SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 13.02.2015

Hm.. 7.
Ale to mniejsze wersje, domowe. Znacznie lepsze niż kupne Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Snajpiq - 14.02.2015

W sumie to chyba 9, ale zacząłem wieczór wcześniej jak odebrałem prosto z piekarni.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 14.02.2015

Ja tylko 7 zjadłem Smile
Ale za to tego samego dnia spaliłem na treningu Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miszel03 - 14.02.2015

Geniusz zmieniłeś nick na Tibu 11 ?


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 15.02.2015

Tibu?? Z tym człowiekiem były problemy, nie wiem czy nie miał bana za coś. Chyba za wyzwiska.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 15.02.2015

Eugeniusz napisał(a):Tibu?? Z tym człowiekiem były problemy, nie wiem czy nie miał bana za coś. Chyba za wyzwiska.
Też takie coś sobie przypominam. Jeszcze przed moją rejestracją.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - Miszel03 - 15.02.2015

Faktycznie...coś z tym było...:/


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 15.02.2015

Miszel03 napisał(a):Geniusz zmieniłeś nick na Tibu 11 ?
Eugeniusz napisał(a):Tibu?? Z tym człowiekiem były problemy, nie wiem czy nie miał bana za coś. Chyba za wyzwiska.
Podejrzane to wszystko Wink


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 15.02.2015

No nic, trzeba zobaczyć, może się zmienił Wink


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 15.02.2015

Przecież to i tak jedenasta woda po kisielu Suspicious


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - tommyklab - 16.02.2015

Dostałem linka do rejestracji na protonmail.

Co do pączków to symbolicznie jako, że nie jadam słodkich rzeczy - 3 sztuki wtryniłem w krótkich odstępach czasowych. I jeszcze miejsce było Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 17.02.2015

Wszystkim kotom...kotkom...kociętom...i kociakom wszystkiego najlepszego w dniu ich święta...dziś Światowy Dzień Kota Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 17.02.2015

ichito napisał(a):Wszystkim kotom...kotkom...kociętom...i kociakom wszystkiego najlepszego w dniu ich święta...dziś Światowy Dzień Kota Grin

[

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Niektórzy mają nazwiska związane z kotami. Grin


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 17.02.2015

Który z Panów interesuje się militariami?

Muszę kupić wiatrówkę - karabin bo zaczynają mnie wróble denerwować a za niedługi czas szpaki pojawią się.

Ktoś byłby uprzejmy i doradziłby jakiś dobry, sprawny sprzęt - tak do 200 zł?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie Smile

_______________________

PS. Sprawa już nieaktualna!


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 17.02.2015

LowcyGier napisał(a):Muszę kupić wiatrówkę - karabin bo zaczynają mnie wróble denerwować a za niedługi czas szpaki pojawią się.
Kara - do roku pozbawienia wolności, ograniczenia wolności albo grzywny. Nom, nom... Ogólnie nie polecam.

Cytat:Zwierzę można uśmiercić tylko i wyłącznie jeśli jest chore lub jeśli stwarza zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne i nie mogą tego robić osoby prywatne, ale odpowiednie służby.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 17.02.2015

nikita napisał(a):
LowcyGier napisał(a):Muszę kupić wiatrówkę - karabin bo zaczynają mnie wróble denerwować a za niedługi czas szpaki pojawią się.
Kara - do roku pozbawienia wolności, ograniczenia wolności albo grzywny. Nom, nom... Ogólnie nie polecam.

Cytat:Zwierzę można uśmiercić tylko i wyłącznie jeśli jest chore lub jeśli stwarza zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne i nie mogą tego robić osoby prywatne, ale odpowiednie służby.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


No to Panie Mateuszu - specjalisto od prawa - jeżeli nie wiatrówka to co? Jaki sposób na zredukowanie ilości wróbli na wsi?

_______________________

PS. Sprawa już nieaktualna!


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 17.02.2015

LowcyGier napisał(a):No to Panie Mateuszu - specjalisto od prawa - jeżeli nie wiatrówka to co? Jaki sposób na zredukowanie ilości wróbli na wsi?
A ja wcale nie uważam się za specjalistę od prawa, wręcz przeciwnie. Jedyne jak przyczyniłem się do tematu, to wpisanie w wyszukiwarkę kilku słów kluczowych do tematu i nie podparłem się żadnym z artykułów dotyczących prawa w tym zakresie. Tak na chłopski rozum i z tego co przeczytałem "rzutem na taśmę" wynika, że nie ma czegoś takiego jak "redukcja ilości wróbli", która jest zarządzona przez właśnie (jak przytoczyłem wyżej) osobę prywatną. W żadnym wypadku nie chcę stawać między Twoim nowym nabytkiem a ptactwem, do którego zamierzałeś celować - jedynie ostrzegam o konsekwencjach, bo piszesz o całej sprawie publicznie Smile


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - LowcyGier - 17.02.2015

nikita napisał(a):
LowcyGier napisał(a):No to Panie Mateuszu - specjalisto od prawa - jeżeli nie wiatrówka to co? Jaki sposób na zredukowanie ilości wróbli na wsi?
A ja wcale nie uważam się za specjalistę od prawa, wręcz przeciwnie. Jedyne jak przyczyniłem się do tematu, to wpisanie w wyszukiwarkę kilku słów kluczowych do tematu i nie podparłem się żadnym z artykułów dotyczących prawa w tym zakresie. Tak na chłopski rozum i z tego co przeczytałem "rzutem na taśmę" wynika, że nie ma czegoś takiego jak "redukcja ilości wróbli", która jest zarządzona przez właśnie (jak przytoczyłem wyżej) osobę prywatną. W żadnym wypadku nie chcę stawać między Twoim nowym nabytkiem a ptactwem, do którego zamierzałeś celować - jedynie ostrzegam o konsekwencjach, bo piszesz o całej sprawie publicznie Smile

W takim razie sprawy nie ma - nie kupuję wiatrówki. Kupię za to więcej kotów Grin Dziękuję za porady.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - zbc - 17.02.2015

U mnie co roku w lecie są szpaki. Nie wiem, może próbuj z petardami? Grin
nikita napisał(a):Kara - do roku pozbawienia wolności, ograniczenia wolności albo grzywny. Nom, nom... Ogólnie nie polecam.

Cytat:Zwierzę można uśmiercić tylko i wyłącznie jeśli jest chore lub jeśli stwarza zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne i nie mogą tego robić osoby prywatne, ale odpowiednie służby.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

O jej, nie wiedziałem. A ciekawe co, jeżeli agresywny pies stawia zagrożenie dla życia i włazi na podwórko, co nie jednego pogryzł.


Re: Pogaduchy...już otwarte :) - wojek - 17.02.2015

Można spróbować jakieś ultradźwiękowe odstraszacze ptaków.

Notabene na psy też są takie odstraszacze, np. amerykański o nazwie Dazer,
dość skuteczny; niezawodny jest natomiast gaz pieprzowy (na psy są chyba specjalne).