SafeGroup
Promocja SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Promocja SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup (/thread-9284.html)

Strony: 1 2 3


SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Konto usunięte - 09.04.2015

Hej,
mam przyjemność zaprosić do skorzystania ze specjalnej promocji na oprogramowanie SpyShelter przygotowane przez producenta i forum SafeGroup Wink
Tym razem coś nietypowego, bo to wersja BOX - tak, kupując ją otrzymacie pudełko, płytę, naklejkę z kluczem i instrukcję w języku angielskim.
Promocja dotyczy wersji dożywotnich.
Kupicie je w promocyjnej cenie:

Promocja została zakończona

Podane ceny są cenami brutto - podatek i przesyłka są już w nie wliczone.
Aby skorzystać z promocji należy przejść na specjalną stronę, wypełnić formularz i wykonać płatność.
Potem pozostaje oczekiwać przesyłki priorytetowej z Poczty Polskiej Wink
Cóż, pozostaje zaprosić do zakupu.
Warto!


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Quassar - 09.04.2015

O japier...... !!


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - M'cin - 09.04.2015

Pudełko <3


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Quonirath - 09.04.2015

a do kiedy promo bo jutro dopiero kaska na koncie a właśnie chciałem zakupić na dwa stanowiska dożywotnią licke ale trochę drogo wychodziło a tu takie promo a oprogramowanie w języku pl ?


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Konto usunięte - 09.04.2015

@Quonirath:
Spokojnie zdążysz, przynajmniej kilkanaście dni będzie dostępne Wink


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Quonirath - 09.04.2015

uffff.. a jak z tą wersją programu bo instrukcja en a programik też czy może pl? Smile


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Konto usunięte - 09.04.2015

W programie masz wybór języku, więc wybierzesz taki, jaki Ci odpowiada Smile


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Quonirath - 09.04.2015

dzięki... a biłem się ostatnio z myślami jaki pakiet zabezpieczeń sobie zafundować za kis, polecano mi właśnie ssfw ale cena na dwa stanowiska była zaporowa za licencję dożywotnią a tu teraz takie promoSmile dziękiwszystkim którzy się do tego przyczynili Smile


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Krixos - 10.04.2015

Świetna promocja. Szkoda że nie ma na 1 komputer Sad Kupiłbym jakby oferowali dla jednego stanowiska, bo więcej mi nie trzeba.
I to jest 1 klucz dla 5stanowisk?


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Konto usunięte - 10.04.2015

@Krixos:
Tak.


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - wacek_1984 - 10.04.2015

Ale genialna promocja, prawie mi szkoda że kupiłem 1 licke. Będzie trzeba kupić Family Pack a tą zdobyczną może komuś oddać Grin


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Konto usunięte - 10.04.2015

Promocja została rozszerzona!

Teraz można kupić także wersję dla 1 PC.
Premium: tylko 99 zł
Firewall: tylko 119 zł

Szczegóły i linki w pierwszym poście Wink


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - wacek_1984 - 10.04.2015

Nie no, miazga. Dobre że jeszcze kasa jest Grin


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - juh - 10.04.2015

Kurcze zastanawiam się czy kupić. Posiadam trzyletnią licencję na Emsisoft Internet Security i czy dodatkowy Firewall będzie mi potrzebny jeśli korzystam z tego wbudowanego w pakiet? Myślę że w przeciągu trzech lat będzie podobna promocja na SpyShelter.


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Eugeniusz - 10.04.2015

"A ósmego dnia Datpol stworzył Spysheltera. I wiedział że był dobry"...


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Krixos - 10.04.2015

lukasamd napisał(a):Promocja została rozszerzona!

Teraz można kupić także wersję dla 1 PC.
Premium: tylko 99 zł
Firewall: tylko 119 zł

Szczegóły i linki w pierwszym poście Wink

Thx man Smile To chyba na życzenie poszło hehe.
Wreszcie będę miał SSFW! Grin


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - Miszel03 - 10.04.2015

Miazga. Świetna Promocja!


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - terepeteme - 12.04.2015

A jakieś inne formy płatność oprócz przelewy24.pl ?


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - LowcyGier - 13.04.2015

Może innym razem skorzystam... obecnie nie starczyło funduszy, a w planach był zakup licencji dożywotniej na 5 stanowisk: SpyShelter Firewall.

Niemniej jednak: ZACNA PROMOCJA MILORDZIE! Grin


Re: SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC - specjalna promocja SafeGroup - konrad11901 - 13.04.2015

Cytat:SpyShelter Firewall: jedyne 119 zł dla 1 PC -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Po wejściu na tą stronę pokazuje mi tytuł płatności "SpyShelter Premium CD BOX - Licencja Dozywotnia 5 PC", a cenę 199.00 PLN.
Nie chcę kupić SpySheltera, ale z nudów klikałem sobie na linki i odkryłem błąd Smile