku ekranu...
Problem występował też na gazeta.pl - gdy filmy odtwarzane były w tym ich playerze...

P.S teraz widzę że film się jednak ładuje... ciekawe - nie wiem od kiedy mam ten build - wcześniej miałem problem z odtwarzaniem a teraz działa.. może to efekt placebo, albo coś poprawili Wink


Re: BitDefender Internet Security - ktośtam - 14.01.2013

Jaką macie wersję pliku bdcore.dll?


Re: BitDefender Internet Security - yaslaw - 14.01.2013

Chodzi Ci o bd-cfcore.dll ? Bo tego który podałes nie potrafię namierzyć..
16.24.0.1683


Re: BitDefender Internet Security - ktośtam - 14.01.2013

Hmmm... wydaje mi się, że powinien być plik bdcore.dll. Pytam, bo to jest silnik Bitdefender i chciałem sprawdzić jaka jest różnica w rozbieżności wersji silnika pomiędzy aplikacją BD a Emsi.


Re: BitDefender Internet Security - yaslaw - 14.01.2013

Wersja silnika (przynajmniej to co pokazuje mi okno programu) to 7.44856


Re: BitDefender Internet Security - ktośtam - 14.01.2013

Nie. Więc to nie to Sad


Re: BitDefender Internet Security - yaslaw - 14.01.2013

Oki mam go (\Program Files\Common Files\Bitdefender\Bitdefender Threat Scanner\Antivirus_11505_055)..

11.0.1.6


Re: BitDefender Internet Security - ktośtam - 14.01.2013

Tak! O to chodziło. Dzięki serdeczneBeer


Re: BitDefender Internet Security - yaslaw - 14.01.2013

Nie ma sprawy, ale z ciekawości zapytam - wersje EMisoftu i BD są tożsame czy nie?


Re: BitDefender Internet Security - ktośtam - 14.01.2013

yaslaw napisał(a):Nie ma sprawy, ale z ciekawości zapytam - wersje EMisoftu i BD są tożsame czy nie?

Tak.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: BitDefender Internet Security - Tony_Montana - 25.01.2013

Witam. Mam do Was pytanie czy Bit Defender IS 2013 posiada ochronę przeglądarki Chrome? Warto się przesiąść na ten pakiet z Kasperskiego?


Re: BitDefender Internet Security - yaslaw - 25.01.2013

Moim zdaniem KIS i BIt oferują bardzo zbliżony poziom ochrony - więc pod tym względem nie wiem czy jest sens. Pytanie tylko jak chodzi Ci KIS jeśli chodzi o obciążenie zasobów. Wiele się poprawiło w nowych wersjach Kasperskiego ale na moimsprzęcie jest on zauważalnie cięższy od BIS''a (po przeprowadzeniu pełnych skanów). I tak BIS oferuje wsparcie dla Chrome/Chromium i posiada równie dobrą ochronę bankowości internetowej (u kasperskiego to bezpieczne pieniądze a tutaj safe pay - odpalający piaskownice w momencie wykrycia strony bankowej)
Podsumowując jeśli chodzi Ci dobrze KIS to ja bym nie zmieniał antywirusa.


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 25.01.2013

Kaspersky ma lepszą ochronę proaktywną , więc jeśli priorytetem jest najwyższy poziom ochrony, wybrałbym KIS zdecydowanie.


Re: BitDefender Internet Security - Tony_Montana - 25.01.2013

Kończy mi się licencja na Kasperskyego niedługo i zastanawiam się czy przedłużać czy zainstalować BD IS z promocji na rok. Kaspersky niestety trochę ciągnie mój procek, więc może Bit będzie lepiej się sprawował?


Re: BitDefender Internet Security - yaslaw - 25.01.2013

Od tego są werje trial aby spróbować jak to działa na Twoim sprzęcie Wink


Re: BitDefender Internet Security - bardok206 - 25.01.2013

Czy ktoś w BIS 2013 spotkał się z problemem skanowania sll?Mianowicie nie mam wyników wiarygodności w google search na przeglądarkach które używają sll.


Re: BitDefender Internet Security - PascalHP - 25.01.2013

U mnie zawsze działało bez zarzutu.


Re: BitDefender Internet Security - Tony_Montana - 27.01.2013

Witam. Czy Bit Defendera IS 2013 trzeba dodatkowo konfigurować, czy wystarczą "fabryczne" ustawienia?


Re: BitDefender Internet Security - danor - 28.01.2013

Nie wiem jak wyglądają ustawienia wersji IS, ale w Windows 8 Security włączyłem (domyślnie wyłączone):
- Settings -> Privacy -> Show Bitdefender Toolbar (działa w Chrome i chyba nie potrzebuję już Bitdefender Traffic Light),
- Settings -> Firewall -> Advanced -> Intrusion Detection System na Normal,
- Settings -> Firewall -> Advanced -> Monitor Wi-Fi connections

Więcej jeszcze nie mieszałem Craze