Avast anti-theft tryb tajny/ukryty
#1
Witam na telefonie córki mam zainstalowany wyżej wymieniony anti-theft i przez przypadek włączyłam opcje tryb tajny ikonka została ukryta i za żadne skarby świata nie mogę wejść w tą apke spowrotem a nie została do końca skonfigurowana. Po instalacji zwykłego antywirusa avast też nie jestem w stanie wejść w ten program bo system krzyczy że mam odinstalować poprzedni anti ale jak ja nie mogę. Sprawa pilna.


P. S przepraszam jeśli nie tu napisałam gdzie trzeba ale sprawa jak pisze pilna nawet bardzo.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#2
Czemu nie napiszesz do suport od avasta po prostu
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#3
(07.06.2018, 09:08)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czemu nie napiszesz do suport od avasta po prostu
Szczerze pomyslalm że tu szybciej uzyskam pomoc.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Po za tym na stronie pomocy technicznej nie ma nic o tym programie tylko już o tym razem z antywirusem a forum jest w języku angielskim niestety nie za bardzo umiem... [emoji17]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
YYY proponowałbym napisać do producenta , do pomocy technicznej (@@@) ,chyba że ktoś od nas odpisze. Ja osobiście nie wiem.
Zawsze możesz zrobić twardy reset smartfona
Odpowiedz
#5

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

-- nie wiecz czy bedzie o Twoim problemie ...
Odpowiedz
#6
(07.06.2018, 09:03)EnOka napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam na telefonie córki mam zainstalowany wyżej wymieniony anti-theft i przez przypadek włączyłam opcje tryb tajny ikonka została ukryta i za żadne skarby świata nie mogę wejść w tą apke spowrotem a nie została do końca skonfigurowana. Po instalacji zwykłego antywirusa avast też nie jestem w stanie wejść w ten program bo system krzyczy że mam odinstalować poprzedni anti ale jak ja nie mogę. Sprawa pilna.


P. S przepraszam jeśli nie tu napisałam gdzie trzeba ale sprawa jak pisze pilna nawet bardzo.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Dawno nie korzystałem z Avasta na androidzie, ale z tego co pamiętam to jednym z zabezpieczeń przed usunięciem jest "myk" z ukryciem ikonki, a właściwie podszywaniem jej pod inny program, który się samemu wybiera. Także obstawiam, że ikonka jest tyle, że pokazuje zupełnie inną apkę, do której wejście zabezpieczone jest pinem. Niemniej jednak wujek Google nie daje się nabrać na takie numery i kiedy wejdziesz do sklepu GooglePlay i wyszukasz Avast Mobile Security to wujek Google podpowie Ci, że masz go zainstalowanego i z poziomu sklepu odinstalowujesz cały Avast Mobile Security (być może potrzebne będzie wklepanie ustanowionego pinu w Avaście. Sam anti-theft jest modułem Avast Mobile Security więc można go tylko wyłączyć w apce, ale odinstalować lub zainstalować go samodzielnie bez całego Mobile Security, to przyznam się - nie słyszałem.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#7
(07.06.2018, 14:44)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(07.06.2018, 09:03)EnOka napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam na telefonie córki mam zainstalowany wyżej wymieniony anti-theft i przez przypadek włączyłam opcje tryb tajny ikonka została ukryta i za żadne skarby świata nie mogę wejść w tą apke spowrotem a nie została do końca skonfigurowana. Po instalacji zwykłego antywirusa avast też nie jestem w stanie wejść w ten program bo system krzyczy że mam odinstalować poprzedni anti ale jak ja nie mogę. Sprawa pilna.


P. S przepraszam jeśli nie tu napisałam gdzie trzeba ale sprawa jak pisze pilna nawet bardzo.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Dawno nie korzystałem z Avasta na androidzie, ale z tego co pamiętam to jednym z zabezpieczeń przed usunięciem jest "myk" z ukryciem ikonki, a właściwie podszywaniem jej pod inny program, który się samemu wybiera. Także obstawiam, że ikonka jest tyle, że pokazuje zupełnie inną apkę, do której wejście zabezpieczone jest pinem. Niemniej jednak wujek Google nie daje się nabrać na takie numery i kiedy wejdziesz do sklepu GooglePlay i wyszukasz Avast Mobile Security to wujek Google podpowie Ci, że masz go zainstalowanego i z poziomu sklepu odinstalowujesz cały Avast Mobile Security (być może potrzebne będzie wklepanie ustanowionego pinu w Avaście. Sam anti-theft jest modułem Avast Mobile Security więc można go tylko wyłączyć w apce, ale odinstalować lub zainstalować go samodzielnie bez całego Mobile Security, to przyznam się - nie słyszałem.
Tak zanim weszła nowa wersja avast były to dwie odzielne apki. A z poziomu Google Play też nie wyszukuje bo już nie ma tej apki ale już zrobiłam twardy reset

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości