Pogawędki IX
asg napisał(a):Jeżeli na Krakowskim Rynku masz napisy po chińsku - to wiedz, że coś się dzieje


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Polską ligę to oglądam tylko jak gra Legia, Lech Poznań lub Wisła Kraków Wink
Waves97 napisał(a):Polską ligę to oglądam tylko jak gra Legia, Lech Poznań lub Wisła Kraków Wink

No chyba sobie jaja robisz... Legia jeszcze, ale te dwa pozostale to tragedia.... Ich aktualna gra opiera sie na "to co, wypierniczam w pole karne, moze jakims cudem ktos z moich przyjmie" Mowie to z bolem, bo jestem z Poznania.
Dawno nie widziałem meczu Kolejorza więc nie powiem Ci jak jest Tongue
Ale jest coś w czym Polacy są naprawdę dobrzy. E-Sport <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Ostatnio wygrali IEM - takie mistrzostwa w Counter Strike .
Mógłby Ktoś wrzucić save od Need for Speed The Run, albo zna sposób jak wyczyścić te save. Mój sprytny syn (13 lat) chyba trainerem powykręcał takie czasy że..
I mimo kasowania save te nierzeczywiste czasy pozostają.
Total uninstal Tongue
ESET Smart Security 10
kamil10506 napisał(a):No chyba sobie jaja robisz... Legia jeszcze, ale te dwa pozostale to tragedia.... Ich aktualna gra opiera sie na "to co, wypierniczam w pole karne, moze jakims cudem ktos z moich przyjmie" Mowie to z bolem, bo jestem z Poznania.

Dyskutował bym, jeżeli wynik remisowy Legi z klubem z 3 ligi nie jest blamażem.. To co nim jest?
slawektor napisał(a):
kamil10506 napisał(a):No chyba sobie jaja robisz... Legia jeszcze, ale te dwa pozostale to tragedia.... Ich aktualna gra opiera sie na "to co, wypierniczam w pole karne, moze jakims cudem ktos z moich przyjmie" Mowie to z bolem, bo jestem z Poznania.

Dyskutował bym, jeżeli wynik remisowy Legi z klubem z 3 ligi nie jest blamażem.. To co nim jest?
A jakim składem grała legia? Pełnym wyjściowym? A może rezerwowi grali?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
slawektor napisał(a):
kamil10506 napisał(a):No chyba sobie jaja robisz... Legia jeszcze, ale te dwa pozostale to tragedia.... Ich aktualna gra opiera sie na "to co, wypierniczam w pole karne, moze jakims cudem ktos z moich przyjmie" Mowie to z bolem, bo jestem z Poznania.

Dyskutował bym, jeżeli wynik remisowy Legi z klubem z 3 ligi nie jest blamażem.. To co nim jest?

O jakim meczu mówisz?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Legia Warszawa - Gryf Wejherowo 1:1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Zagraliśmy słabo jednak osiągnęliśmy swój cel. Styl w jakim to zrobiliśmy nie przyniósł nam jednak żadnej przyjemności - stwierdził po sensacyjnym remisie 1:1 z Gryfem Wejherowo trener Legii Warszawa Maciej Skorża.
Legia też nic nie pokazuje ...
Może by dało radę wydzielić temat "Sport", tak samo jak udało się z Dziewczętami Wink
SpyShelter Firewall
Kiedy banany są najtańsze? bo 8zł za kg [4-5 bananów]to za dużo!!!
gdzie ty takie drogie banany widziałeś ? normalnie około 4 złotych kosztują
Ostatnio w Kauflandzie były po 3,79. @shinjiru Do jakich ty sklepów chodzisz?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
u mnie do którego sklepu nie pójdę to 7,50 za kilogram, może w carrefourze patrzeć?
...
U mnie nie ma ani Biedronki ani niczego Facepalm.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 48 gości