SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 30.04.2017

Idziecie na pochód? Mam flagi Grin


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 01.05.2017

Właśnie wróciłem ze Świeradowa Zdroju.
Będzie pogoda to załatwiam bagażnik dachowy, wrzucam nań oba rowery i jadę znów, bo miejsce do tego naprawdę epickie Craze


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 08.05.2017

Zadziwia mnie, że jeszcze nikt nie ochrzanił mnie za nick i awatar. Forum jest naprawdę wolnościowe Grin

(01.05.2017, 20:51)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Właśnie wróciłem ze Świeradowa Zdroju.
Każde miasto z członem "Zdrój" jest fantastyczne Grin, ja byłem w Szczawnie-Zdroju. Rany, jakby inny kraj. Cisza, spokój, ludzie spokojni, nikt nie goni, nie śmieci, nie pluje.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 08.05.2017

@ TW...a nie wierzyłem że tu mamy wolność? Smile
"Zdroje" są w większości fajne...te małe i te duże mają przeważnie pewien specyficzny dla kurortów klimat. Nie chodzi o klimat jako taki, ale o wyczuwalną atmosferę "zwolnionych obrotów". W Swieradowie byłem przez w sumie kilka dni jakieś 20 lat temu i pewnie wiele się zmieniło, ale najbardziej chyba urzekly mnie pijalnia jeszcze poniemiecka i otoczenie Gór Izerskich. A Szczawno Zdr. to koło Wałbrzycha chyba? Też byłem na krótko...wtedy była zimą i bardzo podobał mi się stary hotel zdrojowy...też po niemiecki Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 08.05.2017

@TW:
Szawno-Zdrój jest bardzo ładne, w szczególności bardzo duży park i powiedzmy "promenada" jaka jest po drugiej stronie głównej drogi.
Kawałeczek dalej jest Wałbrzych (w sumie Szczawno to jego część) i też jest tam wiele ładnych miejsc do zobaczenia.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 08.05.2017

(08.05.2017, 10:49)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kawałeczek dalej jest Wałbrzych (w sumie Szczawno to jego część) i też jest tam wiele ładnych miejsc do zobaczenia.
A niedaleko jeszcze zamek Książ! Grin
W Szczawnie (przez park, pijalnię wód i największy hotel) człowiek czuje się jakby czas się zatrzymał na koniec XIX, początek XX wieku, wypada wyjść na spacer w meloniku i monoklu.

Byłem jeszcze w Ciechocinku, fenomenalne miejsce.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - rogacz - 08.05.2017

Przy Wałbrzychu najlepszy to stary Książ, a nie ten hitlerowy Wink


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 08.05.2017

Ja za to Krynicy-zdrój nie polecam. Wieje tam góralską komerchą.

W sumie za dzieciaka to tylko zjeżdżalnie na górze parkowej mi się podobały. Ciekawe, czy jeszcze istnieją ^^


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 10.05.2017

Nie wiem, czy istnieją ale Krynica Zdr. wydaje mi sie, że nie jest wcale przeżarta "komerchą"...przynajmniej nie na głównym deptaku, gdzie nie spotkamy raczej "góralszczyzny" rodem z Chin. Takie kramy są teraz na uboczu i wszystko wygląda dużo schludniej, niż kiedyś. Pewnie, że znajdziemy takie badziewie, ale nie rzuca się ono już na oczy tak nachalnie.
Znacznie gorzej to wypada np. w Zakopanem, które wg mnie jest w tym względzie "królem obciachu"...Krupówki i bliskie okolice to jakiś koszmar.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 10.05.2017

Zróbmy zlot.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 10.05.2017

W Maku w Radomiu ^^


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 10.05.2017

Kiedyś była propozycja poważna, ale coś się popsuło. Można spróbować, ale ja jestem bezalkoholowy.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 11.05.2017

U mnie chłodno, ale dużo ładniej niż wczoraj...wreszcie słońce i mało chmur...może w końcu wiosna? Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 11.05.2017

Podobno na czereśnie nie ma już co liczyć, przymrozki zrobiły swoje.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - zord - 11.05.2017

I następny spamer do kosza.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Blade - 11.05.2017

W najnowszej wersji CDBurnerXP znajduję się

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Nie aktualizujcie.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - buri - 12.05.2017

CDBurnerXP chodzi o wersję 4.5.7.x?


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 12.05.2017

Ale z tym programem od lat są jakieś kłopoty, co wynikać może z tego, że zawiera OpenCandy - dodatek klasyfikowany jako adware. Może to wynikać również i z innych przyczyn, choć niekoniecznie...na pewno oznaczały go jako szkodnika MSE, Sophos, Comodo.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Blade - 12.05.2017

(12.05.2017, 04:43)buri napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

CDBurnerXP chodzi o wersję 4.5.7.x?

Tak
Będę musiał zostać przy starszej wersji
(12.05.2017, 07:57)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale z tym programem od lat są jakieś kłopoty, co wynikać może z tego, że zawiera OpenCandy - dodatek klasyfikowany jako adware. Może to wynikać również i z innych przyczyn, choć niekoniecznie...na pewno oznaczały go jako szkodnika MSE, Sophos, Comodo.

Szkoda bo to był fajny program


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Tajny Współpracownik - 12.05.2017

Czy ktoś zna sposób na ochronę przezroczystego case'a przed zżółknięciem? Telefon wygląda jakby był pokryty szlachetnym złotem, choć to aluminium. Można jakoś go oczyścić? Bo jak na razie... wymieniam je co 3 miesiące, a każdy to koszt 30 zł. Dopiero teraz kupiłem sobie dwa kejsy z AliExpress Grin i zapłaciłem jednego dolara czyli cztery cebuliony. Jaką siłę nabywczą musi mieć dolar za Wielkim Murem Grin?

PS nie palę Grin