Pogawędki IX
Jak origin lub steam to nie będzie można grać jak się nie zalogujesz i nie zrobisz aktualizacji (jeśli jest)...jeśli się mylę to poprawcie
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
No to przekichane... O grze chyba można zapomnieć...
Dziękuję za odpowiedź.
Bez Originu nie pograsz Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Fajnie wiedziećNoneJeszcze nie grałem w grę, która potrzebuje tego programu...
Chyba wszystko od EA teraz wymaga Origina Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Kurde, Eru, czy ty musisz non stop pokazywać język? Lol
Nie mogę ci pospamować np:Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
A teraz bardziej powaznie; ktoś ogląda może teraz "Sprawę dla reportera"?
Właśnie ukazane jet nasze chore prawo i sprawiedliwośc.
kamil10506 napisał(a):Właśnie ukazane jet nasze chore prawo i sprawiedliwośc.

Wow
co za niefortunne sformułowanieWow
Ja oglądam. Taka Polska.
Co widać nawet w temacie o AV dla firmy, na naszym forum.
Eugeniusz napisał(a):co za niefortunne sformułowanie

Dlaczego?

To podkreślenie niewiele mi dało Wink
kamil10506 napisał(a):A teraz bardziej powaznie; ktoś ogląda może teraz "Sprawę dla reportera"?
Właśnie ukazane jet nasze chore prawo i sprawiedliwośc.


Jest gdzieś ten odcinek online?
Eru napisał(a):Chyba wszystko od EA teraz wymaga Origina Tongue


Mój Battlefield 2 BC krzyczy do mnie abym czym prędzej zainstalował Origina. Nie zamierzam Grin
Polska to państwo które niszczy się od środka. Każdy polityk pcha się do przysłowiowego koryta po trupach. Każdy martwi się o siebie.
Jak tak dalej będziemy rozmawiać o polityce to jeszcze ocenzurują nasze forumTongue
shinjiru napisał(a):
kamil10506 napisał(a):A teraz bardziej powaznie; ktoś ogląda może teraz "Sprawę dla reportera"?
Właśnie ukazane jet nasze chore prawo i sprawiedliwośc.


Jest gdzieś ten odcinek online?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chodziło mi przede wszystkim o sprawę z chłopakiem, który rzekomo zgwałcił nastolatkę (co było nieprawdą), a we więzieniu doprowadzili go do śmierci (podobno popełnił samobójstwo. Może i popełnił, ale nie bez pomocy innych!!!)
Waves97 napisał(a):
Eru napisał(a):Chyba wszystko od EA teraz wymaga Origina Tongue


Mój Battlefield 2 BC krzyczy do mnie abym czym prędzej zainstalował Origina. Nie zamierzam Grin
Polska to państwo które niszczy się od środka. Każdy polityk pcha się do przysłowiowego koryta po trupach. Każdy martwi się o siebie.
Jak tak dalej będziemy rozmawiać o polityce to jeszcze ocenzurują nasze forumTongue


monitorpolski próbowali już kilka razy cenzurować, a Bogdan Goczyński siedzi w więzieniu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
A czy ktoś pamięta że miały być jakieś zamachy w Polsce żeby PO utrzymała władzęLol
kamil10506 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

... 20/5927206
Chodziło mi przede wszystkim o sprawę z chłopakiem, który rzekomo zgwałcił nastolatkę (co było nieprawdą), a we więzieniu doprowadzili go do śmierci (podobno popełnił samobójstwo. Może i popełnił, ale nie bez pomocy innych!!!)


Ciekawi mnie czy postawią jakiekolwiek zarzuty tej dziewczynie która była niby "zgwałcona"? Już nie pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, było więcej takich spraw. Prawda jest taka że jak ktoś miałby iśc do paki za gwałt na nieletniej to ratuje taką osobę jedynie udawanie niepoczytalności...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Takiej dziewczynie wszyscy wierzą. A najlepsze jest to, że nie miała żadnych sladów gwałtu. Jesli nie miała, to została pewnie użyta tabletka gwałtu, a ta na pewno nie została użyta Idea
Tak więc uwierzono dziewczynie, mimo że ewidentnie prawda była po stronie "gwałciciela".
A potem ta biedna dziewczyna przyznała się, że na drugi dzień przespała się z 34-latkiem...
kamil10506 napisał(a):A najlepsze jest to, że nie miała żadnych sladów gwałtu. Jesli nie miała, to została pewnie użyta tabletka gwałtu , a tana pewno nie została użytaIdea

Zero logiki.
Poza tym... co ma tabletka gwałtu do śladów gwałtu?
To ma, że jeśli nie ma śladów gwałtu, to jedynym podejrzeniem jest użycie tabletki gwałtu.
A w tymprzypadku nie została użyta , ponieważ tego nie stwierdzono!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości