SafeGroup
BitDefender Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: BitDefender Internet Security (/thread-889.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: BitDefender Internet Security - chanyss921 - 01.08.2015

Skoro nie potrafią zabezpieczyć odpowiednio danych swoich klientów to czy mogą dobrze zabezpieczyć ich komputery? Nie odczuwasz pewnego dyskomfortu podczas testowania nowych wersji tegoż pakietu?
PS Pytam z czystej ciekawości.


RE: BitDefender Internet Security - Konto usunięte - 01.08.2015

Nie, tym bardziej, że standardowo od jakiegoś czasu antywirusa w ogóle nie używam (i żyję, problemów ze szkodnikami nie mam).
Atak na infrastrukturę to co innego, niż atak na dany soft. Mnie bardziej interesuje to, czy dany producent dał radę z zapewnieniem realnej kompatybilności z Windows 10 (jak SpyShelter), czy jednak póki co nie jest w stanie sobie poradzić (np. Kaspersky).


RE: BitDefender Internet Security - chanyss921 - 01.08.2015

Dzięki za odpowiedź. Ta realna kompatybilność to dosyć śliska sprawa, jak widać Kaspersky dalej walczy z W10. Grin
Ja w sumie korzystam od dawna tylko z wbudowanego Defendera+ raz na jakiś czas skan MBAM i również żyję.
Przepraszam za offtop. Wink


RE: BitDefender Internet Security - Buli - 02.08.2015

Nie zerkałem dokładniej o co kaman ale w świetle nasileniu ransomów ciekaw jestem czy to dotyczy jakieś bardziej HIPS'owej technologi zapobiegania niż definicji samego AV. W każdym razie jestem za, mimo że nie używam ich softu.


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 01.09.2015

Witam czy posiada może ktoś zbędny klucz byłbym wdzięczny, kiedyś co chwile dawali trzy miesięczne teraz juz tak nie daja.


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 15.10.2015

Witam czy najnowsza wersja 2016 jest w języku polskim i czy jak zaktualizuje przejdzie klucz ?


RE: BitDefender Internet Security - Mikołaj - 16.10.2015

Data premiery polskiej wersji oprogramowania Bitdefender 2016 nie jest jeszcze znana.
Z wprowadzeniem obecnie używanego klucza nie powinno być natomiast problemu.

EDIT: Planowana jest premiera spolszczenia pod koniec października.
EDIT 2: Polska wersja językowa jest już dostępna. Więcej informacji pod

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

linkiem.


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 07.11.2015

Witam może ktoś wie co jest grane podobno już jest pakiet internet security 2016 w polskiej wersji językowej i jak pobieram pakiet intenret security z ich strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to instaluje sie wersja total.


RE: BitDefender Internet Security - Mikołaj - 10.11.2015

Witaj jacabad,

Spróbuj zainstalować z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

linku.


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 11.11.2015

Też niestety z tego linku instaluje sie wersja Total zamiast Internet Security , napisałem do pomocy i odpisali coś takiego. Jeżeli w Bitdefender Central jest licencja na Total Security lub jest wersja testowa to zainstaluje się najwyższa wersja produktu czyli Total Security. Ja zawsze mam klucz na 3 miesiace w promocjach i mam zainstalowaną wersje Internet Security 2015 , ja nie wiem jak teraz mam zainstalować najnowszą wersje 2016 internet security jak z ich linków instaluje sie total.


RE: BitDefender Internet Security - witek21 - 11.11.2015

(11.11.2015, 10:03)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Też niestety z tego linku instaluje sie wersja Total zamiast Internet Security , napisałem do pomocy i odpisali coś takiego. Jeżeli w Bitdefender Central jest licencja na Total Security lub jest wersja testowa to zainstaluje się najwyższa wersja produktu czyli Total Security. Ja zawsze mam klucz na 3 miesiace w promocjach i mam zainstalowaną wersje Internet Security 2015 , ja nie wiem jak teraz mam zainstalować najnowszą wersje 2016 internet security jak z ich linków instaluje sie total.

może znajdź instalator offline internet security 2016, bo podejrzewam że instalujesz z instalatora online i on pobiera co chce... taka mała podpowiedz.... nie wiem czy pomoże.


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 11.11.2015

Własnie nie mogę znaleźć samego instalatora wersji intenret security 2016 64bit. oczywiście w wersji polskiej , nie wiem co oni cudują. Na razie mam pakiet 2015 i jestem bardzo z niego zadowolony to najlepiej zabezpieczający pakiet nic do tej pory nie wpuścił.


RE: BitDefender 20016 - INSTALATORY OFFLINE - Mikołaj - 11.11.2015

Poniżej prezentuję listę instalatorów w wersji offline:

BitDefender Total Security 2016 PL 32-Bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


BitDefender Total Security 2016 PL 64-Bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Na chwilę obecną znalazłem tylko te linki. Producent poinformował na swoim forum, że nie przewiduje wydania innych wersji offline.

Jednak jest i na to sposób jak rozwiązać ten problem.

1.  Pobieramy aplikację 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

2.  Pobieramy wersję odpowiadającą naszemu systemowi:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. [Uwaga: "Wersje Total Security, Internet Security oraz Antivirus Plan" znajdują się pod jednym linkiem, oraz w tym samym instalatorze i pobraniu program rozpoznaje do jakiej wersji przypisany klucz.
3. W takiej sytuacji teraz mamy zestaw programów: Bitdefender Agent + oraz Offline instalator dla wersji 2016. 4. Odinstaluj całkowicie program Bitdefender, jeżeli taki masz zainstalowany w systemie.
5.  Teraz całkowicie odłączamy internet w laptopie/komputerze. Najbezpieczniej wyłączamy całkowicie Wi-Fi/wyjmujemy kabel Ethernet.
6. Teraz instalujemy program Bitdefender Agent [Ważne: Gdy instalacja się zakończy program znajdziemy w folderze: C:\Program Files\Bitdefender Agent. (22MB)
7. Nawet jeśli program Bitdefender Agent się wykrzaczy w połowie instalacji ignorujemy to i zamykamy program.
8. Teraz uruchamiamy offline instalator.
9. Po zakońćzeniu instalacji, podłączamy Internet, otwieramy BitDefender i logujemy się na swoje konto.

Teraz mamy możliwość wybrania wersji przy kolejnej instalacji Btdefender na taką jaka nas interesuje.
Przechodzimy do folderu:
 C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\SetupInformation
i zapisujemy sobie w bezpiecznym miejscu plik "Installer.exe".


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 07.12.2015

Witam mam pytanko czym różnią sie Bitdefender Internet Security od wersji Total , jest to jakaś lepsza ochrona Total ?


RE: BitDefender Internet Security - Tibu 11 - 07.12.2015

W total masz ,,optymalizacje,, np naprawa rejestru itp
A co do ochrony to jest ona taka sama jak w B.I.T


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 09.12.2015

Witam zainstalowałem sobie na 30 dni testowa wersje Bitdefender Total i oczywiscie założyłem sobie konto i jak wpisałem klucz który dostałem od kumpla to w zakładce narzędzia ikonki Optymizacja i Moduł Antykradzieżowy stały sie nie aktywne i nie moge w nie wejśc wie ktoś o co chodzi a tak wszystko działa poprawnie.


RE: BitDefender Internet Security - Tibu 11 - 09.12.2015

Może ten klucz miał być do internet Security a nie do Total. Na to mi wygląda.


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 02.04.2016

Witam mam pytanko zainstalowałem na próbę Windows 10 i pakiet Bitdefender Internet Security 2016 nie uruchamia sie wraz z systemem tylko musze do włączyc z pulpitu czy to normalne ?


RE: BitDefender Internet Security - gregor1213 - 02.04.2016

(02.04.2016, 21:19)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam mam pytanko zainstalowałem na próbę Windows 10 i pakiet Bit defender Internet Security 2016 nie uruchamia sie wraz z systemem tylko musze do włączyc z pulpitu czy to normalne ?

Ostatnio dzwoniłem do Pomocy Technicznej BitDefendera  właśnie tej sprawie , i powiedziano mi że ta wersja tak  ma że uruchamianie trwa około 5 minut  to jest na to żeby komputer szybciej wstawał i żeby nie mulił przy starcie , ale tylko ta wersja tak ma bo   2014, 2015 normalnie się uruchamia


RE: BitDefender Internet Security - jacabad - 03.04.2016

Dzięki za taką informacje ale wymyślili system Windows 10 ma być 5 minut bez ochrony jakaś masakra z ich strony, ludzie chcą korzystać z zabezpieczonego kompa od samego początku, to ja mam czekać 5 minut by system był zabezpieczony i bym mógł wejsc na konto bankowe lub dokonac zakupu z jakiegos sklepu? Mój komuter szybko wstaje z dysku ssd co za pomysły teraz maja ach tam wróciłem do Windows 7 i bende pisał do nich w tej sprawie bo to co wymyślili to jakies nieporozumienie.