Pogawędki IX
Ta ty masz ferie a ja od 23.01 mam sesje...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Trzeba było nie iść na studia, to byś sesji nie mial Grin
Pora lulu, dobranoc.
Eru napisał(a):Ta ty masz ferie a ja od 23.01 mam sesje...

Sesja? Nie żartuj! Przedostatnia sesja u mnie i już nie mogę się jej doczekać Lol
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Komu sesja, temu sesja...u mnie normalnie czyli "w pracy" Grin
Witajcie w Nowym RokuBeer
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Ehhh... sesje, kampanie wrześniowe. Pamiętam to. Na szczęście mam to już dawno za sobą Wink
Czy ktoś wie jak pobrać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na dysk? Youtube FLV Downloader nie chce współpracować po 11 sekundach ściągania...
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Tu masz całą serię:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jakby co.
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
a jak to sciagnac na dysk twardy?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
A po co ci to niby na dysku?

Z tego co widzę, to FlashGot''em można na spokojnie ściągać...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Jak ściągać Flashogtem z tej strony? Jak klikam PPM na filmik to nie ma opcji z FlashGota.Wall

Btw. pierwszy raz używam FlashGota
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Eru napisał(a):A po co ci to niby na dysku?
..

To chyba jego sprawa Smile
Plati, spróbuj tym

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Edit
nie zauwazylem, ze to RUtube, nie YOUtube :/
ten dodatek nie działa z Rutube i jwplayer-emSad
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Nie naciskasz na filmie tylko w dowolnym miejscu na stronie i tam masz pod PPM opcje Flashgot''a.... Plati co ty się cofasz w rozwoju?
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Kochani, mozecie rozwiazac ankiete? Smile
->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Morphiusz- rozwiązana Wink

Kiedyś z Ktosiem poruszałem temat interwencji istot pozaziemskich w Chrześcijaństwo. Ostatnio w gazecie wyczytałem o Całunie Turyńskim . Ponoć jego też stworzyli kosmici. Wg. naukowców zawiera on znaki technologii niedostępnej w tamtych czasach a dokładniej znaki potężnego wyładowania impulsu światła ultrafioletowego o mocy aż 34 mld Wat. Nawet w dzisiejszych czasach to epicko trudne do wykonania. Jak myślicie? Cud czy interwencja kosmitów?
Jakby kosmici istnieli to już dawno by nas odwiedzili, a nawet jak istnieją i myślą tak jak ludzie to jeszcze baaaardzo długo ich nie spotkamyWow
Cytat: Jakby kosmici istnieli to już dawno by nas odwiedzili


Myślisz że jeżeli istnieją to już nie byli?
Nie wiem czy kosmici istnieją. Przez ostatnie 100 lat nie dawali nam żadnego znaku że istnieją. A we wcześniejszych latach to nie wiem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
ktostam napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin

marsellus ma racjeWink
The world is yours


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości