AVG Internet Security
artemis :-) jak z mcafee.
Nie można łączyć licencji. Przypominam, że pomoc techniczna działa przez Gg , odpowiedzi na pytania są natychmiastowe. Bardzo dobra organizacja Smile
Odpowiedz
Szkoda tylko że aktualizacje są raz dziennie ;-)
Odpowiedz
yaslaw napisał(a):Szkoda tylko że aktualizacje są raz dziennie ;-)

Jak jest chmura, to akurat częstotliwość nie ma żadnego sensu.
Odpowiedz
A jednak dowiaduję się kolejnej rzeczy o której nie miałem pojęcia Grin AVG ma chmurę? jak wyglądają przykłady detekcji w oparciu o informacje z niej pochodzące?
Odpowiedz
[quote="yaslaw"] A jednak dowiaduję się kolejnej rzeczy o której nie miałem pojęcia Lol
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Niech wywalą ten PC Analyzer, albo dadzą możliwość rezygnacji z instalacji tego cuda, to będzie dobrze.
Odpowiedz
ktośtam napisał(a):Niech wywalą ten PC Analyzer, albo dadzą możliwość rezygnacji z instalacji tego cuda, to będzie dobrze.

W wersji płatnej można odznaczyć, w darmowej niestety nie.
Odpowiedz
Instalowałem niedawno wersję trail IS i nie było opcji odznaczenia PC Analyzer. Jeżeli jest inaczej, to niech mnie ktoś oświeci jakimś screenem.
Odpowiedz
ktośtam napisał(a):Instalowałem niedawno wersję trail IS i nie było opcji odznaczenia PC Analyzer. Jeżeli jest inaczej, to niech mnie ktoś oświeci jakimś screenem.


Jest na pewno Ktosiu, nie raz instalowałem wersję IS i zawsze była opcja odznaczenia modułów, jakie chcesz pominąć. Wybrałeś instalację niestandardową?
Odpowiedz
Na pewno jest, dzisiaj AVG AV na laptopie instalowałem i na pewno można odznaczyć.
Odpowiedz
Potwierdzam ja też miałem możliwość odznaczenia przy instalacji tych komponentów
Odpowiedz
Rękę dam sobie uciąć, że nie miałem opcji wyboru modułu PC Analyzer przy instalacji niestandardowej, albo jakiś głupi jestem.
Rzuci ktoś screenem z instalatora?
Odpowiedz
1.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



2.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
No to jestem głupi Facepalm
Odpowiedz
Jest i wieczorna aktualizacja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Flash999 napisał(a):Jest i wieczorna aktualizacja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A dzisiaj wydali?( bo nie mam w tej chwili dostępu do avg)
Odpowiedz
ktośtam napisał(a):No to jestem głupi Facepalm
No to jest nas dwóchBeer
Odpowiedz
Ja zainstalowałem PCAnalyzer,ale od razu zaznaczyłem "ignoruj stan składnika" i nic sie nie wydziera.
Odpowiedz
A wczorajsza aktualizacja wcisnęła speedtest nieładnie ze strony AVG,chyba że ja znowu coś przeoczyłem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości