SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miszel03 - 24.03.2015

Toruniak napisał(a):@Miszel03
(...)
Temat wątku był jasny: Oczyszczenie komputera - usuwanie zbędnych programów
Notka moderatora zresztą, pisała jasno co i jak.

Bez Komentarza.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 24.03.2015

Nazwiesz to bzdetami. A może to podryw?


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miszel03 - 24.03.2015

Daruj sobie takie teksty...


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miquell - 24.03.2015

dolar444 napisał(a):Jaki Samsung ?? Toż to Szajsung jest. .
Oj, nieprawda, nieprawda, mój Galaxy Note 4 to Samsung a nie żaden szajsung Cool
Plastik bo plastik, ale i tak lepszy niż taka szklana Xperia Tongue


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 24.03.2015

Miquell napisał(a):Oj, nieprawda, nieprawda, mój Galaxy Note 4 to Samsung a nie żaden szajsung Cool
Plastik bo plastik, ale i tak lepszy niż taka szklana Xperia Tongue

Nie mówie tu wiesz o typowym Flagowcu, albo inaczej jednymz Flagowych telefonów.

Ja to się tylko zastanawiam kiedy Samsung zacznie produkować samochody Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 24.03.2015

Phi, a ja mam jednobryłowy kawałek aluminium Wink


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 24.03.2015

Eugeniusz napisał(a):Phi, a ja mam jednobryłowy kawałek aluminium Wink

I tak trzymać,oby więcej było tego Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 24.03.2015

Nie no ale poważnie, wczoraj wieczorem myślałem że coś jest nie tak z telefonem, bo zrobiłem aktualizację do iOS 8.2 i co, nie było zasięgu. Dobrze że dzisiaj się dowiedziałem że to Orange miało awarię.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 24.03.2015

Wymień akumulator, cwaniaku Suspicious


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miquell - 24.03.2015

dolar444 napisał(a):a to się tylko zastanawiam kiedy Samsung zacznie produkować samochody
Pewnie za jakieś 2-3 lata Wink

Eugeniusz napisał(a):Phi, a ja mam jednobryłowy kawałek aluminium
Szczęściarz, ale ja też będę miał Cool, no chyba, że do czasu aneksu do umowy ulegnę S6, które już widziałem na żywo, ale niestety nie w wersji Edge, a właśnie ta mi się podoba.

Eugeniusz napisał(a):Nie no ale poważnie, wczoraj wieczorem myślałem że coś jest nie tak z telefonem, bo zrobiłem aktualizację do iOS 8.2 i co, nie było zasięgu. Dobrze że dzisiaj się dowiedziałem że to Orange miało awarię.
Dawno temu miewałem takie przygody z "pomarańczą", kiedyś nawet zresetowałem S3, co oczywiście nic nie dało, bo wina leżała po ich stronie.

Co do słuchawki to jeszcze nie wiem do końca, ale jak mój AtivBook przejdzie na emeryturę(co jeszcze zapewne potrwa, bo spisuje się świetnie), to na pewno kupię Jabłuszko Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 24.03.2015

Myślę ze @Eugeniusz nie jesteś sam.Mi jak internet wysiadł, to mówię k........co za firma, i znowu to samo, i znowu powtórka z rozrywki. Jak się do dzisiaj nie poprawi będę dzwonił.
No cóż maja szczęście, że tu tak im wyszło, wiec cóż nie byłem sam, lecz winna tak czy siak ich.
Inna sprawa, że akurat w tym okresie aż tak mocno nie był mi potrzebny.

Miquell napisał(a):Pewnie za jakieś 2-3 lata Wink

To jak tak będzie, to może jakieś rozwiązania w tych samochodach, zrobią iw sadzą tam coś z swoich telefonów, lodówek, telewizorów itp.Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miquell - 24.03.2015

dolar444 napisał(a):To jak tak będzie, to może jakieś rozwiązania w tych samochodach, zrobią iw sadzą tam coś z swoich telefonów, lodówek, telewizorów itp.
Raczej alkomaty Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 24.03.2015

Miquell napisał(a):Raczej alkomaty Grin

Czekaj czekaj, teraz tak z głowy, jakiś producent, chyba Volvo, mogę się mylić, w prototypach został zrobiony alkomat, ze jeżeli wsiadasz i wydychasz powietrze on pobiera i analizuje, jeżeli w wydychanym po analizie wyjdzie ze masz promile, nie pozwoli ci odpalić auta.
Cos było takiego, cos słyszałem.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 25.03.2015

Samsungi padają po ok. dwóch latach Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miquell - 25.03.2015

[quote="zbc"]Samsungi padają po ok. dwóch latach Cool Mimo wszystko nie zanosi się jednak na bliski koniec jego żywota.
Myślę, że moja metalowa "ósemka" wytrzyma dłużej. Fakt pozostaje faktem, że nie jest to trwały sprzęt, ale i tak bije na głowę swoja wytrzymałością i bezawaryjnością np. takie Lenovo - w szczególności to z serii Y Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - mateusxzz - 25.03.2015

A ja zakochałem się w SONY. Mogę go topić, brudzić, a potem umyć a on wciąż działa Tongue


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 25.03.2015

Od roku LG G2 i następny telefon to będzie albo Sony, o ile Z3 ma ludzkie ramki i jest choć nieco wygodna, albo znów coś od LG.
Tylko kiedy to będzie... nie wiem. Przyznam, że zakup flagowca w kilka miesięcy po premierze był strzałem w dziesiątkę. Czas leci, a nie ma się do czego przyczepić Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Ambient - 25.03.2015

mateusxzz napisał(a):A ja zakochałem się w SONY. Mogę go topić, brudzić, a potem umyć a on wciąż działa Tongue
Tylko, że ulegają samo destrukcji.
Eugeniusz napisał(a):Phi, a ja mam jednobryłowy kawałek aluminium Wink
Dzisiaj wyruszył w moją stronę, czeka mnie ciężka noc...


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Waves - 25.03.2015

dolar444 napisał(a):
Miquell napisał(a):Raczej alkomaty Grin

Czekaj czekaj, teraz tak z głowy, jakiś producent, chyba Volvo, mogę się mylić, w prototypach został zrobiony alkomat, ze jeżeli wsiadasz i wydychasz powietrze on pobiera i analizuje, jeżeli w wydychanym po analizie wyjdzie ze masz promile, nie pozwoli ci odpalić auta.
Cos było takiego, cos słyszałem.

Land Rover ma coś takiego Cool


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 25.03.2015

Mój samsung B3410 wysiadł po 4,5 roku i to tylko dlatego, że go zamoczyłem. A bateria trzymała jak złoto Suspicious