AVG LiveKive beta
#1
W przyszłym tygodniu wystartuje AVG LiveKive przechowalnia plików w chmurze AVG
dostępne ma być bezpłatnie 5 gigabajtów miejsca

wiecej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Hmm ciekawe ... kwestia funkcjonalności mnie tylko będzie interesować.
Korzystam obecnie z dropbox''a mam te 2,8 GB, ale prostota oraz szybkość działania mnie zadowalają.

Trza będzie przetestować w wolnej chwili.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kilka informacji+zrzut klienta. Wygląda na to że to raczej aplikacja do synchronizowania plików z innymi urządzeniami. Ciekawie to wygląda.
Odpowiedz
#4
No i podziałali i zamykają i jak tu mieć zaufanie do trzymania plików w chmurze ?

Cytat: Important Reminder!
Please back up your AVG LiveKive data now

Dear AVG LiveKive Customer,

We’d like to remind you that AVG LiveKive will soon be discontinued, and all data saved in your account will be deleted. To give you time to back up your data, we’ll be doing this in two stages:

1) From April 9, 2014, no new files can be uploaded.
Although you won’t be able to upload any new files to your LiveKive account from April 9, you’ll still be able to download all of your saved files until August 18, so please back up anything you’d like to keep.

2) All of your files will be deleted on August 18, 2014.
After August 18, you will not be able to access any file saved to your LiveKive account. Please be sure to back up all of your LiveKive files before this date.

The shutdown of AVG LiveKive will not affect any other AVG products or services. If you have any questions or concerns, please don’t hesitate to contact AVG Customer Care at

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Thank you and have a pleasant day,

AVG Customer Care
Odpowiedz
#5
Myślę że OneDrive tak szybko nie zniknie, podobnie jak google drive.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości