SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 18.02.2015

chomikos napisał(a):Zacząłem pisać swego rodzaju oprogramowanie ochronne. Głównie chodzi o ochronę pliku HOSTS w czasie rzeczywistym, posiadanie autoochrony, wykorzystanie API virustotal do "inteligentnego" skanu obiektów w pamięci, autostartu etc. Co jeszcze wyjdzie to zobaczymy

Mam już plan, oprogramowanie będzie działać w tle i wymagać połączenia internetowego (tylko do "inteligentnego" skanu). Co sądzicie?

To już takie rzeczy uczą w gimnazjach? Tongue

PS. Nie zapomnij dodać przycisku " DOTACJE " Tongue

zbc napisał(a):To teraz safegroup zatonie w tematach dot. "Pomoc po zainfekowaniu"

To teraz dowiemy się, kto odwiedza takie strony - wysoce prawdopodobne także, że w pracy Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 18.02.2015

Gienek, Łubudubu?


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 18.02.2015

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 18.02.2015

lukasamd napisał(a):Gienek, Łubudubu?
Yyy tak, zobaczę zaraz czy wykrywa mi gejfona, jak tak to mogę kasować Windowsa Craze. Wolę GNOME, jest takie proste, eleganckie - nawet jeśli weźmiemy Unity, ktore wreszcie wygląda i działa jak normalny "shell" dla GNOME3.

Z drugiej strony PCLOS mnie kręci. Rolling, kernel z planistą BFS, ładne KDE, spoko czcionki.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 19.02.2015

Eugeniusz napisał(a):
lukasamd napisał(a):Gienek, Łubudubu?
Yyy tak, zobaczę zaraz czy wykrywa mi gejfona, jak tak to mogę kasować Windowsa Craze. Wolę GNOME, jest takie proste, eleganckie - nawet jeśli weźmiemy Unity, ktore wreszcie wygląda i działa jak normalny "shell" dla GNOME3.

Z drugiej strony PCLOS mnie kręci. Rolling, kernel z planistą BFS, ładne KDE, spoko czcionki.
A możesz mówić po naszemu?...hehe Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 19.02.2015

PCLinuxOS byłby spoko, gdyby nie dosyć skąpe repozytoria. Nadaje się jak znalazł dla niezbyt wymagającego użytkownika, ale jak chcę połączyć komputer osobisty z np. stanowiskiem do programowania, to sprawa się sypie.
Ot taki przykład, nawet Netbeansa nie mają w repo... a PHP to jeszcze 5.3... Czuję się zażenowany i będę puakał Wink


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Toruniak - 19.02.2015

Moje serce, dwa dni temu skończyło 18 lat..


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 19.02.2015

Obrazek coś się nie wczytuje...źle zapisany?...i nie da się zobaczyć Twojego skarbu Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Toruniak - 19.02.2015

Bez sensu traktować to Forum poważnie, stąd edycja xxx


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 19.02.2015

Drogi kolego Toruniak...zastanów się czy piszesz do mnie na PW, czy obwieszczasz wszystkim swoje wątpliwości tu na widoku. Ponieważ zamieściłeś w poście treść prywatnej korespondencji - mojej do Ciebie - i nie byłeś do tego uprawniony, jedynym rozwiązaniem było wykasowanie postu.
Zapewniam Cię, że nie jesteś prześladowany i uciśniony...i że traktuję Cię poważnie na tyle, na ile mi pozwalasz.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Toruniak - 19.02.2015

Uczciwie zamieściłem treść korespondencji.
Po otrzymaniu drugiej wiadomości email o ostrzeżeniu (Jak za komuny.), to wolność dyskusji a szantaż, wycinanie postów..
Przepraszam.. Nie ma o czym rozmawiać.. Jak tak wygląda wolność wypowiedzi..
Pozdr.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 19.02.2015

Hm... nie rozumiem ludzi, którzy na siłę siedzą gdzieś, gdzie im się nie podoba.
Taka jakaś nowomodna forma masochizmu internetowego.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 19.02.2015

Może zakończmy tą niepotrzebną dyskusję zanim posypią się warny i bany Tongue

Sądzę, że każdego powinna taka ciekawostka zainteresować: darmowe ebooki związane z informatyką do 5 marca są rozdawane przez brytyjskie wydawnictwo Packt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 19.02.2015

To są "pogaduchy" czyli rozmowy o duperelach, a nie zwierzenia u psychoanalityka.
Koniec.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 19.02.2015

Co się wogóle stało,


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 19.02.2015

Toruniak napisał(a):Smutne. Twoim zdaniem 3 minuty i ciach. Władza wie.. Tyle, co zamykamy potem?
Nie chcecie widzieć sensu postu, tylko ataki? POST lukasamd.

LowcyGier napisał(a):Może zakończmy tą niepotrzebną dyskusję zanim posypią się warny i bany
A za co? Regulamin zabrania? Nie, liżemy dupę, nie? Co to jest nie tak, bo?
Co można według Ciebie w takim razie?
oprócz odejścia Eugeniusza i co? No co właśnie? Co lepiej Guru?

Jeżeli jest jakiś żal / nieporozumienie / niedomówienie to dyskusję powinno prowadzić się na PW, z konkretnymi osobami a nie wyrzucać wszystko publicznie, bo albo ludzi to nie zainteresuje, albo dodatkowo wkurzy, że tej samej osobie o coś znowu chodzi ( coś znowu nie podoba się ).

Napiszę krótko: dajcie sobie Panowie w " twarz na zgodę " albo rozwiążcie tę sprawę na PW a nie publicznie, bo mało to kogo postronnego może obchodzić.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 19.02.2015

zbc napisał(a):Co się wogóle stało,
Nic się nie stało Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 19.02.2015

Toruniak napisał(a):Smutne. Twoim zdaniem 3 minuty i ciach. Władza wie.. Tyle, co zamykamy potem?
LowcyGier napisał(a):Może zakończmy tą niepotrzebną dyskusję zanim posypią się warny i bany
A za co? Regulamin zabrania? Nie, liżemy dupę, nie? Co to jest nie tak, bo?
Nie. Po prostu nas drażni, jak szukasz zaczepki w każdym możliwym miejscu. Kolejną kłótnię wszczynasz bez powodu.
Forum jest po to, żeby ludzie wymieniali się poglądami, i moderacja jest od tego, żeby to w miarę sprawnie i przyjemnie funkcjonowało, a nie od odpowiadania na kolejne trolle i pilnowania pustego pokoju w imię specyficznej sprawiedliwości "dla zasady".


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 19.02.2015

Socjalizm to nurt lewicowy Wink


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 19.02.2015

Toruniak napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Socjalizm to nurt lewicowy Wink
Nom. Ameryka. Kurcze, nie ma siły żeby to wrzucić w prawicę, ale uparty..
Masz bloga? daj poczytać .
Genek. Moim zdaniem żyjesz jak żebrak. Ja pukniesz na pw to Ci podeślę te750 zeta
I mówię to jako dziadyga z pisu..

Polecam przejść się na spacer na świeżym powietrzu Smile Taki poziom dyskusji nie wyjdzie ani Tobie Toruniak na dobre, ani żadnemu innemu użytkownikowi na tym forum.