SpyShelter Free 10.9.7 - reaktywacja?
#1
Jak pewnie część forumowiczów wie...a zwłaszcza stałych użytkowników SS...rozwój darmowej wersji został zakończony w 2016 roku na wersji 10.8.6, o czym świadczy ta informacja producenta

Cytat:As for now SpyShelter Free Anti-Keylogger 10.8.6 is the last officially released version of the free SpyShelter edition. Maintaining free version required too much of our resources.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziś jednak pobierając nową wersję 10.9.7 zostałem zaskoczony informacją na stronie producenta, że jest kolejne wydanie oznaczone 10.9.7...taki sam numer widać we właściwościach instalatora również. To bardzo zaskakujące...nie miałem o tym żadnych informacji, a na stronie Datpolu również brak wpisu na blogu odnośnie wznowienia rozwoju Question

       


Zastanawiająca dla mnie jest również rozbieżność w opisach - chodzi o daty wydania - która ujawnia się przy porównaniu informacji o wydaniach:
na stronie angielskojęzycznej mamy datę 9 styczeń 2017
    https://www.spyshelter.com/download-spyshelter/

a na stronie polskojęzycznej datę 9 styczeń 2018
   

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ma ktoś informacje jakieś w temacie? Na forach zagranicznych już też pytają...nikt nic nie wie...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Poprawka poszła, ale zanim rzeczywiście się wszystko odświeżyło to info było ze złą datą przez jakiś czas.
Jeśli na blogu, w changelogu w samym programie oraz zgodnie z kalendarzem data w jednym miejscu się nie zgadza to nietrudno raczej się domyślić że literówka.
Odśwież stronę powinno być dobrze wszystko.

Nie było jeszcze oficjalnego komunikatu, ale tak jest reaktywacja wersji freeSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Świetnie...to bardzo dobra wiadomość i wypada tylko podziękować...tak awansem i z nadzieją, że to dłuższy projekt Smile
@Kot_Pocztowy
czytałeś PW?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Tak, odpowiedziałem.
Czy dłuższy projekt? Raczej nie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
To znaczy, że to raczej jednorazowa aktualizacja, a nie włączenie do cyklu wydań wersji płatnych?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
@ichito PW

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości