Pogawędki IX
preter_m napisał(a):
buri napisał(a):Mielenie domowego chrzanu i nawet taki twardziel jak ja wymiękaLol

LolJa na szczęście nie muszę tego robić.


Ja też nie. Kupiłem sklepowy. Chyba się nie otruje.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Soliłeś potrawy - to wystarczy Wink
Kupny chrzan? Bez przesady to się do niczego nie nadaje - nie ma kopa. Raz w roku można się poświęcić aby do reszty swojskich wyrobów mieć dobry dodatek - taki chrzanik z szyneczką/kiełbaską miodzio, a do tego chleb pieczony samemu ... q2 ślinotoku dostałem.

Jutro będzie smacznie i zdrowo, byle się nie przeżerać.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Chrzan z kiełbasiną jest spoko :-)))
E! Nie najgorszy ten sklepowy chrzan. Spróbowałem. Po za tym, komu by się chciało trzeć większą ilość chrzanu? Mało jest rzeczy do zrobienia?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
buri napisał(a):Kupny chrzan? Bez przesady to się do niczego nie nadaje - nie ma kopa. Raz w roku można się poświęcić aby do reszty swojskich wyrobów mieć dobry dodatek - taki chrzanik z szyneczką/kiełbaską miodzio, a do tego chleb pieczony samemu ... q2 ślinotoku dostałem.

Jutro będzie smacznie i zdrowo, byle się nie przeżerać.

Od razu poczułem w ustach smak wędzonego schabu. Najgorsze jest to, że już od wczoraj leży w lodówce, a ja mogę co najwyżej sobie popatrzeć. Z jedzeniem niestety trzeba do jutra poczekać None
...
Ale wiecie co? Wczoraj był niby post, ale ja miałem takiego głoda, że hohoho. Nie to, żebym wcinał kiełbasy, ale wszystkie sardynki, które były w domu to spałaszowałem. Jogurtów, past, herbatników, twarogów i bananów też nie oszczędziłem. Ala za to jak wyniosłem wczoraj śmieci, to poczułem zapach kotletów mielonych wydobywający się spod drzwi sąsiada. A to grzesznik.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Eee ja teraz zjadłem schabu z chrzanem bo miałem ochotę sobie katar wypędzić z nosa Smile U mnie jakoś nie ma ostrych zakazów, tylko wczoraj lekka głodówka.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Wall wiedza na temat tego co jecie odmieniła moje życie...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Na katar to polecam musztardę Dijon. Pomaga!
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
mateusxzz napisał(a):Wall wiedza na temat tego co jecie odmieniła moje życie...


Nie tylko twoje... Wall
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
mateusxzz napisał(a):Wall wiedza na temat tego co jecie odmieniła moje życie...

Beer
Normalnie... UKRYTA PRAWDA! czy inny SHIT...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Jestem rad iż pomogłem zgłębić te tajniki wiedzyLol
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
ja również.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
A co w tym takiego strasznego??
Jednak mogę powiedzieć, że te święta to średnio mi się podobają. Brak mi strasznie słońca i wiosny ...
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
buri napisał(a):Jednak mogę powiedzieć, że te święta to średnio mi się podobają. Brak mi strasznie słońca i wiosny ...


Czy ja wiem? Widok za oknem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oknem hotelowym. Oczywiście.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
I 3 palmy za oknemCoolDobrze widzę ?
PPM > Kopiuj adres obrazka:

Kod:
http://www.holidayrentalweb.com/blog/wp-content/uploads/2011/05/Gran-Canaria.jpg

Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gran_Canaria


Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 51 gości