Pogawędki IX
Marsellus...Ktosiu...hmm...pięknie...Was poznaję Grin
MrXidus...nie wiem, kto toQuestion
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Marseluss mnie rozwalił Tongue Trzeba się zarejestrować.
Niech się męczą! Strona i forum są w języku polskim, bo to przecież polska społeczność.
Jakoś nigdy nie narzekam iż większość rzeczy jaka mnie interesuje jest po angielsku.

Jesteś w Polsce - umiej polski, jesteś w innym kraju to mów w ich języku - moja zasada.

Miło jednak, że o nas piszą bo to zawsze większa popularność.

Wiosna! Toż to już czyste szaleństwo jak trawa zielenieje, a na drzewach pokazują się pąki, oj będzie niedobrze jak ostra zima wróci.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
bo okres wegetacyjny roslin rozpoczyna sie w temp 5stopni...
u mnie przed blokiem drzewa paki maja...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Mi wychodzi 2 na półrocze z Chemii. Wszystko ładnie mam czwóreczki tylko ta Chemia. O zgrozo!
ichito napisał(a):Marsellus...Ktosiu...hmm...pięknie...Was poznaję Grin
MrXidus...nie wiem, kto toQuestion

Dosyć znany tester AV na YT i dość ważna osoba na Malwaretips. Nigdy nie widziałeś na YT 3 min. testów AV? Smile
To u mnie tak wyglądają oceny. Te 3 dwóje to kolejno matematyka, chemia, biologia. Jak widać nie jestem jakiś super z matmy, ale daję radę. Nie jest łatwo.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja bym tu wrzucił skan mojego świadectwa z technikum (tj. same oceny) ale strach się bać opinii Grin
Ja tam żadnej trói na koniec lub półrocze od początku mojej edukacji nie dostałem Grin
Waves i Eugeniusz zróbcie wypracowanie z chemii i może podniesie to wam oceny<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Plati napisał(a):Waves i Eugeniusz zróbcie wypracowanie z chemii i może podniesie to wam oceny<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

Ehmm nie przepadam za biologią i chemią.
Ja dokładnie jak Eugeniusz. Bio i Chem to totalna porażka w moim wykonaniu. Nie rozumiem siostry która wybrała Liceum oraz kierunek Biologiczno - Chemiczny - Miłosz bez obrazy oczywiście.
Wypracowanie z Chemii? Poprawię sprawdzian i powinna być ta upragniona trójeczka.
Pociesza mnie myśl że w technikum chemia mi się nie przyda i już nie będę miał z nią do czynienia.

kamil10506 napisał(a):Ja tam żadnej trói na koniec lub półrocze od początku mojej edukacji nie dostałem

Ale zobacz do jakiej szkoły chodzisz. Ja w takim towarzystwie leciałbym na piąteczkach Grin Zapraszam do Publicznego Gimnazjum pełnego Ameb czyli niezbyt inteligentnych przedstawicieli polskiego społeczeństwa.

lukasamd -> pokaż , pokaż. Nie ma się czego wstydzić.

Edziu -> Z czego ta 6 ?
Waves97 napisał(a):Pociesza mnie myśl że w technikum chemia mi się nie przyda i już nie będę miał z nią do czynienia.


Oj będziesz oj będziesz miał chemię i biologię w technikum Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Waves97 napisał(a):Edziu -> Z czego ta 6 ?

Z programowania obiektowego i strukturalnego.
<-- Ubuntu w useragencje Facepalm


Dodano: 03 sty 2012, 21:32

Eru napisał(a):
Waves97 napisał(a):Pociesza mnie myśl że w technikum chemia mi się nie przyda i już nie będę miał z nią do czynienia.


Oj będziesz oj będziesz miał chemię i biologię w technikum Tongue

Hmm to jeszcze zależy od układu zajęć. Ja jestem drugą klasą informatyczną i miałem biologię 1-3, a druga klasa ma 2-4. Ale to już dyrektor decyduje.

Od bio/chem się nie ucieknie. Chyba że zawodówka.
Eru napisał(a):
Waves97 napisał(a):Pociesza mnie myśl że w technikum chemia mi się nie przyda i już nie będę miał z nią do czynienia.


Oj będziesz oj będziesz miał chemię i biologię w technikum Tongue


Ciepłe słowa na zakończenie dniaLol

Edziu -> wyższa sztuka jazdy. Też muszę zabrać się za naukę programowania. Delphi mnie ciągnie.
Waves97 napisał(a):Edziu -> wyższa sztuka jazdy. Też muszę zabrać się za naukę programowania. Delphi mnie ciągnie.

Nie marnuj czasu na praktycznie martwy język. Jak już to idź na całość i bierz C/C++. Potem może być Java.

//Jesteśmy w połowie pogawędek IX, niedługo jubileuszowe Smile
Przygodę z C/C++ zacznę identycznie jak z VB. Pisząc gotowce z neta . Potem zacznę robić coś więcej.
Eru to nie jest powiedziane... NOWA REFORMA to wielkie zmiany... Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Eugeniusz napisał(a):Potem może być Java.


Java jest wolna... nie trzeba w niej programować aby to widzieć - jDownloader muli, Minecraft muli, Netbeans muli, Eclipse muli.
Lepiej solidnie C++, albo C#.

A jednak świadectwa nie pokażę, bo nie mam, leży w aktualnej szkole Smile
Starczy że powiem, że średnia ogólna z technikum to było 5.1+, ile dokładnie więcej to nie powiem Tongue
Dobry wieczór Mateusz !
Teraz zacząłem się zastanawiać. Nie wiem czy warto iść dalej w kierunku informatyki. Może jestem jeszcze za młody na takie rozmyślanie. Najwyżej skończę jako kucharzTongue

lukasamd -> czego się więc bałeś ? 5.1 to dobrze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości