Pogawędki IX
oni mają takie akta i haki że ho ho. Myślicie że 3 króli i wizyty księży to po co są?Po kasę tylko? przychodzą i tworzą raport : )

wiem bo brat ost się tym zajmował i było ledwo ledwo hehe
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
bardok206 napisał(a):Apotem będziecie chcieli wziąć ślub kościelny i będzie trzeba świecić oczami przed proboszczem ; o

Mam oszukiwać siebie, żeby nie musieć świecić oczami przed panem w sukience? O nieee...
SpyShelter Firewall
Btw po co wam kościelny?:crazy:
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
A wiesz co będzie za kilka lat? Smile może trafi ci siępanna co jest pobożna i będzie chciała...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Nie mój problem i tyle w tym temacie...Cool
Ja bierzmowania np nie mamGrin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Cytat: może trafi ci się panna co jest pobożna i będzie chciała...


"I tak się z Tobą rozwiodę za rok czy dwa więc po co nam kościelny? "Lol

Ksiądz dzisiaj to bardziej złodziej niż ten który nawraca.


Dodano: 11 lut 2012, 21:59

Wrzuciłem Operę na próbę Smile
Waves97 napisał(a):Wrzuciłem Operę na próbę

Polecam nowy snapshot 11.62 bo tam teraz tylko łatają błędy i jest tylko lepiej (choć ostatnio mieli mały błąd - wystarczy jednak czytać komentarze i jest dobrze).

Dwa przeterminowane piwkaLol
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Pobrałem nie patrząc ze strony Tongue


Dodano: 11 lut 2012, 22:27

Cytat: Mam pecha ostatnio do zakupów tego trunku, jedyny plus taki, że lekko kwaśne piwo nie szkodzi tylko smak już nie ten.


Oj Sad


Dodano: 11 lut 2012, 22:38

11.62 również u mnie ma problemy z wejściem na np. wrzutę, you tube. No to Safari?
Safari działa dobrze tylko na makach.
Też prawda. Opera wolniej wczytuje mi strony niż Chrome. Dziwne ...
witam, nie wiedziałem gdzie napisać więc dam to tu. Otóż zmieniałem zestaw AV na ESS i coś się powaliło, więc go usunąłem. Teraz jest dobrze poza 1 co mnie drażni ;p Jest pokazane ze kosz jest pełny, a w środk nic nie ma, a jak go opróżniam to jest napisane " odmowa dostępu, nie można usunąc addickmt2 " jakoś tak, jakieś pomysły jak temu zaradzić ?
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Pod awaryjnym też?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
w awaryjnym, nic nie ma w koszu.


Dodano: 12 lut 2012, 9:57

a tu po nacisniecu oproznij kosz wyskakuje czy chce usunac "ess_nt32_plk, a reszte opisałem wyzej.

I też od dłuższego czasu mam jeszcze 1 problem. Mianowcie aktualizacje. system nie chce mi sie aktualizowac, jest napisane sprawdzanie activex czy jakos tak i nic sie nie dzieje.- system xp sp3 x32 oryginalny. Nie wiem co sie z tym kompem dzieje,..
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Co słubów to można sobie wziąć mieszany i ksiądz się wowczas nie pyta o regularne chodzenie do kościołaCool


Dodano: 13 lut 2012, 22:14

Dziś sobie zaktualizowałem FIFE Online 2, i w pierwszym meczu po ponad rocznej przerwie wygrałem i to Koreą Północną Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Szczęśliwych Walentynek chłopcyCool
Dziękuję i nawzajem Smile.
Witam kolegów Wink
Hej Smile
Fajny avatar Smile
O! Kamil znowu zmieniłeś zestaw zabezp.? Niewierny Tongue
Tak już mam Smile
Poza tym Ty lepszy nie jesteś Cool

Emsi już wywaliłem... Sprawdzam AVG i zaraz będę instalował do niego SP1 Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości