Pogawędki IX
To i tak nie ma nic do tego. To że ktoś komuś dał tabletkę gwałtu nic nie znaczy.
...Obejrzyj najpierw materiał o tym

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Eugeniusz napisał(a):To i tak nie ma nic do tego. To że ktoś komuś dał tabletkę gwałtu nic nie znaczy.

No chyba chodzi o to, że osoby po pigule gwałtu nie trzeba tarmosić, a co za tym idzie: nie ma przetarć, siniaków i okaleczeń.
SpyShelter Firewall
Hmm ja ze słów Kamila wywnioskowałem że pigułka gwałtu==gwałt na miejscu.
nikitagorbaczow napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):To i tak nie ma nic do tego. To że ktoś komuś dał tabletkę gwałtu nic nie znaczy.

No chyba chodzi o to, że osoby po pigule gwałtu nie trzeba tarmosić, a co za tym idzie: nie ma przetarć, siniaków i okaleczeń.

Dokładnie Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- znalazłem przypadkiem Smile
To jakaś podróbka. Uważać, nie wrzucać nic na takie strony
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Eugeniusz napisał(a):To i tak nie ma nic do tego. To że ktoś komuś dał tabletkę gwałtu nic nie znaczy.


Przecież ta mityczna "tabletka gwałtu", jak i swego czasu popularne Grin Ktoś komuś dał, chcieli się dobrze bawić, no i nie wyszło. A, że X robi konkretny młynek w mózgu, to i różne rzeczy dziać się mogą.
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Czy znacie tą stronę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Question

Swego czasu ściągnęłam z niej Firefox Portable , ale za Chiny nie wiem, czy ta przeglądarka jest do tego stopnia bezpieczna, by przy jej użyciu logować się na różnych forach, portalach społecznościowych i poczcie...

W sensie nie mam zielonego pojęcia kto ją wyprodukował... Bo przecież nie Mozilla...
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
to normalna wersja ze zmienionymi ustawieniami tak żeby działała bez instalacji strona jest bardzo popularna i nigdy nie było żadnych problemów z ich wersjami
Czy ktoś z Was ma może telefon z Androidem w Plusie? Mam problem z przyjmowaniem MMSów. Plik konfiguracyjny ze strony Plusa nie działa i za każdym razem we wiadomości mam informacje, że zdjęcie jest dostępne na stronie plusa, albo opcje "pobierz" która nie działa...
SpyShelter Firewall
Nie blokowałeś czasem transferu danych?
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
W ogóle jaki to telefon? Najlepiej udaj się na forum GSM. Tam pomogą na pewno.
Ciekawi mnie gdzie jest mój zapał do języka niemieckiego jaki miałem na początku roku? ZniknąłNone2
Eru napisał(a):Nie blokowałeś czasem transferu danych?

KHHH... Nie wiem, to telefon mamy i został teoretycznie ustawiony tak, żeby pobierał dane tylko jak jest podłączony do sieci bezprzewodowej. Pytanie: czy blokowanie/odblokowanie transferu danych wpływa na to, że telefon łączy się z Internetem poza połączeniem Wi-Fi? Bo trochę to drogo wychodzić może bez pakietu internetowego..

Telefon to Samsung Galaxy Mini.
SpyShelter Firewall
Cytat:. Pytanie: czy blokowanie/odblokowanie transferu danych wpływa na to, że telefon łączy się z Internetem poza połączeniem Wi-Fi?

Niestety tak
kamil10506 napisał(a):
Cytat:. Pytanie: czy blokowanie/odblokowanie transferu danych wpływa na to, że telefon łączy się z Internetem poza połączeniem Wi-Fi?

Niestety tak

Łeeeh... Android jednak nie dla rodziców Tongue
SpyShelter Firewall
Galaxy Mini jest słabiutki. Ani do tańca, ani do różańca Grin
kamil10506 napisał(a):Galaxy Mini jest słabiutki. Ani do tańca, ani do różańca Grin

Dla mamy wystarczający, ale te pakiety, foki, jeże, internety....
SpyShelter Firewall
No niestety taki urok smartfona... Dlatego ja mam cały czas wyłaczony transfer i uzywam tylko WiFi
A ja tak na prawdę nie widzę sensu w posiadaniu smartfona bez aktywnego pakietu internetowego. Przecież właśnie po to zostały te urządzenia stworzone - aby być online bez ograniczeń.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości