Panda Internet Security / Global Protection
haha Craze
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Ciekawe jak to zrobił - jadę na tym systemie już prawie dwa lata, bitka miałem chwilę na samym początku i co?
I czysto Wink

Może ten bitek mu wykrywa szkodniki pod windowsa?
Odpowiedz
Ja też powinienem mieć czysto, nie instaluję żadnego softu spoza sklepu, Windowsa mam na wirtualce.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(05.12.2017, 13:53)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Może ten bitek mu wykrywa szkodniki pod windowsa?

Chyba do mojego psota się odniosłeś.

Szkodniki na windowsa to było raptem 20% z wykryć - reszta na m.in japko.
Może powodem jest to że akurat ma tam maila z klientami z zachodniej granicy.
Odpowiedz
Makra i tak nie działają w Office for Mac, szczególnie te uber skomplikowane, więc ciekawe ile tam rzeczywiście jest natywnych wirów. Mniej niż 10?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(05.12.2017, 22:07)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

... Mniej niż 10?

Hłe, hłe, phopaganda? Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Jeśli BitDefender znalazł 5000 zagrożeń spośród 48 milionów, to znaczy że malware na macOS to 0.00010416666% nowych zagrożeń. Dlatego nie napisałem, że znajomy jest w stu procentach bezpieczny, zapytałem tylko ile rzeczywistych, natywnych zagrożeń mógł mieć, skoro BitDefender znalazł ich 0.00010416666% w ogólnej liczbie nowych zagrożeń. Już jedno rzeczywiste zagrożenie u znajomego, to aż 1%. Skonfrontuj to z tym malutkim ułamkiem i zobacz jakie jest koszmarne przebicie.

Innymi słowy, jakie jest prawdopodobieństwo, że spośród 100 wirusów wszystkie lub prawie wszystkie są właśnie z tej listy BitDefendera lub innego producenta? Jeśli wszystkie, to znajomy jest niesamowitym pechowcem i radziłbym zgłosić to do Niebezpiecznika, Apple i innych serwisów traktujących o technologiach, bo na pewno wspomniane dwa podmioty podejmą pracę badawczą nad tym przypadkiem.

Nie neguję że Maki są najbezpieczniejsze. Są zdecydowanie bezpieczniejsze.

Chcę zobaczyć raport z BitDefendera z nazwami i typami znalezionych obiektów. Bez tego to tylko mrzonki i fantastyka na zasadzie "patrzcie, a ja wyciągam królika z kapelusza i co wy na to".
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(05.12.2017, 22:28)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chcę zobaczyć raport z BitDefendera z nazwami i typami znalezionych obiektów. Bez tego to tylko mrzonki i fantastyka na zasadzie "patrzcie, a ja wyciągam królika z kapelusza i co wy na to".

Wiesz co ja chcę? Smile No własnie Smile
Masz google, ponoć nie boli szukaj.
Mi szkoda na to czasu.

Dla mnie faktem jest jedno - Mac nie jest jakoś bezpieczniejszy, jest po prostu mniej popularny.
Odpowiedz
Nie pytałem o medialny raport BitDefendera, ja odniosłem się do raportu skanowania Twojego znajomego, bo od niego wszystko się zaczęło. Dopiero potem narzuciłeś mi raport Bitdefendera ze słynnymi czterdziestoma milionami zagrożeń jakoby miał swoje odwzorowanie względem realnych wyników skanowania i raportu którego czytałeś, a ponieważ ja nie pozwolę sobie na odwracanie kota ogonem, to chętnie porównałem obie wartości i skorzystałem z Twojej własnej broni.

I szczerze, nie chce mi się wierzyć, że Bitdefender wskazuje w swoim raporcie ogólny odsetek nowych zagrożeń działających natywnie w macOS na 0.00010416666% z pośród ogólnej liczby zagrożeń na komputery, a Twój znajomy lekką ręką wyłapuje na swoim komputerze 80% wirusów na Maka czy wszystkie inne egzotyki. A na Windowsa zaledwie 20%. Poruszamy się w iście barejowskim* absurdzie.

Nawet 1% jest ciężko zaakceptować, a co dopiero mniej niż 1 promil.

Po prostu niesamowite czego jesteśmy świadkami. No ale nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi*?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(06.12.2017, 00:01)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie pytałem o medialny raport BitDefendera, ja odniosłem się do raportu skanowania Twojego znajomego, bo od niego wszystko się zaczęło. ...

Szefa, nie znajomego. Gdyby to było znajomego - wrzuciłbym go, ale że to szefa - nie mogę bo mnie blokuje: art. 11 ust. 4 Smile
Odpowiedz
Witam czy pojawi się taka wersja jak Panda AV/IS/GP/GL 2019 ? czy firma panda już zrezygnowała z tych wersji ? i dlaczego mają jeszcze panda Protection for mac beta od 2017 roku ?
Odpowiedz
Witam, IS na pewno pojawi się ... - zawsze firma odciąga się z nowszymi wersjami.
Odpowiedz
Witam mam pytanie czy w tym roku pojawią sie jeszcze wersje Panda Security 2020 na tej stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

? ma ktoś info co dalej z nowszymi wersjami na kolejny rok obecnie na 2020 rok ?
Odpowiedz
Panda Internet Security ( PIS Grin) to teraz Panda Done
Odpowiedz
Hej co z Pandą na rok 2020 ? czy oni w ogóle planują jakieś zmiany jeszcze tak jak było to w latach poprzednich. Ma ktoś jakieś info
Odpowiedz
Witam mam pytanie do was co dalej z pakietami zabezpieczeń a konkretnie z programami z rodziny Panda Dome ? czy ten program będzie jeszcze jakoś rozwijany ? a co starymi wersjami Panda Internet Security 2018 ? który wg mnie był lepszy pod każdym względem. Moim zdaniem ta wersja skończyła się na wersji Internet Security 2018. te nowsze wersje Dome które teraz mają to nie ma nic wspólnego pakietem antywirusowym. Pisali mi nawet że nie mają pomysłu i dlatego taki zwykły programik teraz zastąpił wersję która miała to coś.
Odpowiedz
Hej mam pytanie co obecnie dzieje z firmą Panda Security ? czy ta firma istnieje w ogóle ? od 2018 roku bo ot tamtego czasu porzucili wersje AV/IS/GP jest mzliwoc zeby kiedys wznowili te wersje ? nawet interfejsy te same nic nowego nie ma od 2017 roku ?
Odpowiedz
Firma została przejęta przez WatchGuard
Produkty dla użytkowników domowych są wygaszane wiec raczej nie ma co oczekiwać jakiś większych aktualizacji.

Jedyna rozwijana wersja to ta dla firm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
szkoda że już nie ma programów AV/IS/PGP bo to były jedyne dobre antywirusy od Pandy przynajmniej miały 100% skuteczności w wykrywaniu i usuwaniu wirusów
może kiedyś wrócą do Pandy Internet Security, Panda Antywirus Pro , Panda Global Protection.
Odpowiedz
Dobre? Ślepe i to mega Smile Instalowałem je znajomym w ramach trollingu Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości