Pogawędki IX
Raczej już nie kupię fona z Andkiem przez wzgląd na właśnie podejście producentów i po części Google i ich polityki względem Andka - za 2 lata (bo wtedy abo mi się kończy) zainteresuje się WP Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Eru napisał(a):zainteresuje się WP


Też mnie korci, kilka modeli HTC ma WP. Grin
Zgadza się, ledwo co wypuścili parę telefonów z Androidem , a już 5 na horyzoncie.
Polecam Windows Phone , mam używam i w porównaniu nawet z HTC Sensation który miałem , Windows na moim HTC Mozart (bebechy dość leciwe przecież,bo już dwuletnie) działa nieporównywalnie lepiej.
System pomimo paru dobrze znanych niedoróbek , w czym przypomina bardzo politykę Apple''a , jest niesamowicie płynny i wygodny w obsłudze.
Na bank do Androida nie wrócę.

edit:
Andrzej
w tym sęk ,że mało jest fonów od HTC z WP.
HTC HD7 dość nieudany model, przez Mozarta i Trophy oraz HTC Titan , ale to już dla mnie za duża paletka Grin
Mam pewną prośbę do Was... nie daję rady z przetłumaczeniem pewnej części tekstu -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gdyby w oryginale chociaż były jakieś napisy po angielsku do tego, to przetlumaczyłbym, jednak ze słuchu nie rozumiem co ten człowiek miał na myśli.

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
facecik napisał(a):Polecam Windows Phone , mam używam i w porównaniu nawet z HTC Sensation który miałem , Windows na moim HTC Mozart (bebechy dość leciwe przecież,bo już dwuletnie) działa nieporównywalnie lepiej.


Pozwolę zapytać - masz zmienionego ROMa z full unlockiem?
Mnie strasznie boli brak Opery, a na LG unlocka pełnego zrobić się nie da, bo ROMów żadnych nie ma...a szkoda.

W ogóle to ciekawie wygląda również Radar, ale jakoś opinii niewiele.

BTW. Dzisiaj Nokia pokazała Lumię 610 z gorszymi bebechami (proc 800 MHz, 256 MB RAM) i WP Tango. Z tego co jednak widać, to słabsze podzespoły wcale nie przeszkadzają w tym, aby interfejs był tak szybki jak na pełnoprawnych modelach z Mango:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Po raz kolejny WP pokazuje Androidowi: da się.
lukasamd napisał(a):Dzisiaj Nokia pokazała Lumię 610 z gorszymi bebechami (proc 800 MHz, 256 MB RAM) i WP Tango.

Nie prezentuje się źle, myślę że coś z tego będzie i Nokia się odbije od dna. Na chwilę obecną jeśli chodzi o smartfony, najchętniej skorzystałbym właśnie z systemu Windows Phone. Co do producenta: zawsze lubiłem Nokię i mam nadzieję, że nie będę musiał zmieniać marki w kieszeni. Moja umowa kończy się za około 7 miesięcy - wybór nie powinien być mały i ceny też bardziej "wyszlifowane".

EDIT: Powinni montować pojemniejsze baterie w nowych modelach.. 1300 mAh to ja mam w Nokii 5230 - nie wydaje się to wystarczające biorąc pod uwagę chociażby parametry Lumii 610.

Jak na razie ( z tego co mi wiadomo ) tylko Huawei planuje w modelu Ascend D quad XL umieścić akumulator o pojemności 2500 mAh - może to będzie jakiś bodziec dla konkurencji. Jestem obrzydliwie rozczarowany tym, że smartfon funkcjonuje tylko od rana do wieczora :S

A jak jest z aktualizacją systemu w WP? Dożywotnio darmowe rozumiem apgrejdy ?
SpyShelter Firewall
nikitagorbaczow napisał(a):A jak jest z aktualizacją systemu w WP? Dożywotnio darmowe rozumiem apgrejdy?


Nie wiadomo czy dożywotnio - aż tak fajnie to raczej nie będzie, bo w końcu dojdzie się do momentu, w którym sprzęt nie udźwignie systemu albo czegoś nie obsłuży.
LG którego ja posiadam, czy Mozart facecika nowe nie są (mają rok i kilka miesięcy), a dostały update do Mango, niedawne poprawki i pre-update do Tango, na razie jest ok.
Wszyscy wskazuje na to, że dostaniemy również nadchodzącą aktualkę do Tango, ale czy załapiemy się na WP Apollo które ma być pod koniec roku.... tego już nie wiadomo.
Wydaje mi się jednak, że są szanse i to spore - te nowe telefony ze słabszymi bebechami jak Lumia 610 mają Apollo praktycznie w banku, a skoro nasze są lepsze to "chyba" go pociągną Smile

Gdyby się okazało, że będzie Apollo również dla telefonów z pierwszej generacji z WP, no to byłby to pogrom w porównaniu do Androida - kto tam słyszał o tym, aby 2-letnie telefony dostawały update?
Oczywiście Nexusy pomijam, ale to i zupełnie inna półka cenowa.
Usuń historię wyszukiwania zanim Google wprowadzi nowy regulamin:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Co do Noki: Firma Nokia stworzyła smartfona o rozdzielczości 41 MPx:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wczoraj wgrywałem rom 2.3.6 do Samsunga Gio Odinem i pies przechodząc wyciągnął kabel( krótki ten kabel - telefon leżał na podłodze). Telefon zdechł, reanimacja nie pomogła, pozostał serwis, a to telefon żony, ma go z tydzień, ech..
Ironia losu Tongue
Chcę ten telefon ! Ciekawią mnie zdjęcia jakie uda się zrobić Tym cudem.
Tylko dlatego że ma aparat 42Mpix? Przez tydzień porobisz zdjęcia, potem ci się znudzi i wyjdą prawdziwe wady.
Nie tylko. Gdyby zależało mi na zdjęciach to kupuję lustrzankę Smile
Przed premierą słyszałem jakieś wzmianki o Tym telefonie <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Ogół mi się podoba
Właśnie dostałem info, że mój dostawca internetu, w ciągu miesiąca, bezpłatnie zwiększy mi przepustowość z 40 Mbit/s do 50 Mbit/s. Już ich lubię Grin
slawektor napisał(a):Co do Noki: Firma Nokia stworzyła smartfona o rozdzielczości 41 MPx
chip.pl napisał(a):Sam aparat potrafi rejestrować zdjęcia nie 41-, a 38-megapikselowe . Aparat każdemu pikselowi wynikowemu dopisuje dodatkowo siedem pikseli informacji. Zdjęcie następnie jest kompresowane. W efekcie mamy obraz o rozdzielczości pięciu megapikseli.

Co więc oznacza myląca nalepka 41 megapikseli? Otóż owo pięciomegapikselowe zdjęcie można dowolnie przybliżać, powiększać wycinać… bez utraty jakości, tak, jak byśmy pracowali z 41 megapikselami . Na dodatek jakość jest powalająca, w tym w słabych warunkach oświetleniowych (z lampą ksenonową lub bez).
SpyShelter Firewall
Wie ktos jak sprawdzic co bylo grane w Radio Katowice dzis od 15:50 do 15:55 ?Taka fajna piosenka była po angielsku, jednak w klimatach meksykańskich czy cos w tym stylu. Na odsluchane.eu nie ma tego radia.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Plati napisał(a):Wie ktos jak sprawdzic co bylo grane w Radio Katowice dzis od 15:50 do 15:55 ?Taka fajna piosenka była po angielsku, jednak w klimatach meksykańskich czy cos w tym stylu. Na odsluchane.eu nie ma tego radia.

Może jakimś cudem to jest piosenka Blue Cafe?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:)
przyjde do domu to obadam ten kawalek, nie mam sluchawek w robocie Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Przestawiłem router. Wcześniej miałem go za monitorem i w innym pomieszczeniu miałem tragiczny zasięg i czasami nie mogłem się podłączyć. Wtedy było to około 40%, a gdy zawiesiłem go wyżej nad monitorem -> 80%.
Jak to teraz wygląda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zacna myśl techniczna mój drogi Smile
Takie tam Lol.
Flash999 napisał(a):Zaraz brat będzie mówił że mu diody w nocy świecą

Zasłoń firanką, jest pod ręką.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości