SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 22.03.2015

Biorąc pod uwagę, ze dzisiaj w modzie jest robienie wszystkiego byle jak i na ostatnią chwilę, z punktu widzenia pracodawcy masz nawet przewagę z tą dokładnością Suspicious
Imo ze studiów bym nie rezygnował, studia są fajne.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miquell - 22.03.2015

@ dolar444, mocne i prawdziwe! Beer

Gieniu, nie rezygnuj ze studiów, przemyśl to jeszcze, wycofać się z nich jest zawsze łatwo, ale wrócić po jakimś czasie już coraz trudniej.
Tym bardziej, że o ile pamiętam studiujesz informatykę, a Twoich umiejętności, wiedzy i talentu w tej dziedzinie chyba nikt nie kwestionuje.
Idąc swoją drogą przez życie pamiętaj o jednym - piszę to z własnego doświadczenia, bo choć dziadkiem jeszcze nie jestem, to jednak swój bagaż już niosę i do najlżejszych zdecydowanie on nie należy - potykając się i upadając możesz dojść bardzo daleko, do niewyobrażalnie wręcz odległego celu, nie możesz tylko upaść i nie podnieść się.

Głowa do góry, trzymaj się i nie podejmuj tak ważnej decyzji zbyt pochopnie.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 22.03.2015

Są fajne, ale pod kilkoma warunkami. W moim przypadku te warunki nie są spełnione, gdyż czuję obrzydzenie do studiów, nie chce mi się uczyć i kompletnie straciłem ambicje. Nie mam ochoty patrzeć na mgr-a K., dr-a K., mgr S.-O. czy dr-a K.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 22.03.2015

Nikt Cię nie zmusi. Fakt, ze na moim kierunku kadra, poza paroma wyjątkami, była super, a i towarzystwo ciekawe i wszystko dla mnie takie nowe było wtedy Wink może chęć do nauki jeszcze wróci, kto wie.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - chomikos - 22.03.2015

Waves napisał(a):[

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]

Prykłem Craze


I Gieniu, czy jeżeli wolisz; Adam. Nie chcę by z pogaduch zrobiło się kółko adoracji, ale wiedz, iż jak pisali poprzednicy - nie poddawaj się. Nie ma sensu opuszczać czegoś w kierunku czego zrobiło się już tyle.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - terepeteme - 22.03.2015

Eugeniusz napisał(a):Są fajne, ale pod kilkoma warunkami. W moim przypadku te warunki nie są spełnione, gdyż czuję obrzydzenie do studiów, nie chce mi się uczyć i kompletnie straciłem ambicje. Nie mam ochoty patrzeć na mgr-a K., dr-a K., mgr S.-O. czy dr-a K.
Adamie nie bądź miękkim ch..em robiony tylko weź się chłopie do roboty ogarnij siebie jak i to co Ciebie otacza i będzie dobrze wierz mi naprawdę będzie dobrzeWink


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 22.03.2015

Ja przez pierwszy semestr magisterki również kompletnie straciłem ochotę i miałem to rzucić... ale... powiedziałem sobie, spróbuję, w razie czego odpuszczę.
No i drugi semestr jak na razie mile mnie zaskoczył. A czasu poświęcam na to tylko tyle, aby zdobyć papierek i nie będę się z tym krył. Trzeba odsiewać ziarno od plewa, uczyć się tego, co uważamy za przydatne.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 23.03.2015

Gienek...
nie decyduj zbyt pochopnie, bo w taki sposób możesz podjąć niedobrą decyzję. Nie chcę się wymądrzać, bo tylko Ty znasz rzeczywiste powody i całe tło sytuacji, ale myślę, że to raczej tylko jakieś tymczasowe emocje i chwilowy kryzys...ponad 30 lat temu, kiedy byłem na "półmetku" również się zastanawiałem, czy faktycznie dokonałem dobrego wyboru decydując się na taki kierunek studiów...również czułem się otępiały i wypalony i brakowało mi argumentów, by ciągnąc to dalej. Minęło kilka miesięcy, w tym i wakacje, praktyki studenckie...inaczej chyba spojrzałem na wszystko i...zostałem na dalsze 2 lata, by zakończyć potem wszystko w terminie.
Mój syn miał podobnie na swoich studiach i pamiętam nasze czasem nieprzyjemne rozmowy...wymiany argumentów...próby przekonania by został i skończył normalnie...to trwało niemal rok...otrząsnął się, skończył z sukcesem i teraz pracuje na normalnym etacie w sporej firmie, z czego jest bardzo zadowolony. To książkowy przykład może, ale tak wlasnie było i mam nadzieję, że u Ciebie skończy się tak samo Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 23.03.2015

Albo przejdę na urlop dziekański Sad


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Toruniak - 24.03.2015

Awaria sieci Orange. „Pod uwagę bierzemy celowe ataki”:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 24.03.2015

Tak, miałem wczoraj przed północą problem z siecią... Znowu Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 24.03.2015

A już miałem dzwonić i zgłaszać awarię Suspicious


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 24.03.2015

M''cin napisał(a):A już miałem dzwonić i zgłaszać awarię Suspicious
Nie wiem, czy byś się dodzwonił Tongue


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miquell - 24.03.2015

To już 3 lata z SG Smile
Ech..., jak to szybko zleciało...


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 24.03.2015

A ja myślałem że mam awarię ajfona Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miquell - 24.03.2015

[quote="Eugeniusz"]A ja myślałem że mam awarię ajfona Wink
Chociaż oddałem służbowy i nastawiłem się na kupno Galaxy S6 Edge to przedłużając umowę z operatorem (w wakacje) chyba właśnie wybiorę ajfona numer sześć lub sześć plusCool
Tym bardziej, że póki co, w przypadku obu słuchawek cenowe warunki zakupu mam praktycznie identyczne.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 24.03.2015

Phi, ja na Samsunga nawet nie spojrzę. Co innego moje jabłuszko Smile. Ekscytacja, egzaltacja, emancypacja.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 24.03.2015

Jaki Samsung ?? Toż to Szajsung jest. Smile.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miszel03 - 24.03.2015

Alcatel One Touch Idol Mini - przy tym urządzeniu można dostać chorby psychicznej... Craze


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Toruniak - 24.03.2015

@Miszel03
(...)
Temat wątku był jasny: Oczyszczenie komputera - usuwanie zbędnych programów
Notka moderatora zresztą, pisała jasno co i jak.
-----------------
post edytowany...darujemy sobie prywatne szczegóły korespondencji

ichito