SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nero469 - 17.04.2020

No ja liczę ,że ten wirus w końcu zniknie-bo noszenie maseczek wykańczaTongue)


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 17.04.2020

Mama kupiła taką fajną maskę utwardzaną droga jednak byłą ale fajnie sie ją nosi a na polu ją wrzątkiem wygotowuje i jakiś tam wkład daje.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - LiberumVETO - 25.04.2020

Który by z Was to zrobił ? Bo kaczyński zrobił Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Pogaduchy...już otwarte :) - bluszcz - 01.05.2020

U mnie padało w środę wieczorem odrobinę i teraz też zaczęło. Na razie coś więcej niż mżawka, ale nie jest to ulewa.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 05.05.2020

U mnie solidnie popadało w zeszłym tygodniu (piątek, niedziela), wczoraj i dzisiaj było przelotnie ale zauważalnie. I ponieważ jest chłodno, to ta woda szybko nie odparuje Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 06.05.2020

Ponieważ mamy ciężką suszę, o ile nie masz okolicy na glinie, to zaraz wsiąknie.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nero469 - 06.05.2020

U mnie leje cały dzieńTongue)


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - LiberumVETO - 07.05.2020

U mnie jest cieplutko Smile
Nawet w spodenkach co niektórzy chodzą


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 18.05.2020

Nie wiem, jak Wy ale to, co od paru lat dzieje się z radiową "Trójką" bardzo mnie smuci i w sumie irytuje. Przestałem jej słuchać z 3 lata temu jakoś i nie żałuję, bo znalazłem sobie cos innego w sumie...ale żałuję, że zniszczono praktycznie doszczętnie całą legendę, jaka tę rozgłośnię otaczała. Pamiętam początek lat 80-tych i dyskusje na uczelni o listach przebojów...to było coś innego i świeżego w czasach ogólnej szarzyzny i partyjnej poprawności. Po niemal 40 latach wraca coś, z czego "Trójka" wszystkich słuchających wyrywała...szkoda...


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 18.05.2020

Ale za to hit Kazika, powiem szczerze, niczego sobie Wink


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 18.05.2020

Jak chcesz to moge ci polecić fajne zagraniczne stacje dzisiaj i tak ciężko o dobre radio.
Zwykle staram sie robić własne przedefiniowane listy z plików mp3/flac niż słuchać gniotów jakie w koło radio mi wciska.

I coraz trudniej mi znaleźć jakieś nowych artystów, zespoły które nie mogą sie przebić przez googlowski algorytm.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 18.05.2020

To prawda...jest jednym z niewielu, który opowiedział się w temacie tak dosłownie i powszechnie Grin Tak na marginesie...w naszej historii wydarzenie kulturalne było już zarzewiem historycznych wydarzeń...chodzi o przedstawienie "Dziadów" w 1968...a w przypadku Portugalii piosenka była sygnałem do rewolucji Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - bluszcz - 18.05.2020

Radio? A co to takiego? Ja znam głównie YouTube (na smartfonie m.in. NewPipe), Spotify i aplikacje do podcastów. Praktycznie wszystkie podcasty, które słucham w aplikacjach do podcastów są jednak z poza Polski. Czasem pojawia mi się reklama Tidala, ale jeszcze nie próbowałem. Czasem manualnie pobieram pliki w różny sposób.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 18.05.2020

Tidal to taki klon spotify -,-


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - bluszcz - 18.05.2020

(18.05.2020, 13:49)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tidal to taki klon spotify -,-
Tyle to i ja wiem bez zakładania tam konta...


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 18.05.2020

To ja podrzucę coś takiego jeżeli ktoś nie słyszał:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Pogaduchy...już otwarte :) - A11-11Q - 19.05.2020

Tu jest Kazik z pierwszej swojej solowej płyty. Jeśli możecie to nie słuchajcie tego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 22.05.2020

Radio?...to takie coś, co pozwalało słuchać "ze skrzynki" różne rzeczy już dobrze ponad 100 lat temu...wszędzie, nawet tam gdzie "wrony zawracają".


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 28.05.2020

Chciałem sobie kupić kamerke ale ceny kamer poszły o 200% do góry
za ten model co kosztował 240zl przyszło by mi tera zapłacić 500zł do nawet 600zł - C920


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - LiberumVETO - 21.06.2020

Zawsze możecie zrobić ankiete kto wygra wybory Smile