SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 09.03.2017

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Waves - 09.03.2017

Wuuujek Nikitaaa!
Gdzie czekolada dla wnuczków? Cool
Cytat:Jestem studziesięciokilowym okazem zdrowia.
Przy wzroście? XD


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 09.03.2017

(09.03.2017, 19:59)Waves napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wuuujek Nikitaaa!
Gdzie czekolada dla wnuczków? Cool
Cytat:Jestem studziesięciokilowym okazem zdrowia.
Przy wzroście? XD

Tak.

Grin


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 10.03.2017

Cześć Nikita Grin
Beer


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Waves - 11.03.2017

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nielimitowane LTE od Playa w czasach słabości swojej nielimitowalności XD


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 12.03.2017

No mi internet chodzi jak żyleta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie 20 MB wysyłanie 10 MB Ping od 2 do 7ms zależy na jaki serwer łącze sie w teście. płace 100 zł drogo ale w klasie bisness. Radiówka
Inaczej mówiąc może nawet jezus przyjść na świat mnie to pier... za przeproszeniem ale internet ma i będzie działać Grin
Ping w grze docie mam stabilne 32 ms i ani drgnie czasem spamuje -ping 20x w ciągu minuty i ani na 34ms nie wskoczy -,-


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 12.03.2017

W Red Orchestrze 2 sprawdź, tam to poniżej 50 nie widziałem, żeby ktoś zszedł ^^


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 12.03.2017

haha Grin Znajomy gra W conana od kiedy pozamykali serwery Conan tylko na zagranicznym i jak masz ping 130 ms to ci nieżle furga -,- zwykle po 200ms nie wiem jak ludzie z europy mogą dalej tam grać Craze


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 12.03.2017

Ja kiedyś ze znajomymi grałem w Q3 (do tego insta) na jakimś serwerze z Ameryki Południowej, Marcos Rail się nazywał.. mieliśmy pingi po 200-240 ms i to była kapitalna sprawa - strzelasz, ktoś chowa się za ścianą i... po chwili ginie Grin


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 12.03.2017

hahaha Grin kiedyś grałem w to na regionalnych turniejach, znam ten ból.. Q3 tylko w kafejkach sie nadawał z racji na tamte czasy i lipne łącze...


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 13.03.2017

Dawał radę na Neo 128 (kbit!) więc nie było najgorzej Wink


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 13.03.2017

Jak koledzy w szóstej klasie podstawówki dowiedzieli się, że mam stałe łącze 128kbit, to tak jakbym dzisiaj powiedział że mam prywatny odrzutowiec. Awans społeczny wyższy niż Nikodem Dyzma.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 13.03.2017

E tam ludzie jarali sie grami telewizyjnymi a ja już Comodore CD/TV
czaisz komuś kto marzy o skrzynce na kartridże, a ja mówię mu że mam komputer z grami na CD

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 13.03.2017

Musiałeś mieć bogatych rodziców.
(13.03.2017, 22:02)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kadridźe
Co co co?! xd


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 14.03.2017

No i piekło zamarzło. Lumia 735 odeszła na zasłużony odpoczynek, a teraz na moim telefonie pojawił się... Android. Przykre to, że Microsoft tak zaniedbał swój system. Z mojej krótkiej analizy rynku mobilnego wynika, że Microsoft robi lepsze aplikacje na Androida niż na Windows Mobile, a Google robi lepsze aplikacje na iOS'a niż na Androida. Widać w tym kilka prawidłowości Smile Przypomniała mi się taka wypowiedź:



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]






RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 14.03.2017

Nie mów o tym głośno tutaj, bo będą Ci kazali czekać na Surface Phone (który nigdy nie powstanie).
(14.03.2017, 08:07)nikita napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Google robi lepsze aplikacje na iOS'a niż na Androida
Serio?? Masakra, co to się dzieje z tymi firmami. To by oznaczało, że iOS jest najlepszy Grin


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 14.03.2017

(14.03.2017, 09:59)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie mów o tym głośno tutaj, bo będą Ci kazali czekać na Surface Phone (który nigdy nie powstanie).
(14.03.2017, 08:07)nikita napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Google robi lepsze aplikacje na iOS'a niż na Androida
Serio?? Masakra, co to się dzieje z tymi firmami. To by oznaczało, że iOS jest najlepszy Grin

Surface może i powstanie, trzymam kciuki. Tyle że już mi to obojętne i nie czekam na jego premierę. Nie tylko z powodów związanych z realną ceną urządzenia (ta będzie pewnie startować z pułapu 3,5 k), a samym systemem, bo od kiedy zwiększyła się liczba usług, z których muszę/chcę korzystać na prywatnym telefonie, widzę, że Windows Mobile to jedynie dzwonienie, pisanie, kalendarz i skrzynka pocztowa. Czyli bardziej jakby do korzystania z ograniczonej ilości funkcji. Mojej mamie na przykład nie brakuje niczego na Lumii 640.

A czy pisałem serio? Nie wiem Smile Nie miałem nigdy iOS-a i przy ostatniej zmianie sprzętu też go nie wybrałem, ale czyta się w Internetach.




[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]





Gdzieś też jakiś czas temu czytałem, że Microsoft wydał bardzo dobrą aplikację do robienia zdjęć. Na iOS. To by potwierdzało, że Windows Mobile w swojej prostocie jest jakiś taki... ograniczony? Jak najbardziej wystarczający i optymalny dla określonej grupy odbiorców, ale chyba niestety coraz mniejszej. Za 1300 PLN można było kilka dni temu kupić Lumię 930 XL ze stacją dokującą, czy jak to się nazywa. Telefon, który w zeszłym roku kosztował prawie 3 kilo bez stacji. Flagowce z Androidem też tak szybko tanieją? Nie spotkałem się, ale też nie analizowałem tej przypadłości Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 14.03.2017

Surface nie powstanie, nie ma już sensu. Ten telefon nawet gdyby robił kawę i antymaterię, to i tak nie przebije się. A gdyby chcieli coś takiego zrobić, to by zrobili. Czyli nie chcą, bo wiedzą że wizerunkowo przepuszczą przez sieczkarnię kolejne dolary.

Nie wiem jak z flagowcami Androida, ale w sklepie internetowym Cortlandu iPhone 5S 16 GB kosztuje 1400 zł. Cena mocno zawyżona, ja za iPhone Special Edition zapłaciłem 1800, a telefon fenomenalny i warty grosza. Generalnie sprzęt Apple trzyma cenę i to mocno. Nie jest to inwestycja kapitału, ale na pewno udany zakup w większości przypadków. Kupiłbym sobie Maka, bo tak głupio mieć Lenovo i ajfona, no ale zobaczymy.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 14.03.2017

Ja z perspektywy kilku miesięcy na iOS powiem tak:

– iOS faktycznie jest stabilny i po prostu działa.. ot, jak powinien i niczego nie utrudnia... czego nie mogłem NIGDY powiedzieć o Androidzie bo ZAWSZE coś było. Zarówno na Nexusach jak i na sprzętach z nakładkami, nie wspominając o babranie się custom ROMami itp.
– początkowo pewne rzeczy wydają się nadmiernie uproszczone, później docenia się to, że jest szybko i intuicyjnie
– sparowanie wszystkiego z OSX.. bajka.. nagle przestałem korzystać z np. Google Keep na rzecz wbudowanych notatek, bo są, bo działa, bo ma wszystko co mi potrzebne i nie jest kolejną dziwną webaplikacją
– niestety ubolewam nad niektórymi brakami w aplikacjach (serio!) – takimi nieco egzotycznymi jak ipbike czy smart audiobook reader… ale jednak, brakuje mi pewnych, są też przykłady takich aplikacji których funkcjonalność na iOS jest mniejsza (np. Memrise z którego korzystam codziennie)
– marudziłem, marudzę i będę marudził na klawiaturę, podpowiedzi i słownik – wbudowana w iOS w kwestii języka polskiego to dramat, SwiftKey owszem, jest, ale do wersji z androida to się nie umywa

Ogólnie jest dobrze, ale widać, że teraz to Android i jego system aplikacji rozwija się szybciej... a przynajmniej ja mam takie odczucia.
Czy to dobrze czy źle... szybciej nie zawsze znaczy lepiej. Tutaj przynajmniej nie mam wrażenia że jestem beta-testerem. A przynajmniej nie takim jak na Androidzie


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Quassar - 14.03.2017

@lukasamd

Na androidzie to chyba raczej alpha 1 myśl 1 kod i już sprawdzamy tzn sie użytkownicy jak to działa.