Pogawędki IX
:crazy: Aby mnie to nigdy nie spotkało.
Cofam narzekania na HP - przed chwilą był technik, 15 minut i matryca wymieniona na prawidłową* Smile
Najlepsze jest to, że ta nowa ma naprawdę zaje*** kolory i jasność.


* - jakby ktoś chciał znać całą historię: w poprzedni poniedziałek zgłaszałem usterkę matrycy (bad pixele), zatwierdzili, zabrali lapa i wymienili w ciągu tygodnia na nową. Okazało się jednak, że zamiast 1600x900px dali mi 1366x768px... Wczoraj zgłosiłem tę "pomyłkę" no i dzisiaj już mam wszystko ok.
lukas , miasto? Pytałeś z jakiego oddziału był technik?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Wygrałem lickę na EScana Smile Właśnie dostałem kluczyk.
Waves97 napisał(a):Wygrałem lickę na EScana Smile Właśnie dostałem kluczyk.

Gratulacje ;-)
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Dziękuję bardzo. Nie wiem czy zmienić avasta właśnie .
bardok206 napisał(a):lukas , miasto? Pytałeś z jakiego oddziału był technik?


Nie pytałem, ale raczej niezbyt blisko mnie Smile
Plati napisał(a):myslalem ze to niemozliwe, a jednak

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wow

Tez tak myślałem o tym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Lukas, i tak gwarancja NBD rządzi Smile
SpyShelter Firewall
Ja dostałem lickę na SpySheltera Premium - za co bardzo dziękuję Smile.
nikitagorbaczow napisał(a):Lukas, i tak gwarancja NBD rządzi


Wiem. Gdy będę szukał nowego lapa to na 90% będzie to Dell z NBD.
lukasamd napisał(a):Wiem. Gdy będę szukał nowego lapa to na 90% będzie to Dell z NBD.

Polecam. Z solidności firmy i zasad gwarancji oraz jej przedłużania jestem zadowolony w 140%.
SpyShelter Firewall
Mnie tylko trochę zasmuca/denerwuje fakt/informacja, którą ostatnio przeczytałem a dokładniej chodzi o to, że producenci celową robią sprzęty "nijakie", aby po tych 2-3 latach gwarancji wrócić do nich z uszkodzonym sprzętem i nadal czerpać z klienta zyski. Po części się mogę zgodzić, u mojej babci chodzi stary TV, elmis podjarze, który przeżył mojego dziadka, tatę, chwilę mnie a teraz u babci. Obrazu może mu pozazdrościć niejeden nowy TV, a sam telewizor przeżył upadek, zalanie piwem (to niestety moja sprawka Tongue ) a jakiś czas temu padł mi Samsung po 2 latach i 3 miesiącach pracy... nie wiem jak to jest do laptopów, posiadam Asusa jak mój tata, który swojego używa już od 3 lat i nic, tylko on włączy go w weekend aby zrobić jakieś tam przelewy, allegro itd. a ja swojego katuję niemal 24 na dobę, więc to inaczej. Oby się nie sprawdziło to co mówię, bo mimo wszystko są to dosyć drogie sprzęty i szkoda by było po gwarancji latać je i naprawiać. Z góry uprzedam, jestem po paru piwkach i mogłem napisać coś niezbyt zrozumiale, chociaż mam nadzieje, że da się to zrozumieć.
PS. dobrze, że jest tu podkreślanie literówek. Dla kogoś po paru piwkach co chce napisać milion słów na sekundę i w połowie wyrazu zaczyna już następny jest zbawieniem ;D
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Masz nawet filmik:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
No dokładnie... I jak tu coś ku.... kupić.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Borzuck, dobrze się rozumiemy hahaha Wow
SpyShelter Firewall
nikitagorbaczow napisał(a):Borzuck, dobrze się rozumiemy hahaha Wow

Sesja ... 2 krótkie zaliczenia pisemne i jedno ustne, aż strach się baćLol
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
nikitagorbaczow napisał(a):Borzuck, dobrze się rozumiemy hahaha Wow

Gratulacje. No jak się mamy nie rozumieć, skoro tak myśli większość osób ;-) Nie każdy może sobie pozwolić żeby wyłożyć ot tak 3-4 tysiące na nowego laptopa. Ja musiałem na swojego trochę popracować i pooszczędzać a teraz chciałbym, aby on troszeczkę też popracował. Np. 5-6 lat, potwór mi niepotrzebny bo nie gram, kiedyś RAMu się dołoży, dysk zmieni i można pracować znów jakiś czas.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
A skąd wiesz, ze nie wytrzyma tych 5 - 6 lat? Nie wszyscy producenci stosują się do tej zasady przecież - tym bardziej że ten proceder najpowszechniejszy jednak jest w USA, bo tam ludzie nie myślą/myślą inaczej Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Pewnie masz i rację. Oby wytrzymał jak najdłużej ;P Tylko klawiaturkę muszę dokupić, ew. klawisz, bo urwało mi się "G" i teraz mam w jego miejscu inny klawisz, ten pomiędzy Alt a Ctrl, nie wiem do czego służy nawet ;P
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości