SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 04.03.2015

M''cin napisał(a):@LowcyGier A co Ci się nie podoba w graniu w gry Tongue

Brakuje czasu na to - za krótko doba trwa Tongue


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 04.03.2015

lukasamd napisał(a):Programowanie jest fajne, ale czy przyszłościowe... w kontekście 1-5 lat tak, a dalej.. nie wiadomo.
Teraz coraz więcej AI mamy, coraz więcej gotowych tworów, nie byłbym pewien, czy to inwestycja udana... choć sam obecnie muszę się pouczyć Javy i C# na magisterce (bo wcześniej miałem jedynie nieco C++, ale na szczęście to czego sam się w PHP pozwala szybko przyswajać różnice). Gdyby nie to, że pierwszy zjazd drugiego semestru był udany i mnie zaciekawił to bym zrezygnował, bo coraz bardziej kręci mnie psychologia i filozofia - coaching, rozwój osobisty itp.

Powiem tak, tobie. Ostatnio rozmawiałem z osoba która śledzi rynek, i zapotrzebowanie na rożne zawody, i analizy, to wychodzi że przez około najbliższych 10 lat właśnie programistów będzie potrzeba gdyż, przez ten okres szacuje się że rynek nie zdoła się wypełnić takimi fachowcami, wiec jak by nie patrzeć robota powinna się znaleźć.

Ale ostatnia cześć zdania, dokładniej ta od ostatniego przecinka do ostatniej kropki, jest bardzo ciekawa, i jak by nie patrzeć kurcze dość przyszłościowa.
Psychologia, tak i to wbrew pozorom też dość bardzo.
Od siebie dodam, ze mnie też psychologia ciekawi, ale najbardziej mowa ciała, i mikro ekspresje. W skrócie Behawioryzm.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Waves - 04.03.2015

Cytat:Waves, niedługo komisja wojskowa Grin poprawka dopiero za rok...
Jest mi zupełnie obojętne jaką kategorię dostanę bo nie jestem z tych ludzi, którzy w razie czego będą się pchali do broni. Małego tego, chcę z Polski na stałe wyjechać - na ten moment to tylko marzenia ale przecież trzeba je spełniać Smile

Cytat:Najwięcej problemów w programowaniu, jak dla mnie, to brak pomysłów co napisać. I aby było to coś, co przyda się komuś.
Taki problem to nie problem Smile Co to technikum - w drugiej klasie zaczniesz C++ i będziesz je klepał aż do śmierci.

Cytat:Jedynie co można zyskać to: dyplom technika informatyka, a prawdziwą informatykę nauczysz się na własną rękę - o ile interesuje Ciebie informatyka a nie komputery ( szczególnie granie w gry).
Zgodzę się Wink Ja szczęśliwie trafiłem jeszcze na technikum, które prawdopodobnie pozwoli mi zrobić dodatkowo jakieś certyfikaty. Nauczyciel poza zajęciami stara się też nauczyć coś więcej - lutowanie, bardziej ogarnięci zostają na programowanie.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - chomikos - 04.03.2015

>C++
Jakie są różnice między C# a C++? Tu pytanie głównie jak sądzę do Gienia. W końcu to jedna rodzina ©, a chciałbym się dowiedzieć co będę klepał aż do śmierci Smile

I czy wg. was C++ to przyjazny język?Zaintrygowałeś mnie Falisty Craze

Tapnięte z użyciem Tapatalk''a


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 04.03.2015

Waves napisał(a):Jest mi zupełnie obojętne jaką kategorię dostanę bo nie jestem z tych ludzi, którzy w razie czego będą się pchali do broni. Małego tego, chcę z Polski na stałe wyjechać - na ten moment to tylko marzenia ale przecież trzeba je spełniać
Jak to ;(, ja na razie zostaję w kraju i ponieważ sytuacja jest taka jaka jest, to w razie zagrożenia idę na ochotnika, może na coś się przydam. Ponieważ mogę szafować własnym życiem (niektórzy wiedzą o czym mówię) to w czym problem zginąć za Ojczyznę? Jaka by nie była, to mimo to... kocham ten kraj.

chomikos napisał(a):Jakie są różnice między C# a C++? Tu pytanie głównie jak sądzę do Gienia. W końcu to jedna rodzina ©, a chciałbym się dowiedzieć co będę klepał aż do śmierci Smile
Składniowo może i tak, ale nie technologicznie. Bo jeśli chodzi o "technikę", to jednak si szarpowi bliżej do Javy niż do C++.
chomikos napisał(a):I czy wg. was C++ to przyjazny język?
Na pewno bardziej przyjazny od C, którego beznamiętnie męczyłem przez ostatnie pół roku...


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 04.03.2015

Wracam na razie panowie Wink


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 05.03.2015

Panowie Bracia - ważny komunikat! Smile

W dniu dzisiejszym otrzymujemy ostatni, darmowy e-book z akcji brytyjskiego wydawnictwa Packt.

Ostatni e-book powinien ucieszyć wszystkie osoby, które interesują się testami penetracyjnymi:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 05.03.2015

chomikos napisał(a):Jakie są różnice między C# a C++?

C# działa w środowisku uruchomieniowym .NET.

chomikos napisał(a):I czy wg. was C++ to przyjazny język?

Nie. Ale.. będąc dobrym programistą C/C++ możesz dostać sporo więcej niż będąc dobrym w Javie lub C#, gdzie wiele robi się "samo".


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - anomito - 06.03.2015

Gdzie szukać pomocy przy infekcji komputera? Lista for (8 pozycja), całkiem sympatyczna.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 06.03.2015

Fajnie Andrzej Antoni Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - anomito - 06.03.2015

Pozwoliłem sobie na co nie co Adamie.Wink


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Toruniak - 07.03.2015

Nowa fala ataków na rutery w Polsce

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - anomito - 07.03.2015

Tu także -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miszel03 - 09.03.2015

Panowie...

Jeszcze 22 dni i wybija rocznica mojego rocznego pobytu na forum Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Waves - 09.03.2015

Dostałem dostęp do ProtonMail.ch Cool


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 10.03.2015

Ludzie!!...ludzie!!...no czemu wy jeszcze nie śpicie?!
Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 10.03.2015

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - chomikos - 10.03.2015

Waves napisał(a):Dostałem dostęp do ProtonMail.ch Cool

A ja mam dostęp do kabaczka i się nie chwale :v


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Waves - 11.03.2015

Pierwsza jazda elką zaliczona Cool


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 11.03.2015

No to przeżycia miałeś mistycznie pewnie? Smile)