SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 02.01.2019

No widzisz...już działa transfer na odległość Grin Tylko nie wiem, kto był nadawcą...haha Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 03.01.2019

EJ BO W RADOMIU PRĄDU NIE MA!!


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 04.01.2019

Bo pewnie po świętach węgla zabrakło w elektrowniach, zza Buga jeszcze nie dotarł Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - korbennn - 04.01.2019

Całe forum mam wrażenie opiera się na ramionach Ichito.

Jak długo da sam radę?

Dobre, nie jest zupełnie sam, ale wiecie co mam na myśli.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 04.01.2019

Nie, wytłumacz Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 04.01.2019

@korbennn

Ja też sporo pomagam nie jest taki sam bez przesady.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nero469 - 05.01.2019

Ja miałem przerwę pare lat....Sad


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 05.01.2019

Nic się nie poradzi na to, że fora jako takie mają swoje najlepsze czasy dawno za sobą... Sam chciałbym, aby było inaczej, bo to zupełnie inny poziom dyskusji niż np. taki fejs, ale jednak to się dzieje.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 06.01.2019

Nie lubię tłumów ;p


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 06.01.2019

Oj tam zaraz tłumów... tu chodzi raczej o nieco więcej życia, aktywności. Inna sprawa, że ja sam to dobrze rozumiem bo nie mam czasu przesiadywać na forum, pisać posty itd. Nie te czasy co kiedyś że wracało się ze średniej i miało resztę dnia dla siebie


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 06.01.2019

I rozwijało dwa portale/fora dla zabawy Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 06.01.2019

Po prawdzie to trzech w pewnym momencie.
No i tak, wtedy dla zabawy, ale gdyby nie to, czego się wtedy człowiek nauczył, nie byłby teraz tu gdzie jest Wink


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 06.01.2019

gre Dota czy Plemiona też powstały jako studencki fanowski/projekt a teraz są czołówką w swojej klasie Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 06.01.2019

O, to zaciekawiłeś, trzeciego nie znam? Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 06.01.2019

Polskie wsparcie MyBB, w różnych funkcjach, od betatestara, przez developera, technicznego aż do głównego admina.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 06.01.2019

Szacunek Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 07.01.2019

Słabo u nas z aktywnością, ponieważ nie mamy wyspecjalizowanych kadr. Każdy z nas traktował serwis wyłącznie jako miejsce do hobbystycznego pogłębiania wiedzy. Nie mamy nikogo, kto np. prowadzi zawodowo badania naukowe na temat bezpieczeństwa. Po prostu jesteśmy tu wyłącznie prywatnie, więc nikogo nie zmusimy żeby siedział na forum i coś tworzył.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - buri - 07.01.2019

...ale Panie jaki tu jest klimat! Ja cały czas wolę i tak poczytać dobre forum niż wypociny na social media o niczym, albo nie potrafię znaleźć nic wartościowego tam.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 07.01.2019

I to jest normalna sytuacja. Ja tam nie będę zaklinał rzeczywistości - realia się zmieniają, ludzi na wszelkich forach internetowych coraz mniej, a wśród młodszych nie widać za dużej ochoty na ich używanie. Tak, tutaj jest i był klimat. Użytkowników też mniej niż rok, dwa czy pięć lat temu, ale taka kolej rzeczy. I piszę to z całą świadomością jako ktoś, kto kiedyś tego nie rozumiał i starał się co chwilę coś wymyślać, zmieniać od strony technicznej/wizualnej aby było ich więcej. Nie, to tak nie działa.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 07.01.2019

Dzięki @korbennn...i dzięki wszystkim za aktywność. Może w nowym roku będzie lepiej.