SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Cici - 05.11.2018

Nowa grafika forum - na 100 lecie fajna


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 05.11.2018

100 lecie forum? Grin


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Cici - 05.11.2018

No odzyskania niepodległości oczywiście


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - korbennn - 06.11.2018

Kurrara, nie leży mi.

Widać starym już.

Tamta > ta.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 06.11.2018

Masz na myśli kosmetyk...czy może truciznę?? Smile
Wracając do zapachów...mamy listopad, ale pachnie wiosną u mnie...słońce i błękitne niebo bez chmurki...na drzewach jeszcze (a może już?) zielono...całości dopełniają złotawo-brązowe liście na ziemi...cudnie Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - rogacz - 06.11.2018

Marudy, Ja czasami tyle srok za ogon łapię że po 20h dziennie pracuję Wink


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 06.11.2018

Luzzz @rogacz ...relaks i spokojny oddech Wink


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 06.11.2018

A to na stulecie mamy jakąś wyjątkową grafikę? Bo ja nic nie widzę.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 07.11.2018

Wróciłem po krótszej przerwie Grin


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 07.11.2018

Nie mogłem się oprzeć...im nawet PAD do pięt nie dorasta  Cool
Zakład pogrzebowy w Bytomiu jest tu bohaterem, a ich wpisy na TT potrafią zwalić z nóg...ze śmiechu...zresztą wystarczy przeczytać ich motto
"Śledź nas, zanim my zaczniemy śledzić Ciebie."
Ostatnie to odpowiedź na wystąpienie p. Jerzego Zięby - głośnego znachora i pseudonaukowca...sami zresztą poczytajcie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 08.11.2018

haha dobre w Media Mark na FB też profil prowadził jakiś wesołek Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - zord - 08.11.2018

Coś dla fanów marki xiaomi, papier toaletowy za jedyne $9.26 ~35 zł  Cool


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 09.11.2018

U mnie ostatnio spora zmiana, bo przeprowadzka do bloku i z małej miejscowości do nieco większej...
Myślałem, że będzie do kitu pod wieloma względami, a póki co, znacznie bardziej mi to pasuje Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 09.11.2018

Eee...coś tajemniczo mówisz..."z małej do większej"...jakieś szczegóły? Smile Zmieniasz pracę, czy to jakiś inny powód, jeśli można o to spytać?


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 12.11.2018

Nadal jestem w okolicy, ot zamiast Przemkowa, siedzę w Lubinie - (nie mylić z LubLinem!). Taka tam nieco sypialnia na zagłębiu miedziowym.
Nie jest to związane z pracą, od ponad 2,5 roku pracuję na własnej DG zdalnie z jednym kontrahentem i jest mi tu świetnie pod każdym względem (zarobki, możliwości rozwoju, atmosfera itd.).
Ot, po prostu z Lepszą Połówką zdecydowaliśmy się, że czas sprawdzić, jak to będzie żyć na co dzień razem Wink

Jedno z zaskoczeń miasta: myślałem, że będzie się tu gorzej biegało niż po małym.. a jest obecnie, w sezonie grzewczym o niebo lepiej. W Przemkowie większość to domy/domki, niektóre nieco wiekowe i w efekcie wieczorem nie ma czym oddychać bo ludzie palą byle czym w byle czym. Na osiedlu bloków nie ma z tym żadnego problemu.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 12.11.2018

No to pięknie...pogratulować zmian w każdym aspekcie...nowe miejsce...nowe mieszkanie i środowisko...no i "lepsza połówka" Smile Pomyślności w takim razie i fajnego życia razem Smile
A co do powietrza...mam chyba podobne spostrzeżenia, bo to właśnie na przedmieściach miasta...w okolicznych małych miejscowościach i wioskach czuć bardziej...i widać...co w piecach się spala. Tu w okolicach Krakowa nie jest jeszcze chyba tak źle, ale kiedyś przejeżdżałem o zmierzchu przez okolice Jasła i Pilzna i właśnie kiedy już szarzało, widać było z każdego niemal komina w mijanych miejscowościach ciemne kłęby dymu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to był sierpień...lato! Czuć było smród nawet przez zamknięte okna.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 12.11.2018

W sumie tak, smog pochodzący ze spalin to raczej tylko w dużych miastach, a i wtedy to inny rodzaj zanieczyszczeń, raczej walący po oczach niż po płucach, o ile pamiętam ze szkoły Smile W sumie jedn z niewielu wad moich przedmieść jest to, że część sąsiadów to dosłownie złomiarze i trzeba uważać, co się im oddaje do spalenia w piecu...


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 13.11.2018

Mamy chyba losowy dobór szaty kolorystycznej przed zalogowaniem...dziś była głęboka czerwień Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - korbennn - 13.11.2018

Kupuje to!


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 15.11.2018

A będzie jakiś olivkowy kolor jak w vivaldi ? czy za czasów windowsa xp Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]