SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 27.02.2015

Niestety muszę wrócić do Óbóntó, gdyż ponieważ GNOME Shell bierze 40% CPU podczas nieaktywności. Poza tym po powrocie ze stanu wstrzymania mam czarny ekran.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 27.02.2015

I dlatego tego posta napisałeś z Win 7? Tongue Może przeżuć się na MorphOS aliboco?


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 27.02.2015

M''cin napisał(a):I dlatego tego posta napisałeś z Win 7?
Napisałem z W7 bo do Fedory nie mam sił. Co wersja to albo crashe, albo jakieś bugi. SELinux szaleje, w GNOME Shell dzienniki zmian są co najmniej dziwne. Bo tak, przez ostatnie 5 wersji dominującym kolorem była biel. A co mamy w nowej wersji? Gedit biały, Nautilius biały, ale Totem ma już ciemny motyw. Podobnie gnome-terminal... oj Red Hat, co ty robisz.

Fedora to dziwna dystrybucja. Ale i tak kocham Red Hata, RPM-y i yuma. Szkoda że nie ma jakiegoś fajnego menedżera paczek jak synaptic. Jest yumex, ale on jest jakiś taki... niedorobiony.
M''cin napisał(a):Może przeżuć się na MorphOS aliboco?
A czy na MorphOS-a jest gcc, vim i qt creator? Albo chociaż emacs.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - chomikos - 27.02.2015

Sowieckie distro to protip Craze
Redhat i będzie fajnie Suspicious


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 27.02.2015

Kup MacBooka, nie będziesz żonglował i będzie spokój Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 27.02.2015

Chciałem kupić sobie Macbooka, świetnie by pasował do mojego iphona. Jest problem - brak kasy Sad. To co mam to inwestuję w aparat ortodontyczny - w piątek go montuję

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - chomikos - 27.02.2015

Eugeniusz napisał(a):Chciałem kupić sobie Macbooka, świetnie by pasował do mojego iphona. Jest problem - brak kasy Sad. To co mam to inwestuję w aparat ortodontyczny - w piątek go montuję [

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]

Ja już mam ponad rok aparat, z początku nic przyjemnego. Ale potem się przyzwyczajasz i jest dobrze Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 28.02.2015

Nie wiem, co ma MorphOS, ale fajnie się nazywa. I chyba jedyna rzecz, której jeszcze nie odrzuciłeś Suspicious


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 28.02.2015

Ale ja jeszcze nie używałem BSD, Mac OS X, Haiku, ReactOS...


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 28.02.2015

Eugeniusz napisał(a):Muszę Cię zgasić.
Obawiam się, że nie musisz.
Eugeniusz napisał(a):Przypominam że w swojej historii otrzymałeś już 3 warny. Gdyby nie to, że wszystkie ujemne punkty reputacji zostały usunięte, to miałbyś teraz jednocyfrową liczbę punktów reputacji. Możesz oszacować ile miałbyś punktów. Wystarczy obliczyć hmm trzeci element ciągu geometrycznego przy q=0.5...
I co z tego, zażartować nie można? A po co?

Eugeniusz napisał(a):Dlatego proszę Cię, nie chwal się czymś co jest nietrwałe. Jeśli w przyszłości zostanę adminem tutaj (mało prawdopodobne) to na pewno nie będę ci usuwał minusów.
Miałeś już nie być adminem, a nawet jakby, to mnie już tu nie będzie. Nie jestem zależny od ciebie.
Eugeniusz napisał(a):Za bardzo jesteś rozpieszczony.
Hmm...słyszę jakieś szmery...
Eugeniusz napisał(a):Mam matematycznego suchara, ale mogą go zrozumieć tylko wybrani:
jaka jest różnica między wektorem a kowektorem?
taka sama jak między leżanką a koleżanką
TROLOLO
Fajne oklepane teksty!! Wymyśl coś lepszego...


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 28.02.2015

zbc napisał(a):Fajne oklepane teksty!! Wymyśl coś lepszego...
Uuu żal tyłek ściska że się nie wie co to kowektor Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - anomito - 28.02.2015

Kowektor:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Cytat:dawniejsza nazwa elementu → przestrzeni dualnej do danej przestrzeni liniowej, czyli funkcjonału (formy) liniowego w danej przestrzeni. Nazwa wiąże się z tym, że współrzędne wektorów danej przestrzeni zmieniają się kontrawariantnie (→ kontrawariantny wektor), a współrzędne kowektora zmieniają się kowariantnie (względem zmiany baz w danej przestrzeni).



Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 28.02.2015

Ooo jakie mądre posunięcie, Wikipedia Craze


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - anomito - 28.02.2015

Cytat:Chciałem kupić sobie Macbooka, świetnie by pasował do mojego iphona.

Może i by pasował, ale taki sam system jak inny. Nie widzę w nim żadnych cudów, mam bo mam, korzystam i nie podniecam się.
Cytat:Ooo jakie mądre posunięcie, Wikipedia

Coś w tym jest złego? Jesteś Gienku doktorem habilitowanym, to zdradź nam co to takiego kowektor. Czy aby na pewno wiesz o czym piszesz? Suspicious


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 01.03.2015

Eugeniusz napisał(a):Ale ja jeszcze nie używałem BSD, Mac OS X, Haiku, ReactOS...

Na co czekasz więc? Tongue

Na marginesie, jeśli macie prywatne zatargi, to lepiej na priv, niż sobie grozić na publicznym. Dla mnie wygląda to strasznie niesympatycznie.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 01.03.2015

Przypominam, że to kącik luźnych i lekkich rozmów, a nie ring do nap****nia się. I może tyle, bo "zawodnicy" chyba wiedzą, o czym mówię?


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 01.03.2015

Zgadzam się z wami. Ja nawet nie wiem o co mu chodzi (?). Pamiętajcie o tym, że sam nie wszczynałem tu tej dyskusji. Z mojej strony to tyle, milczenie jest złotem, więc kończę tą dyskusję. EOT.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 01.03.2015

Nikt nie wie o co mi chodzi, wszyscy potrafią mnie przegadać, nigdy nie mam racji, na niczym się nie znam i wszyscy są mądrzejsi ode mnie Suspicious


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 01.03.2015

I do tego długo Ci zajęło dojście do tego. Bez szans, jedz budyń!


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - chomikos - 01.03.2015

Nie wiem Gieniu, taki fetysz ale w sumie jesteś osobą którą tu szanuje dosyć wysoko. Nie z okazji stabilizacji fora, ale myślę że sam wiesz czego.

Kontynuując, nie sprzeczajmy się gdyż nie ma to sensu, powspominajmy stare (przynajmniej dla mnie Smile

Tapnięte z użyciem Tapatalk''a