AVG Internet Security
No właśnie, bo jak dobrze pamiętam używasz AVG dość długo i niezmiennie, jako jeden z niewielu na forum.
Szkoda tylko,że wersja free aktualizuje się tylko raz na dobę w automacie.No i ta reklama dość denerwująca jest. No ale ja i tak nie zaglądam do programu, więc mi to lotto.
Odpowiedz
Korzystałem od 8.5 aż do dzisiejszej (z krótką przerwą przez wydanie mułowatej 2011). Taka reklama jest mniej inwazyjna niż w Avirze i avaście - w pierwszym wyskakuje na cały ekran, w drugim w prawym dolnym rogu i w programie. Jak ktoś nie zagląda do menu to nie zauważy, że są w nim reklamy. Zaufałem AVG i warto było - chroni mój komputer od dawna.

Dzisiaj została wydana nowa wersja:
2012 12.0 Build 2180a5034

Na razie changelogu brak.
Odpowiedz
facecik pamiętaj też, że avg Ogólnie aktualizuje się raz dziennie jeśli chodzi o bazę definicji. Tak to heurystyka działa zarówno na komputerze jak i w chmurze więc luuz. Według avtestu nie ma różnicy między skutecznością wersji darmowej i płatnej. Różne są dodatkowe funkcję. Oba wydania dostały najwyższa notęSmile
Odpowiedz
AVG wydaje tylko jedną aktualizację baz na dzień ?
Odpowiedz
Jak sam aktualizuję to nowe definicje są dostępne około 1-3 razy dziennie.
Odpowiedz
No właśnie ,nie sądzę żeby AVG raz na dobę wydawało aktualizację definicji.
Odpowiedz
Flash999 napisał(a):Jak sam aktualizuję to nowe definicje są dostępne około 1-3 razy dziennie.

ale definicje baz wirusów czy LinkSkanera?
Testowałem tę dwunastkę i wysyłałem im pliki do Labu. Zawsze musiałem czekać do następnego dnia. Były pojedyncze przypadki kiedy częściej wydawali. Natomiast IP szybko reagowała.
Odpowiedz
Definicje wirusów,
pewnie mają dużo plików do analizy, nie od jednej osoby je dostają, trochę to trwa.
Odpowiedz
Bazę definicji mam z godziny 08:43, czyli tak jak zawsze Craze
Odpowiedz
Ja tak samo, może w poniedziałek jeszcze śpią? Grin
Odpowiedz
Flash poważnie baza jest raz dziennie, w porywach dwa razy. I zawsze przed 9 ranoGrin
Tak to pracuje chmurka 24/doba.
Z pewnością tak jest ponieważ zawsze porównywałem specyfikę działania Avg do McAfee, czyli jedna baza wirusów + chmura.
Odpowiedz
Faktycznie, już prawie 20.00 i definicji nie ma. Pewnie masz rację, ja wtopę zaliczyłem. Korzystam a nie wiem :crazy:.
Odpowiedz
Flash999 napisał(a):Faktycznie, już prawie 20.00 i definicji nie ma. Pewnie masz rację, ja wtopę zaliczyłem. Korzystam a nie wiem :crazy:.

Bo sztywnej reguły nie maGrin
Ale może ze 2 razy widziałem dwie aktualizacje na dzień.
Odpowiedz
Czasem nie jest tak iz oni aktualizacje wypuszczaja o 8:34 oraz 20:34?? Czyli dwa razy na dobe?
TrustPort Total Protection 2013
Odpowiedz
fabi napisał(a):Czasem nie jest tak iz oni aktualizacje wypuszczaja o 8:34 oraz 20:34?? Czyli dwa razy na dobe?

Lol Nie mam nowej wersji baz.
Odpowiedz
Chyba o 23-24:00 wypuszczają kolejną aktualizację.
Odpowiedz
To że tak zapytam to dobrze czy raczej kicha bo fakt że przeglądanie internetu to to przy AVG to tak jak by go nie było.
Odpowiedz
Dobrze, program ma heurystykę i chmurę .
Typowe definicje juz dawno nie są number 1 w walce z zagrozeniami.
Taka Avira np. potrafi się w weekend (48 godzin) nawet tylko raz zaktualizować i tragedii nie ma.
A heurystyki parasolki z heurystyką Avg nie można nawet porownać.
Odpowiedz
Hmmmm.. pierwsze słyszę o heurystyce AVG..? możesz podac jak wygląda przykładowa datekcja heurystyką w AVG?
Zawsze wydawało mi się że podobnie jak avast avg heurystki praktycznie nie ma, a bazuje na generycznych sygnaturach...
Odpowiedz
"unknown virus"- tak jak u mnie na pendrivie wykrył swieze zagrozenie. Przy wyłączeniu opcji "użyj heurystyki" w ustawieniach skanera wirus nie był wykryty ( to za czasów jak testowałem ten pakiet tak z miesiac temu).
Pozniej jak się wysyła zagrożenie do labu to nazwa się zmienia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości